Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

QUOTE(laurilka @ 2010 02 08, 19:03)
nusikaltau sau  doh.gif  suvalgiau blyneli su grybaus, ziaurei norejau, 4d nieko normalaus nevalgius  rolleyes.gif


na pažiūrėk kiek kalorijų maždaug gaunasi ir nusibausk kokiu ilgu pasivaiksciojimu lotuliukas.gif
Atsakyti
izvelg geraja puse- blyneli o ne tona blynu. susirenkam valia ir tesiam toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 08, 21:20)
izvelg geraja puse- blyneli o ne tona blynu. susirenkam valia ir tesiam toliau smile.gif


mano valia irgi nori streikuoti, kažkokios kvailos mintys mani galva lenda, kad vis tiek nenoriu per si karta iki 64kg numesti, o per toki trumpa laika numeciau nemazai, na vis padeda, kad galiu ramiai viena pamedituoti, tikiuosiu iveiksiu visas septynias dienas. Rytoj ryziai smile.gif o mane i svecius uzkviete, tai nezinau, kaip cia daryti, o ten kulinarai gyvena blush2.gif gal supras?
Atsakyti
Dėkui mergaitės, kad paaiškinot kas tai per Delčia.
Ypač patiko 7 d. lotuliukas.gif Nustebino
Kažin, ar kuri bandėte 1,5 l vyno išgerti ? blush2.gif Kaip savijauta ? drinks_cheers.gif
Atsakyti
o ttu ka nebandei tiek vyno niekad isgert? as tai ne karta tik dar prie vyno edziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 09, 00:15)
o ttu ka nebandei tiek vyno niekad isgert? as tai ne karta tik dar prie vyno edziau biggrin.gif


aš jaučiu, kad kitiems, kam jau paskutinė diena buna tragiska, tai tas vynas suvekia, kaip migdomieji lotuliukas.gif na ant tuscio skrandžio tiek išgerk ir busi girtas. lotuliukas.gif
Atsakyti
70,9 blink.gif nu va, ką reiškia visą dieną ant kojų ir dar paskui vaikus lakstant cool.gif

ryte kava su sumuštiaku
dar kava apie 11
14 obuolys
16 balandėlis su triušienos faršu be bulvių
18kava su meduoliu
20 burokėlių sriuba,išgraibiau bulves, bet grietinė šaukštelį dėjau blush2.gif
21 obuolys

visi6kas bardakas, bet iškratysiu darbe tas nuodėmes

tiesa, vakar dar pratimus presui ir subinei padariau

QUOTE(vikaPika @ 2010 02 08, 10:11)
ziauru istikro... kur valia dingo? niekas nepadeda, jokie pasibarimai su savim ir priekaistavimai...slykstu tik i isvirtusius lasinius ziuret...

vasario 14 uzgavenes, o uzgavenes saukia pavasari... ot geda tokiai pavasari pasitikt

bet kokia kontrolė vargina, o savikontrolė tuo labiau, nieko nuostabaus, ir čia ne dėl valios net 4u.gif labai gerai suprantu, atsijungia smegenys tieiog ir nieko negali padaryt su savim 4u.gif
Atsakyti
Šiandien ryte 69,2kg(74,5kg 2010/01/25 jau -5,3kg)
šiandien ryžiai :0

Atsakyti
-5,3 cia tik per delcia????

9 as antra diena sau japoniskos laikaus... bent padoriau jauciuos... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 09, 11:16)
-5,3 cia tik per delcia????

9 as antra diena sau japoniskos laikaus... bent padoriau jauciuos... smile.gif


na aš užrašiau, kad pradėjau laikytis nuo sausio 25d, tai po 18h nevalgiau, bet maitinausi normaliai, iskaitant, kad dar gimtadienis buvo 31d lotuliukas.gif , o nuo vasario 6d laikausi Delcios

dar norėjau kai ka parašyti, jei organizmas jaucia smarkų alkį, tada jis pradės savaime kaupti, tai kad reikia rinktis tokia dieta, kad tas alkis nekankintu, jei pvz valgote ryzius ta diena, na sakysim du pakelius, bet niekas negali paskaiciuoti, kiek tiksliai Jums reikia, nes reikia iskaičiuoti, fizini krūvį, emocine būseną ir t.t. todel ryziu diena turite jaustis pavalgius,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby27: 09 vasario 2010 - 09:58
ryziai gerai su saltalankiu aliejum ir skaniau ir sveikiau ir sociau thumbup.gif isbandziau.
Papildyta:
jau 5d ir -1.6kg thumbup.gif
tikejausi greiciau kris svoris, bet man ir taip gerai biggrin.gif kaip vakar uzsimaniau RU DUDU uzvalgyt doh.gif gerai kad parduotuvej jo neradau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(gabby27 @ 2010 02 08, 19:02)
na pažiūrėk kiek kalorijų maždaug gaunasi ir nusibausk kokiu ilgu pasivaiksciojimu  lotuliukas.gif

kad jau nera kaip ir nusibausti, man vaikas kaip bausme doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 09, 12:21)
ryziai gerai su saltalankiu aliejum ir skaniau ir sveikiau ir sociau  thumbup.gif  isbandziau.
Papildyta:
jau 5d ir -1.6kg  thumbup.gif 
tikejausi greiciau kris svoris, bet man ir taip gerai  biggrin.gif  kaip vakar uzsimaniau RU DUDU  uzvalgyt  doh.gif  gerai kad parduotuvej jo neradau  lotuliukas.gif
Papildyta:

kad jau nera kaip ir nusibausti, man vaikas kaip bausme  doh.gif


šaltalankių aliejus ???? na tai manau labai daug kaloriju
Atsakyti