Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

sakiau mesiu kudynimasi, ale pamaciau save foto, tai blink.gif
Atsakyti
Nu va, grįžtam į realybę 71,2 biggrin.gif ir žinau kodėl, nes po jūros kopūstų pietum dar du puodus kavos įkaliau su skarelėm įdarytom obuoliais..... wink.gif o vakare grįžus septintą iš darbo dar karbonadą (kad ir nediduką, bet kiaulienos gi)su žaliu agurku sukirtau, tai jau ko ir tikėtis ...
Atsakyti
71,1 walio!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 10, 11:12)
71,1 walio!!!!!!!!!!!!!


Sveikinu

blush2.gif blush2.gif Šiandien ryte 69,2kg(74,5kg 2010/01/25 jau -5,3kg)
blush2.gif blush2.gif
jokiu pokyčiu, nes vakar buvau pas savo tuos kulinarus svečiuose, o jie man paruošė dietiška jautieną su salotom. Gėda gėda bet valgiau. Valgiau nedaug, bet..

dar man toks klausimas, vakar man pirmą kartą gyvenime durė širdį? ar tai gali buti susiję su numestu svoriu?
Atsakyti
aisku gali but. truksta magnio arba kalio. jei kalio jo daug bananuose ir bulvese o kaip su magniu nzn siaip tai jau rimtas zenklas jei duria. nusipirk mikroelementu
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 10, 11:58)
aisku gali but. truksta magnio arba kalio. jei kalio jo daug bananuose ir bulvese o kaip su magniu nzn siaip tai jau rimtas zenklas jei duria. nusipirk mikroelementu


na smarkiai ikvepiant dure, siandien nebeduria.
Atsakyti
ale rimtai pavartok vitaminu, nejuokas g.gif
Papildyta:
QUOTE(kulka @ 2010 02 10, 09:28)
Nu va, grįžtam į realybę 71,2 biggrin.gif ir žinau kodėl, nes po jūros kopūstų pietum dar du puodus kavos įkaliau su skarelėm įdarytom obuoliais..... wink.gif o vakare grįžus septintą iš darbo dar karbonadą (kad ir nediduką, bet kiaulienos gi)su žaliu agurku sukirtau, tai jau ko ir tikėtis ...

ale tu ir valgai, as jau ka isidedu i burna papildomo, tai jau gailiusi, o tu ir karbonadus valgai g.gif ir dar skareles doh.gif as siand kokius 5 sausainius paprastus arbatinius sulesiau, tai jau sakiau iki vakaro nevalgysiu rolleyes.gif eisiu miegoti, greiciau laikas praeis, dar siand ziaurei stubura skauda, prausiausi ryte atsiklaupus, nes nepasilenkiau, o dar ir verlkiau, nes ziauru verysad.gif
Atsakyti
sveikutės
mes su mažiuku pagulėjom savaitę ligoninėj pirmadienį gryžom ir svoris nepakitęs mano po ligoninės o galvojau kad bus ataugę numesti kg, nes mityba buvo neprognuozuojama valgiau visko ir daaug doh.gif blush2.gif buvo ir beliašai ir kibinai ir salotos su majonezu ir varškės ir t.t. nes ką vyras atnešdavo ta ir tekdavo valgyti, už tat mano mažiukas per sav sugebėjo 0,4kg priaugti. dar jaučiu kad žarnynas pradeda streikuoti nuo tokios mitybos gal galite patarti kaip išsivalyti žarnyną? nes nebegaliu skauda pilvą raižo patarkit ka nors man
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 02 10, 15:52)
sveikutės
mes su mažiuku pagulėjom savaitę ligoninėj pirmadienį gryžom ir svoris nepakitęs mano po ligoninės o galvojau kad bus ataugę numesti kg, nes mityba buvo neprognuozuojama valgiau visko ir daaug doh.gif  blush2.gif buvo ir beliašai ir kibinai ir salotos su majonezu ir varškės ir t.t. nes ką vyras atnešdavo ta ir tekdavo valgyti, už tat mano mažiukas per sav sugebėjo 0,4kg priaugti. dar jaučiu kad žarnynas pradeda streikuoti nuo tokios mitybos gal galite patarti kaip išsivalyti žarnyną? nes nebegaliu skauda pilvą raižo patarkit ka nors man


lengviausias variantas kiviai, jei jautresne kefyrui tada irgi padės.
o čia taip skauda nuo blogos mitybos manau, aš tavo vietoj išsivirčiau tikrą sultinį, na kai mėsos kaulus verdi kokias 2-3 val (ant silpnos ugnies)kartu su pora morku, svogunu, lauro lapeliu, 1-2 pipirų žirneliai, isvirus palieki pastovėti, tada nusunki ir bus tikras sultinys
o jei bifido bakterijas pavartosit, tai pagėrėtų. Na tuos Actimel ar pan.

man galva kažko svaigsta, pergyvenu, kad gal aš čia per greito rezultato siekiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby27: 10 vasario 2010 - 14:55
kiek numetei jau, kad greitai sakai?
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 10, 17:12)
kiek numetei jau, kad greitai sakai?


5,3kg per 16 dienu
Atsakyti
QUOTE(gabby27 @ 2010 02 10, 16:33)
5,3kg per 16 dienu

Ačiū už atsakymą reiks pasėdėti dienelę kita ant tokio sultinuko ir kivių ar kefyro

o tavo atveju tikrai greitai svoris numestas(nu jei tai būtų svoris kaip mano ar didesnis tai gal ir būtų normaliai blush2.gif ) siūlyčiau nueiti pas gydytoją kad paklausytų širdelės (nors man panašiau į tarpšaonkaulinio nervo uždegimą) nes jei būtų širdis durtų nepriklausomai nuo to kaip tu kvėpuoji
Atsakyti