Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

kulka> viskas gi tvarkoj- db greiciau nukris as irgi sakiau nuo snd atsizimesiu tvarkingai smile.gif
juodaake spausk ant vienos is musu liniuotes su savo pelyte, atsiuvers puslapis ir ten jau pasirinksi ka nori daryt, po to tau ismes adresa, kuri turi isideti pas save nustatymuose.... nu ziauriai gal as cia sumaliau kasnors paaiskinkit aiskiau jei mokat
Atsakyti
Tuk, tuk, sveiki smile.gif , ar priimsit į kompaniją svajojančią tapti liekna stirna, kai tuo tarpu esu tik stora karvė mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kastinga @ 2010 01 28, 00:38)
Tuk, tuk, sveiki smile.gif , ar priimsit į kompaniją svajojančią tapti liekna stirna, kai tuo tarpu esu tik stora karvė mad.gif

Ei, ei, karvučių juk tokios gražios akys... nail.gif
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2010 01 28, 12:26)
Ei, ei, karvučių juk tokios gražios akys...  nail.gif

Ną nežinau, kaip ten su tomis akimis g.gif , man tai šiai dienai , mano gražiausia kūno vieta yra nagai, kai pasidarau manikiūrą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kastinga @ 2010 01 28, 15:59)
Ną nežinau, kaip ten su tomis akimis g.gif , man tai šiai dienai , mano gražiausia kūno vieta yra nagai, kai pasidarau manikiūrą rolleyes.gif


na vis dar gerai jauciuosi smile.gif laukiu pirmadienio nes zadu pasisverti
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 01 27, 22:58)
kulka> viskas gi tvarkoj- db greiciau nukris as irgi sakiau nuo snd atsizimesiu tvarkingai smile.gif
juodaake spausk ant vienos is musu liniuotes su savo pelyte, atsiuvers puslapis ir ten jau pasirinksi ka nori daryt, po to tau ismes adresa, kuri turi isideti pas save nustatymuose.... nu ziauriai gal as cia sumaliau kasnors paaiskinkit aiskiau jei mokat

ačiū 4u.gif žinojau, kad nepasmerksit....tik dėja dėja, tvarkinga eilinė apsiėdimo diena, bet gal jau pagaliau viskas atsistos į vėžias, gavau darbą, atsiras rėžimas, praeis depresijos, pajudės lažinių aisbergai

QUOTE(Kastinga @ 2010 01 28, 00:38)
Tuk, tuk, sveiki smile.gif , ar priimsit į kompaniją svajojančią tapti liekna stirna, kai tuo tarpu esu tik stora karvė mad.gif

junkis, bent viena karovka tai tikrai atsiras-mua biggrin.gif
Atsakyti
Nu pavarot cia, miriau is juoko.... siaip tai saunuoles, kad juokaujat... zinot, kad ir kokios ten stirnos grazios ar karviu akys ciotkos, ale vistiek protas - visagalis.... skaitykime vienok knygutes smile.gif)))
Atsakyti
motyvacijai padidinti, visos pagalvojame kie noretume numest, kaip atrodysime, ka darysime, ir koks siektinas svoris. as iki pirmadienio turiu svert 70. to lengvai pasieksiu, nes noriu patikt sau....
dabar apie valgyma:
valgome visada toj pacioj vietoj. jeinrim sausainuko einam i virtuve, atsiseda, ir letai suvalgom sausainuka.
valgyt reikia stengtis visada tuo paciu metu, kiekviena valgyma pasiserviruojam stala, isijungiam grazia muzika- tegul maistas tampa musu draugu. susidraugaujame. valgome letai. ir megaujames kiekvienu kasniu. valgome is mazu indu, nes yra nerasyta taisykle, kad suvalgome viska, ka turime lekstej, o i mazas lekstes maziau ir telpa.
jei kas turi noro galiu papasakot daugiau, ypac jei kas turi problemu su persiedimais nervinio tipo.
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 01 29, 03:16)
motyvacijai padidinti, visos pagalvojame kie noretume numest, kaip atrodysime, ka darysime, ir koks siektinas svoris. as iki pirmadienio turiu svert 70. to lengvai pasieksiu, nes noriu patikt sau....
dabar apie valgyma:
valgome visada toj pacioj vietoj. jeinrim sausainuko einam i virtuve, atsiseda, ir letai suvalgom sausainuka.
valgyt reikia stengtis visada tuo paciu metu, kiekviena valgyma pasiserviruojam stala, isijungiam grazia muzika- tegul maistas tampa musu draugu. susidraugaujame. valgome letai. ir megaujames kiekvienu kasniu. valgome is mazu indu, nes yra nerasyta taisykle, kad suvalgome viska, ka turime lekstej, o i mazas lekstes maziau ir telpa.
jei kas turi noro galiu papasakot daugiau, ypac jei kas turi problemu su persiedimais nervinio tipo.


Aciu uz palaikyma smile.gif
na planuoju 10kg numesti.
kaip ir minejau bandau buda po 18 val nevalgyti iki Delcios, paziuresiu at tai teisybe.
pastebejau, kad labai pradeda troskinti, kazkur 21 val, tai gaunas, kad vandens, negazuoto mineralinio virs litro isgeriu vakarais. savijauta labai gera.
Atsakyti
Ną o aš pradžioj iki kovo 1d privalau nusikratyti nors 9 kg.Skamba žiauriai, nežinau ar įmanoma per mėnesį, bet privalau frusty.gif .Ką aš dėl to reikalo darau? ogi man atrodo, kad darau daug, o rezultatas mažas, todėl esu mad.gif Nors realiai suprantu, kad per 1 mėnesį vargu ar įmanoma, tiek nuo savės nupurtyti.Dabar ką aš dėl to reikalo darau?Ogi žiūriu ką, kaip ir kiek valgau +sportas. fitness3.gif
Vakarykštis mano meniu:
Rytą juoda kava su pusę šaukšteliu cukraus+sumuštinis iš pusę riekelės juodos duonos apteptos sviestu ir varškės sūriu.
Pietūs:troškinta ant garų mėsa su kopūstų salotomis
Vakarienė: Pamelo vaisius(suvalgiau daugiau nei pusę) blink.gif
Ir prie viso to reikalo kankinau savo elipsinį 30min, 7 lygiu(manau mažoka)
Atsakyti
QUOTE(kulka @ 2009 12 15, 10:34)

va, matai, kulkut, matai, tu - šarate nelaimyngas, galėėėėjai, značyt ir dabar gali cool.gif

visa laimė, kad vedžiau dienoraštį, kada kiek ir ką valgiau ir žinau, kaip pasiekiau bent šitokio rezultato, belieka susidraugaut su sveiku protu ir sekt savo pačios užrašais doh.gif
Atsakyti
man irgi neprosal butu bent pasiekt to kiek buvo iki svenciu ... ech sakiau iki pirmadienio turiu isvalyt visa slamsta ir svert 70
o nuo pirmadienio holivudo dieta
Atsakyti