Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

sveikutės, gryžta paklydėlė į doros kelią (po visų ligų ir dar dabar su skaudančia gerkle). per sausio mėn numečiau 4,9kg esu labai patenkinta savo rezultatais nors aišku norėtųsi geresnių... toliau mano tikslas kad kryptingai svarstyklių rodyklė kryptų kasdien vis labiau į dviženklių skaičiukų pusę. dabar skaitau "lengvas būdas sulieknėti" knygą kol kas atrodo kad smegenų nebloga skalbykla kuri tirai padeda pamėgti sveikesnį maistą ko dėka įsigijau garų puodą ir pradėjau jame daugiau gaminti man tas maistas pradėjo darytis kuo toliau tuo skanesnis ir jaučiuosi vis geriau atrodo kad mažiau kyla rėmuo mažiau mane atsigulus į lovą dusina, atrodo kad net ryte lengviau atsikelti iš lovos, nes maistas mažiau riebus, kol kas tikrai atrodo kad tokį maistą galiu valgyti ilgai ir atrodo kad jis negali nusibosti, pažiūrėjus į kotletus dingsta apetitas.

idomu kokie kitų rezultatai ir kaip kitoms prabėgo mėnesiukas?
Atsakyti
Sveikos,
senokai beuzsukusi buvau, bet ir dabar uzlekiu tik trumpam.
Uzpuole mane bedos, kad jas kur velnias griebtu. Teko isgyventi pati baisiausia kosmara, kai vaikas ant ranku vos nenumire, bet aciu Dievui jau sveikstam. Tik dabar man labai artimas zmogus labai sunkiai serga, tai dienos itemptos.
Nuo savo kurso siek tiek nuklydau kol gulejau su maze ligoninej, bet viska tesiu toliau. Kia tik palengves dienos, tada prisiduosiu kasdien.
Labai dziaugiuosi jusu pasiekimais ir grumoju pirstu toms, kurios nuklydo biggrin.gif bet labai pagirtina, kad ir vel grizot prie savo tiklso. Saunuoles!
Atsakyti
QUOTE(uogyte777 @ 2010 01 31, 23:20)
Sveikos,
senokai beuzsukusi buvau, bet ir dabar uzlekiu tik trumpam.
Uzpuole mane bedos, kad jas kur velnias griebtu. Teko isgyventi pati baisiausia kosmara, kai vaikas ant ranku vos nenumire, bet aciu Dievui jau sveikstam. Tik dabar man labai artimas zmogus labai sunkiai serga, tai dienos itemptos.
Nuo savo kurso siek tiek nuklydau kol gulejau su maze ligoninej, bet viska tesiu toliau. Kia tik palengves dienos, tada prisiduosiu kasdien.
Labai dziaugiuosi jusu pasiekimais ir grumoju pirstu toms, kurios nuklydo  biggrin.gif bet labai pagirtina, kad ir vel grizot prie savo tiklso. Saunuoles!

laikykitės sveikatėlės jums žinau kaip yra sunku kai serga vaikučiai mano mažiukui nesuprantu kas vyksta nes temperatūra kas 6val (kai ibumetin vaikimas baigiasi)pašoka iki 39 ir daugiau diena 14val buvo 40temperatūra numušiau dabar vėl 39,2 tai laukiu kol vyras gryš tikriausiai mes važiuosim i ligoninę verysad.gif o pati nuėjus prie veidrodžio radau pūlingą anginą doh.gif verysad.gif
Atsakyti
oi mergaites... nepasiduokim. baisiausia kai musu leliukai serga...kulka o kas buvo kad vos nenumire?
Atsakyti


-3 kg per 7 dienas, laikomes toliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby27: 01 vasario 2010 - 19:15
laba

2,5 viltis bunda vėl pamažu cool.gif



QUOTE(uogyte777 @ 2010 01 31, 22:20)
Uzpuole mane bedos, kad jas kur velnias griebtu. Teko isgyventi pati baisiausia kosmara, kai vaikas ant ranku vos nenumire, bet aciu Dievui jau sveikstam. Tik dabar man labai artimas zmogus labai sunkiai serga, tai dienos itemptos.

Labai dziaugiuosi jusu pasiekimais ir grumoju pirstu toms, kurios nuklydo  biggrin.gif bet labai pagirtina, kad ir vel grizot prie savo tiklso. Saunuoles!

sveikatėlės visiems tavo brangiems sunegalavusiems žmonėms ir tau stiprybės 4u.gif

ačiū už grūmojimą 4u.gif

QUOTE(vikaPika @ 2010 02 01, 00:09)
oi mergaites... nepasiduokim. baisiausia kai musu leliukai serga...kulka o kas buvo kad vos nenumire?

kulka nežino kas uogytės pupai buvo


QUOTE(gabby27 @ 2010 02 01, 19:15)
-3 kg per 7 dienas, laikomes toliau smile.gif

tikiuosi atgaliniuose puslapiuose rast šito rezultato pasiekimo priežastis, jei ne atgaliniuos tai sekančiuose cool.gif
Atsakyti
nu va pasirodo po kalediniu svenciu prireike menesiuko kad atsigautume biggrin.gif pas mane irgi optimizmo vis daugiau atsiranda.
kulka> susimaisiau tongue.gif


uogyte> tai kas ten tavo dziaugsmeliui buvo, kad vos nenumire
Atsakyti
vakar
pusryčiam kava su sumuštinukais dviem(duona su lašiša)
pietums varškė su persikais ir liesas jogurtas
pavakariams javaininis batonėlis
vakarienei silkutės su grūdų duona
dar granatos puse sulesėm su dukriuku

2,7 sad.gif
Atsakyti
2,7 cia pliuso ar minuso?
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 03, 15:11)
2,7 cia pliuso ar minuso?

čia 72 ir 700

nesižiūri į dešimtis, dabar tuos likučius nukratyt reikia, šiandien 2,4 ir manau, kad jei toliau tokiu tempu dirbsiu, tai tik mažės, nes namo kaip išgręžta grįžtu...

8:30 sumuštinukai du, su lašiša ir sūriu, kava su vienu cukraus ir 1% pieno šlakeliu
apie 11 dar kavos puodelis
13 geriamasis jogurtas 0% ir apelsinas
15 kava su gabalėliu tinginio, vaišino, tai labaaaai mažuką paėmiau biggrin.gif auklėjimas neleidžia gabalais ryt,nors labai jį mėgstu biggrin.gif
16 apelsinas
20 makaronai su sūriu (negerai, kad taip vėlai, žinau, bet tik puse aštuonių namo parsiradau)
Atsakyti
1,7
kulka tokiais tempais ir toliau ir greit vel i kita desimti zengsi tongue.gif
mano sios savaites tikslas itilp i 70kg.
liko 3 dienos ir 1,7 kg gal susitvarkysiu smile.gif
Atsakyti
jetau kaip as jums pavydziu, kad taip greit metat svori thumbup.gif o tai cia jus laikotes tos "vaikules" dietos, reiks ir man pradet doh.gif
Atsakyti