Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

laurilka cia mes nei vaikules dietos nei kokiu kitu nepropoguojam, kiekviena turim savo metoda (gal tuo nuo kitu temu ir skiriames) esme ta kad gal musu cia ne daug bet palaikom viena kita, kiekviena diena prisiduodam ka valgom, ne del to kad kazkam ataskaita rasytume, bet tam kad pacios ziuretume, nes kiekvienas kasnis skaitosi ir arbatos puodelis... taip kad nebuna pas mus cia kalbu "nuo vandens storeju"
jei ieskai atsakymo kaip numest svori tai manau ji pati ir zinai o jei nezinai tai gal dar ne laikas? o jei ieskai palaikancios kompanijos ir esi imti lasinius i rankas- junkis.

mergaites> kai netingesit parasykit keik svorio numetet ir kiek iki norimo liko....darysiu grafikeli
Atsakyti
ok, jungiuosi drinks_cheers.gif

siand pirma diena, kai viska vartosiu saikingai, jau vakar visa diena galvojau apie tai ir jau anksciau. vakar pratrukau kai uzsidejau "stringus" ir pamaciau kad juosteles ilindusios i lasinius blink.gif taip nebuvo net pagimdzius doh.gif tai va susikaupsiu ir laikysiuos stipriai, nes jau pavasaris arteja ax.gif
Atsakyti
Sveikutes pagaliau ir as radau tema, kurioje nereikia grieztai laikytis valgymo apribojimu pagal nurodymus thumbup.gif siand ir as pradedu smile.gif mano nuomone, kas tinka vienai, ne visuomet tinka ir kitai todel kiekviena is musu geriau zino ko jai reikia smile.gif tik va beda as galiu nevalgyt visa diena, bet jei nors viena kasni isidesiu i burna is jos daugiau jau nieko ir nebeistrauksiu schmoll.gif kemsu kemsu ir kemsu. tai tikiuosi kad cia dalyvaudama jausiu geda pries save ir atsilaikysiu smile.gif visoms sekmes thumbup.gif


Pradedu su 73 kg
Atsakyti
na siand abi pradedam, tai ziuresim... mano svoris dabar 57kg, noriu bent 54kg, nes visi kg ant sonu ir pilvo laikosi, tikiuosi krentant bendram svoriui, kris butent ten g.gif kai gyvenime buvau patenkinta savo svoriu, tai dziaugiausi neilgai, gal 4men, paskui suzinojau, kad laukiuosi ir smagumai del svorio pasibaige tongue.gif nesigailiu visiskai, nes nestumas planuotas, super grazi dukryte, tik charakteris nekoks doh.gif bet nieko, isaugs, dabar tik svori liko atstatyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 04, 20:10)
laurilka cia mes nei vaikules dietos nei kokiu kitu nepropoguojam, kiekviena turim savo metoda (gal tuo nuo kitu temu ir skiriames)  esme ta kad gal musu cia ne daug bet palaikom viena kita, kiekviena diena prisiduodam ka valgom, ne del to kad kazkam ataskaita rasytume, bet tam kad pacios ziuretume, nes kiekvienas kasnis skaitosi ir arbatos puodelis... taip kad nebuna pas mus cia kalbu "nuo vandens storeju"
jei ieskai atsakymo kaip numest svori tai manau ji pati ir zinai o jei nezinai tai gal dar ne laikas? o jei ieskai palaikancios kompanijos ir esi imti lasinius i rankas- junkis.

mergaites> kai netingesit parasykit keik svorio numetet ir kiek iki norimo liko....darysiu grafikeli


startavau 2010m sausio men 25d buvo 74,5kg norimas svoris 64kg (pradžiai blush2.gif
po 7 dienu -3kg
numečiau, nes po 18h nevalgau, vartoju min 2Ltr skysciu(mineralinio negazuoto) atsisakiau saldintos kavos, 3in1 ir keptu bulviniu patiekalu, dar delcios laikausi.
Sekmes Jums ir man
Atsakyti
babby kada db delcia?
Atsakyti
dar siand tik kavos geriau, dabar verduosi ryzius, tai bandysiu juos siand valgyti, noriu greit numesti kelis kg, o jau paskui priziureti nukritusi svori, kad neatsistatytu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 05, 14:10)
babby  kada db delcia?


Delča vasario 6d., bet visi žiūriu pradeda dvi dienas iki delčios. Aš tai visada pirmą delčios dieną. Man labai gerai su ja krenta svoris iki 6kg per 7 dienas. Man patinka, kad reikia cukraus ir druskos atsisakyti, nes apsivalo organizmas, o kiekis maisto per diena labai didelis, na niekada nesuvalgau tiek.
Atsakyti
na va antra diena prasidejo, vakar iskenciau tik su ryziais, stengsiuos ir siand rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 06, 13:04)
na va antra diena prasidejo, vakar iskenciau tik su ryziais, stengsiuos ir siand  rolleyes.gif g.gif


Šaunuolė, laikykis
papildomai numečiau 0,5kg nuo pirmadienio, tai mažokai blush2.gif bet apimtys pamažėjo blush2.gif

aš šiandien vien virtus kiaušinukus valgau, tai kažkaip ir valgyti nesinori sad.gif geriu tik kava, bet jauciu reikia arbatintis ar mineralintis.
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 04, 10:06)
1,7
kulka tokiais tempais ir toliau ir greit vel i kita desimti zengsi tongue.gif
mano sios savaites tikslas itilp i 70kg.
liko 3 dienos ir 1,7 kg gal susitvarkysiu  smile.gif

savaitgaliui pas tėvus atvažiavau, mano mama irgi "dietinasi" tai ne taip sunku bus ištvert nei su anyta ir jos patiekalais, kurių būtinai turi paragaut doh.gif kitaip burba visiems ateinantiems į svečius, kad marčiai per prastai gamina, nevalgo...

ryte tik pasikėlus 72,300 rodė, pradžiai tikslas 70, tada 65, o svajoju tai apie 60 cool.gif
reik kažkaip atsilaikyt savaitgalį, delčia gal padės, bet mm tai tikrai ne doh.gif

sėkmės ir ištvermės 4u.gif

žiūriu daugėja mūsų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kulka: 06 vasario 2010 - 15:42
jo, pas uosvius sunku kazko nevalgyti, nes uosvine butinai turi ka nors skanaus prigaminti ax.gif

katik buvo drauge, toki keksa atsiveze doh.gif sukroviau namo parsivest, kad ir kaip priesinosi, nenorejau, kad ant akiu man guletu, nes galiu neatsilaikyt verysad.gif
Atsakyti