Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

QUOTE(laurilka @ 2010 02 06, 18:30)
jo, pas uosvius sunku kazko nevalgyti, nes uosvine butinai turi ka nors skanaus prigaminti  ax.gif 

katik buvo drauge, toki keksa atsiveze  doh.gif  sukroviau namo parsivest, kad ir kaip priesinosi,  nenorejau, kad ant akiu man guletu, nes galiu neatsilaikyt  verysad.gif


Šaunuolė 4u.gif o aš tai iš mozachistų, kai tik pradedu Delčios laikytis, tai gaminti pradedu lotuliukas.gif , bet sugebu atsilaikyti. Mėgstu tada šedevrus gaminti. Ryt valgysiu liesa varškę ir jogurta 0 riebumo smile.gif
Atsakyti
na jau vakaras, tai daugiau nieko i burna nedesiu. siandiena suvartojau 2 porcijas ryziu, 5saukstus jogurto (neatsilaikiau doh.gif ) ir 5 lazdyno riesutus bigsmile.gif pakankamai normalei sakyciau, ale zinokit, dar tik 2anrta diena, bet pastebejau, kad saldytuvas netusteja, kai as nevalgau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 06, 22:09)
na jau vakaras, tai daugiau nieko i burna nedesiu. siandiena suvartojau 2 porcijas ryziu, 5saukstus jogurto (neatsilaikiau  doh.gif ) ir 5 lazdyno riesutus  bigsmile.gif  pakankamai normalei sakyciau, ale zinokit, dar tik 2anrta diena, bet pastebejau, kad saldytuvas netusteja, kai as nevalgau  blush2.gif


man rodos, kad lazdyno riešutai labai daug kalorijų turi blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano mazutei tai noro virusas buvo pagaves, bet kaip sakiau labai liudnai vos nesibaige. Dabar vel sergam, bet sikart stomatitu. Persekioja mane bedos kaip reikalas.
Vakar atlaikiau iskrovos diena. Tai siandieninis mano meniu;
Pusryciai: kava su pienu ir cukrumi. 1 saldainis ir mazas gabalelis sakocio (cia taip isejo, nes teko vaisinti grupiokes).
Pietus: 3 kiausiniai kepti su 1 pieniska desrele ir dvi riekes duonos.
Vakariene: 1 vistienos-kalakutienos kotletas, pora saukstu bulviu kosytes ir tiek pat tusintu raugintu kopustu.
Per visa diena dar isgeriau viena podeli kavos juodos su cukrumi ir kavos ale capuccino is pakelio. Dar vanduo ir granatu, obuoliu, greipfruktu sulciu stikline.
Gal ir daugoka, bet diena labai sunki, o ir taip esu issekusi, nes miegu labai blogai, kosmarai kamuoja, maze minimum 12 k. per nakti kelias. O dar mokytis reikia.
As tai mest svori pradejau nuo 97 kg, dabar esu 87 kg turio biggrin.gif O noriu numesti tai iki 70 kg. Paskui ziuresiu toliau kaip.

Dziugu, kad cia musu tiek padaugejo.
Atsakyti
QUOTE(kulka @ 2010 02 06, 17:37)
.

ryte tik pasikėlus 72,300 rodė, pradžiai tikslas 70, tada 65, o svajoju tai apie 60 cool.gif 


žiūriu daugėja mūsų thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pas mu ziuriu vienodi tixlai

QUOTE(gabby27 @ 2010 02 06, 22:05)
Šaunuolė  4u.gif o aš tai iš mozachistų, kai tik pradedu Delčios laikytis, tai gaminti pradedu  lotuliukas.gif , bet sugebu atsilaikyti. Mėgstu tada šedevrus gaminti. Ryt valgysiu liesa varškę ir jogurta 0 riebumo smile.gif

aha rimtas bairis: anoreksikes- puikiausios seimininkes ir nuolat valgi gamina. taip turbut kompensuoja nevelgyma ir vis laimi. va kokia as stipri galiu atsilaikyt. taip kadnieko naujo kad besilaikant dietos taip elgies, as irgi puolu receptais dometis ir skanumynus kept seimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 07, 01:37)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  pas mu ziuriu vienodi tixlai
aha rimtas bairis: anoreksikes- puikiausios seimininkes ir nuolat valgi gamina. taip turbut kompensuoja nevelgyma ir vis laimi. va kokia as stipri galiu atsilaikyt. taip kadnieko naujo kad besilaikant dietos taip elgies, as irgi puolu receptais dometis ir skanumynus kept seimai smile.gif


Šiandien ryte 70,6kg (74,5kg 2010/01/25 jau -3,9kg)
vakar kažkap jau pradėjau alkį jausti, bet gėriau nemažai visokių arbatėlių, žinoma be cukraus ir vandens.
šiandien valgau jogura ir varskytę (pats baisiausias).
Sėkmės Jums ir man 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby27: 07 vasario 2010 - 09:46
na as per dvi dienas jau -1kg, tai jau 55.9kg, noreciau 54kg cool.gif
Atsakyti
ryt pradedu japoniska baltymu dieta sad.gif
Atsakyti
kas tik cia per dalykas? g.gif
Atsakyti
1 – oji diena:
Pusryčiai – juoda kava.
Pietūs – 2 kietai virti kiaušiniai, šviežių kopūstų salotos su augaliniu aliejumi, stiklinė pomidorų sulčių arba vienas šviežias pomidoras.
Vakarienė – virta žuvis, šviežių kopūstų salotos su augaliniu aliejumi.
___________

2 – oji diena:
Pusryčiai – juoda kava, džiūvėsėlis.
Pietūs – virta žuvis, šviežių kopūstų salotos su augaliniu aliejumi.
Vakarienė – 200 g virtos jautienos, stiklinė kefyro.
___________

3 – ioji diena:
Pusryčiai – juoda kava.
Pietūs – žalias kiaušinis, 3 didelės virtos morkos su augaliniu aliejumi, 15g. kieto sūrio. (galima džiovintą varškės sūrį)
Vakarienė – obuoliai.
___________

4 – oji diena:
Pusryčiai – juoda kava.
Pietūs – 1 didelė pasternoko arba petražolės šaknis, kepta augaliniame aliejuje, obuoliai.
Vakarienė – 2 kietai virti kiaušiniai, 200 g virtos jautienos, šviežių kopūstų salotos su augaliniu aliejumi.
___________

5 – oji diena:
Pusryčiai – žalia sutarkuota morka, sumaišyta su citrinos sultimis.
Pietūs – 500 g virtos žuvies, stiklinė pomidorų sulčių (pomidoras).
Vakarienė – virta žuvis, šviežių kopūstų salotos su augaliniu aliejumi.
___________

6 – oji diena:
Pusryčiai – juoda kava.
Pietūs – 500 g virtos vištienos, šviežių kopūstų arba morkų salotos.
Vakarienė – 2 kietai virti kiaušiniai, šviežių morkų salotos su augaliniu aliejumi.
___________

7 – oji diena:
Pusryčiai – arbata.
Pietūs – 200 g virtos jautienos, bet kokie vaisiai.
Vakarienė – galite pasirinkti iš ankstesnių vakarienių, išskyrus 3 dienos.
___________

Nuo 8 iki 13 dienos dietą reikėtų kartoti iš naujo pradedant nuo pirmos dienos. Turėtumėte „pamesti“ 7-8 kg svorio
Atsakyti
Sveikos,

na va vakaras ir jau man striuka, kadangi neturėjau pakankamo kiekio varškes ir jogurto, tai nelabai šiandien man buvo, sunkoka, bet jau rytojui vištienos krūtinėlė. Ji jau laukia rytojaus lotuliukas.gif manau ryt labai smagiai pusryčius valgysiu lotuliukas.gif

Aš stengiuosi valgyti keturis kartus dienoj, nes pasak vieno gydytojo, jei nori pagreitinti medžiagų apykaitą reikia valgyti kelis kartus į dieną.
Atsakyti
71, 300 blink.gif blink.gif blink.gif

nežinau kaip paaiškint blink.gif nu nepersivalgiau pas mamą, bet visvien nesuprantu, gal per mažai numesdavau pižamai, nes ryte dažniausiai dar su pižama sverdavausi visą savaitę, o šiandien visai nuoga pasisvėriau g.gif nu pilvas sumažėjo ženkliai, ir atsižvelgiant į tai kad nedarau pratimų, labai smagu dėl rezultato, tiesa, kelis rytus nuvežusi darželin dukriuką po pusvalandį sniegą prie namo kasiau... dabar kokius 800 šiai savaitei užibrėžiu, neskubėsiu, pasimokiau cool.gif

QUOTE(laurilka @ 2010 02 06, 16:30)
katik buvo drauge, toki keksa atsiveze  doh.gif  sukroviau namo parsivest, kad ir kaip priesinosi,  nenorejau, kad ant akiu man guletu, nes galiu neatsilaikyt  verysad.gif

4u.gif šaunuolė

QUOTE(gabby27 @ 2010 02 07, 09:30)
Šiandien ryte 70,6kg (74,5kg 2010/01/25 jau -3,9kg)
vakar kažkap jau pradėjau alkį jausti, bet gėriau nemažai visokių arbatėlių, žinoma be cukraus ir vandens.

šaunuolė, svarbu negrįžtų doh.gif
arbatėlių be cukraus ir vandens, sakai biggrin.gif
Atsakyti