Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

juk ne kibira pili, o tik sauksciuka, o ir jis juk nepaprastas, o vaistinis dalykas, tai tikrai gerai
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 09, 13:01)
juk ne kibira pili, o tik sauksciuka, o ir jis juk nepaprastas, o vaistinis dalykas, tai tikrai gerai


100gr - 889 kaloriju, na o Jus pati ji darėte, ta alieju?
Atsakyti
vaistinej pirkau. eina sau kiek kaloriju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 09, 13:20)
vaistinej pirkau. eina sau kiek kaloriju  doh.gif


o tai nebuvo parašyta kiek kalorijų? ant buteliuko? nes kiek žinau ji daro kartu maišydami su paprastu aliejum, pažiūrėk receptus.
Atsakyti
nu einu buteliuka paziuret ka raso g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 09, 13:33)
nu einu buteliuka paziuret ka raso  g.gif


man idomu taip pat
Atsakyti
na va....

visam buteliuke 898kkal, nes ten 100ml, tai puse jau suvalgiau per 3sav. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 09, 13:35)
na va....

visam buteliuke 898kkal, nes ten 100ml, tai puse jau suvalgiau per 3sav.  ax.gif


o gal geriau saltalankiu sultis, nes ryziai + aliejus, man nelogiskai kazkaip smile.gif nors nepyk kad as lendu i tavo dieta blush2.gif
Atsakyti
a nieko, tik du kart as ji tik pyliausi, vtai cia nei pakenke nei ka... jau -1.6kg, kelnes smunka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 09, 13:45)
a nieko, tik du kart as ji tik pyliausi, vtai cia nei pakenke nei ka... jau -1.6kg, kelnes smunka  lotuliukas.gif


man irgi kelnės krenta smile.gif
Atsakyti
jau smagu biggrin.gif mano tikslas ilyst i naujas kelnes, kurias prisipirkau iki nestumo, ale jauciu po gimdymo klubai isplatejo, tai teks kam atiduot doh.gif
Atsakyti
nu ka dienele natra jau atlaikiau normaliai... tik va vietoj virtosjautienos tris gabalelius riebuos keptos sonines pavariau smile.gif aij... bet irgi mesa gi biggrin.gifD
Atsakyti