Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

QUOTE(vikaPika @ 2009 11 05, 05:14)
- 2kg laimes pilnos kelnes, bet zinant kad riebalu lasteles gali padidet iki desimts kartuir daugintis, bet nenykti, logiskai jos gali ir trauktis, o tai reiskia, kad vos tik prisikimsiu mano nelemtieji kg griz. tai zinau todel nereikia pamokslaut o naivioms lengvu dietu ieskotojoms ir sau primenu: reikia keist poziuri i dietas- dieta turi but gyvenimo budas smile.gif
arba valgai ka nori arba atrodai kaip nori...
p.s jauciuosi pakenciamai biggrin.gif

Eik sportuoti, išjudinsi lašinukus 4u.gif
Atsakyti
turiu elipsini namuose... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2009 11 05, 14:48)
turiu elipsini namuose... wink.gif

ką reiškia elipsinis ?
Atsakyti
stai cia elipsinis treniruoklis http://www.hammer.eu..._Stressless.jpg

o as snd jau pereinu prie vistienos. siaip reiktu tik krutinele, bet as darau taip: issiverdu viestienos, be nieko, ja nuplaunu po vandenuku ir nulupu visas odeles ir riebumkes. ant keptuves pakepinu svoguniukus, morkyciu galima, tada sutrupinu nukaulinta vistiena, ipilu sojos padazo ir pipiru. man skanu, tik svarbu nepadaugint su porcijom.
jauciuosi gerai. energinga ir pailsejus, nes zinau tai ka darau darau sau biggrin.gif
Atsakyti
Sudominote bigsmile.gif Seksiu Jūsų lieknėjimo nuotykius. Toks būdas kaip Jūsų man per daug drastiškas, bet valios pasimokyti būtų pravartu blush2.gif Man nedaug ir numest reikėtų (apie 5 kg), kad būčiau savimi patenkinta, bet šiuo metu negaliu susilaikyt nekimšus.
Nors vyras sako, kad jaučia kaulus prie manęs iš užpakalio prisiglaudęs, bet jis toks netradicinis, oi, t.y. labai tradicinis vyras - didelių minkštų užpakalių mėgėjas biggrin.gif Man tuos minus 5 kg nuo pilvo nudrožt reikia. [COLOR=yellow]
Vienu žodžiu, mokysiuos iš Jūsų valios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianute: 06 lapkričio 2009 - 18:30
QUOTE(vikaPika @ 2009 11 06, 03:28)
stai cia elipsinis treniruoklis http://www.hammer.eu..._Stressless.jpg

o as snd jau pereinu prie vistienos. siaip reiktu tik krutinele, bet as darau taip: issiverdu viestienos, be nieko, ja nuplaunu po vandenuku ir nulupu visas odeles ir riebumkes. ant keptuves pakepinu svoguniukus, morkyciu galima, tada sutrupinu nukaulinta vistiena, ipilu sojos padazo ir pipiru. man skanu, tik svarbu nepadaugint su porcijom.
jauciuosi gerai. energinga ir pailsejus, nes zinau tai ka darau darau sau biggrin.gif

Netikiu aš dietom nors nudėk.
Metu sėkmingai svorį valgydama beveik viską ką mėgstu. Tik daug sportuoju ir valgau saikingai bei nevalgau vakare.
Nusipurčiau 27 kg ir dar krenta.

Tavo treniruoklis niekam tikęs jei nori rimtai numesti svorį. Jis tiktų tik kaip priedas prie rimtos treniruotės.

Pietums valgiau žuvytę keptą tradiciškai voliojant kiaušinyje ir miltuose , o garnyrui rauginti kopustai. Niam.
Nepyk, kad aš burbu, bet pati per viską perėjau ir dar sėkmingai einu 4u.gif
Atsakyti
as snd prasisukau kaip cia pasakius, be dideliu nukrypimu. kadangi situacija tokia, kad galejau savo ruostomaisto pavalgyt tik per pietus o vakare jau ne tai vakare virta vistiena pakeiciau naturalia pjaustyta mesyte ir keliom vynuogem ir obuoliuku... kaip supratot buvom sveciuose. is principo nemegstu sakyt kad kazko laikausi, nes visi jaucia didele pareiga ikalbet koki riebu kassneli i burna isimest, o ypac turintys antsvorio. arba ima gincytis, kad visai tas antsvoris netrukdo (lyg as nusprendus laikytis dietos ar siaip save varzydama buciau nepilno proto). tai del siu priezasciu nemegstu issiskirt is kontingento- geriau jau nukrypt nuo kurso siek tiek.

o kalbant apie maita ir valgymo kultura tai kiekvienam vertetu apsidairyt aplinkui.pas mus jokios valgymo kulturos, maistas ruosiamas su meile bent pusdieni (cia apie kokia savaitgalio vakariene, kai visa seima suseda prie stalo) o suedamas, tikraja to zodzio prasme per 5 minutes, nepakelus akiu nuo savo lekstes. ar zinot kiek laiko pietauja ispanai ar italai- apie pora valandu, o pastebejot kad kinieciuose po lekstute degamos zvakutes, kad maistas ilgai siltas butu...ar susimastet kodel? maistas tai bendravimas, tai procesas, maistu reikia megautis...
man lb patinka isbandyt visokiausias dietas ir valgius vien del sportinio intereso.buvo toks atvejis, kai laikiausi 10 dienu arbuzu dietos. visas 10 dienu valgiau tik arbuza, beja arbuza lb megstu ir si dieta man lb patiko....i jos gala organizavom talka.atvaziavo vyro brolis su zmona ir mano anyta. kepem saslykus, aisku ant stalo stovejo arbuzas kuri visi valgem. as kaip visada nieko nesakiau apie arbuzu dieta kurios laikausi, nes mano anyta iis tu zmoniu kurie jaucia didziausia pareiga itikint kad reikia tiesiog reikia valgyt smile.gif na, zodziu issikepem saslus, issivirem ryzius, visiems isdalinau lekstes ir pati i savaja isidejau saslu, ryziu ir keciupo atsisedau salia vyro prie stalo ir kai visi valge, as po viena gabaliuka visus saslus perdejau savo vyrui... ir jus nepatikesit... niekas net nepastebejo, kad as nieko i burna nededu biggrin.gif na cia istorija pamastymui

o siaip tai as jauciuos gerai jau palygint, bet nepakankamai... ryt sveriuos biggrin.gif
Papildyta:
taure> as sia tema nenoriu itikint nei taves, nei konorskito, kaip jau minejau atidariau sia tema savo pacios motyvaacijai ir tai veikia. dietom ir as netikiu.
o del mano treniruokliu ir visu tu sportu. nekenciu as sportuot o sportavus esu viska. eidavau i sporto sale sukandus dantis tik is pareigos kol neulipau ant savo elipsinio treniruoklio. patinka jis man. jis niekad neatsos treniruokles bet man jis patinka tik del to ji pirkau.jis yra kardio treniruoklis didinantis istverme. daug is jo nesitikiu tik kazkiek padidint savo fizini aktyvuma...mano metodai vienoki-tavo kitokie. o tavo paburbejimai pykcio nekelia. tai ka cia as aprasineju- nera sweika gyvensena, todel manau lb gerai tokia tavo nuomone, dziaugiuosi kad tau uztenka valios ir ryzto taip purtytis kg. man neuztektu, man norisi greito rezultato, bet kas svarbiausia ir i ka reiketu atkreipt demesi po to as nepuoluprie saldytuvo biggrin.gif
taiva, sekmes man ir tau wink.gif
Atsakyti
aha, laikykis 4u.gif
Atsakyti
ryte pasisverus dar neradau 0,5 kg smile.gif bet snd suvalgiau turbut 4 sausainelius ne i tema smile.gif nu ir vietoj vistienos valgiau albaniska kepsni is vistienos, niekaip negaliu be nukrypimu nes esu nenamie. galvoju piradieni padaryt kefyro iskrova smile.gif
Atsakyti
VikaPika - kaip džiugu skaityti tokius gerus tavo rezultatus thumbup.gif Šaunuolė 4u.gif
O kiek žadi kg numest iki pilnos laimės (jei nepaslaptis aišku blush2.gif )?

Taurė - o ką tu vadini rimtomis treniruotėmis? Čia ant staklių kai dirbi? Ar kaip blush2.gif
Atsakyti
iki pilnos laimes reiktu apie 20. iki laimes 15 smile.gif iki pasitenkinimo 10 o iki bukles (psichologines) pagerejimo 5
laukia ilgas ir rimtas darbas smile.gif
Atsakyti
Nius įdomu, įdomu... seksiu ir mokysiuos 4u.gif
Atsakyti