Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

Šiandien ryte 69,9kg(74,5kg 2010/01/25 jau -4,6kg)
taip skaniai valgau vištieną, niam niam bet išgeriu be arbatos ir kavos po 2,5 Ltr vandens doh.gif tai normalu?

geriu kava ir arbata(dažniausiai balta) be cukraus ir be pieno.

Man labai ši dieta prilipus yra, esu su ja nemažai numetus. Žinoma, jei išmokčiau valgyti, tai tokiu problemų nebūtų. Gaminu skaniai, naminį maistą valgau, bet kažkaip man neina sustoti. Čia norėjau pasakyti, kad aš saldumynų nemėgstu, pusfabrikačių išvis nevalgau. Mėstu mėsą, bulves, grikius, daržoves, sriubas kasdien valgome. Tik kiekis per didelis tikriausiais. Nežinau, bet jaučiu reikia mokintis valgyti.
Atsakyti
o as nesisveriau... bijau
savatgali ne namie buvau tai biski pakoregavau savo visas dietas

ziauru istikro... kur valia dingo? niekas nepadeda, jokie pasibarimai su savim ir priekaistavimai...slykstu tik i isvirtusius lasinius ziuret...

vasario 14 uzgavenes, o uzgavenes saukia pavasari... ot geda tokiai pavasari pasitikt
Papildyta:
gabby viskas normalu jei tik sisioji daug ir skysciai nesikaupia... vienam normalu 0,5 litro isgert o kitam 4 litrus, jei organizmas nori taiir gerk. valai organizma matyt reikia jam vandenuko. oklausyk cia toks klausimas nam iskilo o tas svaoris per pilnati neatsistato?
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 08, 12:11)
o as nesisveriau... bijau
savatgali ne namie buvau tai biski pakoregavau savo visas dietas

ziauru istikro... kur valia dingo? niekas nepadeda, jokie pasibarimai su savim ir priekaistavimai...slykstu tik i isvirtusius lasinius ziuret...

vasario 14 uzgavenes, o uzgavenes saukia pavasari... ot geda tokiai pavasari pasitikt
Papildyta:
gabby viskas normalu jei tik sisioji daug ir skysciai nesikaupia... vienam normalu 0,5 litro isgert o kitam 4 litrus, jei organizmas nori taiir gerk. valai organizma matyt reikia jam vandenuko. oklausyk cia toks klausimas nam iskilo o tas svaoris per pilnati neatsistato?


na kai pernai metais laikiausi, tai neataugdavo, i tarpus tarp delčios smarkiai nepersyrdavau(bet visko pasitaikydavo), bet valgiau ka norėjau. Tik man lapkritis, gruodis baisiausi as per juos virs 10kg priaugau, mažai judėjau, valgiau daug ir riebiai sad.gif
kitos kurios laikosi pastoviai, sake kad po to organizmas pripranta ir nei krenta nei auga. kiek man aiskino, kad cia daugiau organizmo valanti dieta. na nustebino, kai lankiausi pas viena sesele, kuri ir masaziste, tai ji sake, kad drusku pas mane daug, po tos dietos, gavos kad kitam masazistui i rankas papuoliau, sake, kad nera drusku doh.gif tai ir suprask.
Atsakyti
QUOTE(gabby27 @ 2010 02 06, 21:05)
Šaunuolė  4u.gif o aš tai iš mozachistų, kai tik pradedu Delčios laikytis, tai gaminti pradedu  lotuliukas.gif , bet sugebu atsilaikyti. Mėgstu tada šedevrus gaminti. Ryt valgysiu liesa varškę ir jogurta 0 riebumo smile.gif


Sveikos mergaitės,
gal galit paaiškinti , kas per dalykas Delčia (dieta?) Kažkaip neteko girdėti ... ax.gif
Atsakyti
BET TAI skani ta delcios dieta atrodo, jei gali varskytes ir jogurtukus lest thumbup.gif
Papildyta:
siandien jau ketvirta diena, pasisveriau, tai lygiai tiek pat kiek vakar sveriu doh.gif kazkaip tikejausi bent 100g maziau bus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 08, 14:45)
BET TAI skani ta delcios dieta atrodo, jei  gali varskytes ir jogurtukus lest  thumbup.gif
Papildyta:
siandien jau ketvirta diena, pasisveriau, tai lygiai tiek pat kiek vakar sveriu  doh.gif  kazkaip tikejausi bent 100g maziau bus  blink.gif


Delčios dieta (na yra net forumas jai sm, bet ten kažkokios kitokios, bet panašios)

laikomasi per delčią arba dvi dienas iki delčios, valgomi tik tie produktai be padažų, be druskos, be nieko, max tai mėsytei dedu santamarijos prieskonius žuvies be druskos.
1d. 9 virti kiaušiniai (realiai tik 4 suvalgau, nes sotumo jausmas didelis)
2d. 2pak varškės + 1ltr jogurto (liesi)
3d. 750g vištienos krūtinėlės
4d. 2 st sausų ryžių (valgyti virtus lotuliukas.gif )
5d. 3 obuoliai, 3 apelsinai, 5 morkos.
6d. 700gr virtų bulvių
7d. 1,5ltr kefyro arba pusiau saldaus raudono vyno

negalima : cukraus, druskos, alkoholio
gerti H2O, arbata, kava

Atsakyti
as katik po pietu ...
informacija toms, kas valgo preska maista (nevartoja druskos)
aisku daukas sakao kad reikai atsisakyt druskos bet niekas nepasako kaip tai padaryt, nes maistas gi neturi but neskanus. va kokios gudrybes:
galima naudot zoleles, pipirmetes, raudoneli ir kt taippat cesnakas, citrina...
as db ant salotu pasidariau toki padaza: medaus saukstelis, citrina, cesnakas ir pipirai nu tikrai skanu.. galima dar garstyciu seklu isidet sauksteli irgi lb skanu...

Papildyta:
gabby kaa sekanti delcia?
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 08, 15:04)
as katik  po pietu ...
informacija toms, kas valgo preska maista (nevartoja druskos)
aisku daukas sakao kad reikai atsisakyt druskos bet niekas nepasako kaip tai padaryt, nes maistas gi neturi but neskanus. va  kokios gudrybes:
galima naudot zoleles, pipirmetes, raudoneli ir kt taippat cesnakas, citrina...
as db ant salotu pasidariau toki padaza: medaus saukstelis, citrina, cesnakas ir pipirai nu tikrai skanu.. galima dar garstyciu seklu isidet sauksteli irgi lb skanu...

Papildyta:
gabby kaa sekanti delcia?


kovo 7 d.

http://www.supermama...?...548986&st=0

šitam forume yra daugiau tu dietų ir keturių dienų ir 7 dienų.
Aš visiskai nenoriu atsisakyti druskos ir cukraus. Vartoju druskos pati nedaug, na mano maistas kitiems atrodo nesūrus. Žinau, kad druskos yra reikalingos organizmui. Į tarpus tarp Delčios vartoju ir vitaminus, kad plaukai nepradėtų slinkti.
Todėl, kai skaitau, kad mesti svori gali valgydamas mėgstamą maistą tik mažais kiekiais, man čia atrodo truputi nesamonė. Mano viena puseserė mėgsta šokoladą, cococola ir čipsus, ji daugiau nieko nemėgsta, tai jei mažins dozės mėgstamų patiekalų, greit atsirastų ligoninėj. Na jei aš mažinčiau porcijas to ko mėgstu, tai vis tiek su maistu negaučiau pakankamai medžiagų. Todėl stengiuos valgyti pilnavertį maistą ir mokysiuosi valgyti, kad gyventi o ne priešingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby27 @ 2010 02 08, 14:00)
Delčios dieta (na yra net forumas jai sm, bet ten kažkokios kitokios, bet panašios)

laikomasi per delčią arba dvi dienas iki delčios, valgomi tik tie produktai be padažų, be druskos, be nieko, max tai mėsytei dedu santamarijos prieskonius žuvies be druskos.
1d. 9 virti kiaušiniai (realiai tik 4 suvalgau, nes sotumo jausmas didelis)
2d. 2pak varškės + 1ltr jogurto (liesi)
3d. 750g vištienos krūtinėlės
4d. 2 st sausų ryžių (valgyti virtus  lotuliukas.gif )
5d. 3 obuoliai, 3 apelsinai, 5 morkos.
6d. 700gr virtų bulvių
7d. 1,5ltr kefyro arba pusiau saldaus raudono vyno

negalima : cukraus, druskos, alkoholio
gerti H2O, arbata, kava

o ai nori pasakyt ta diena vien turi gerti 1.5ltr vyno? lotuliukas.gif
Atsakyti
zinokt be bairio stikline puisu saldaus vyno mazina svori tik svarbnu po jos neko i burna neimt ...
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 08, 16:36)
zinokt be bairio stikline puisu saldaus vyno mazina svori tik svarbnu po jos neko i burna neimt ...


aš alkoholio nevartoju tai nežinau, kaip ten
Atsakyti
nusikaltau sau doh.gif suvalgiau blyneli su grybaus, ziaurei norejau, 4d nieko normalaus nevalgius rolleyes.gif
Atsakyti