Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

QUOTE(savitre @ 2010 02 10, 18:14)
Ačiū už atsakymą reiks pasėdėti dienelę kita ant tokio sultinuko ir kivių ar kefyro

o tavo atveju tikrai greitai svoris numestas(nu jei tai būtų svoris kaip mano ar didesnis tai gal ir būtų normaliai  blush2.gif ) siūlyčiau nueiti pas gydytoją kad paklausytų širdelės (nors man panašiau į tarpšaonkaulinio nervo uždegimą) nes jei būtų širdis durtų nepriklausomai nuo to kaip tu kvėpuoji


verduos sultinuka, bandysiu viena be druskos isgerti, na gal sia delcia teks atidėti sad.gif suvalgiau banana ir pasikonsultavau su gyd telefonu, tai išbarė mane sad.gif taigis lieka kad po 18 val iki kitis delcios nevalgau, susirgti negaliu
Atsakyti
nesusivarykit mergos organizmu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 10, 19:11)
nesusivarykit mergos organizmu  blink.gif


aš labai stengiausi ir suvalgydavau tikriausiai per mažai kalorijų, nevalgiau tiek kiek nurodyta, mažinau vos ne per puse. na viskas gerai, dar mineralini geriu.
Atsakyti
QUOTE(gabby27 @ 2010 02 10, 19:09)
aš labai stengiausi ir suvalgydavau tikriausiai per mažai kalorijų, nevalgiau tiek kiek nurodyta, mažinau vos ne per puse. na viskas gerai, dar mineralini geriu.

nu joa... kaip tu dar gyva nuo tiek maisto blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 10, 20:54)
nu joa... kaip tu dar gyva nuo tiek maisto  blink.gif


na va kai Delcios laikausi, tai nemėgstu kiausiu vietoj 6-9vnt kuriuos galima suvalgyti, suvalgau tik 4 sad.gif , o varškes tai tik puse pakelio iveikiu, nes tuoj pykin, aš varškės valgyti negaliu, na nebent tokia, kaip pati padarau, bet ji labai riebi .

na dabar viskas gerai. man dar kaip nors fizini krūvi padidinti būtų gerai
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 10, 09:12)
71,1 walio!!!!!!!!!!!!!


thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Dar pamenat mane? biggrin.gif
Kaip smagu, kad tiek bendraminciu susivienijo sitam skyrelyje thumbup.gif
As vis ir paskaitau.. pasisemiu valios is jusu.. kai jau labai labai laaabaaaai traukia prie kokio pyragelio papildomo..
O man sekas visai neblogai (tfu tfu tfu) neskaitant kad suvalgiau ka tik 3 leitinius blynus su uogiene blush2.gif Sazine grauzia... oi grauzia unsure.gif
Na bet sveriu jau 63.2kg.. tai su mano ugiu (179) visai neblogai.. Svarbu nebepriaugt atgal visu 30kg huh.gif
Taip, kad mergytes.. pirmyn.. nepasiduodam nepasiduodam.. ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(vavava @ 2010 02 10, 22:59)
Sveikos,
Dar pamenat mane? biggrin.gif
Kaip smagu, kad tiek bendraminciu susivienijo sitam skyrelyje thumbup.gif
As vis ir paskaitau.. pasisemiu valios is jusu.. kai jau labai labai laaabaaaai traukia prie kokio pyragelio papildomo..
O man sekas visai neblogai (tfu tfu tfu) neskaitant kad suvalgiau ka tik 3 leitinius blynus su uogiene blush2.gif Sazine grauzia... oi grauzia unsure.gif
Na bet sveriu jau 63.2kg.. tai su mano ugiu (179) visai neblogai.. Svarbu nebepriaugt atgal visu 30kg huh.gif
Taip, kad mergytes.. pirmyn.. nepasiduodam nepasiduodam..  ploja.gif

ale tau ir kudintis nereikia g.gif
Atsakyti
trecia iena istveriau su nukrypimu- lasinuku su obuoliuku uzvalgiau, bet nedaug. labai norejau....sazine negrauzia dziaugiuos kad laiku sustojau. tikiuosi ryt pamatyt 70...
Atsakyti
clap.gif clap.gif 70,5
Papildyta:
kulka>kaip tu vejiesi?
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 11, 11:09)
clap.gif  clap.gif 70,5
Papildyta:
kulka>kaip tu vejiesi?


sveikinu smile.gif

69,6kg
Atsakyti
cia ziuriu mes visos daug maz vienodo svorio kulka gabby as
Atsakyti