Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

Sveikos,
man irgi šiandien iškrova su vandeniuku, kavute ir daaaug arbatos, nes sloga velniška prisikabino ir iškart į sinusitą.
Atsakyti
nu zek nesirk ir sweik
Atsakyti
istveriau pirma diena...pacia sunkiausia, bet kuo toliau tuo daugiau ryzto tongue.gif
pradzia ziauriai karti bet vaisiai saldus
mano meniu
2 puodeliai arbatos su citrina ir medum
1 puodelis kavos su pienu ir cukrum (bet jauciu nakciai dar viena isgersiu)
apie puslitri kefyro ir dubenelis raugintu kopustu su aliejum ir keliom skiltelem virtu bulviu (labai norejos karsto maisto)

ryt startuoju trim dienoms ryziu
Atsakyti
nu ka tvarkingai laikausi antra diena ryziu
jau daug lengviau

arba edi ka nori arba atrodai kaip nori...greit pavasaris smile.gif
merginos, kur dingot?
Atsakyti
Sveikos,
kaip man nervas ima, kad laiko nebeturiu visai. Net paprastam prisedimui prie kompo.
Nu ka - atreportuoju. Pirmadieni iskrovos diena atlaikiau. Antradieni, tai mano maistas buvo baisiai nesveikas, bet nebuvo kitos galimybes - arba valgau toki, arba antra para sedziu ant bado. Taigi antradienio meniu:
Pusryciai: kokie trys gurksniai saldintos kavos.
Priespieciai: saldinta kava is automato.
Pietus: nieko.
Vakariene: Hesburgerio mesainis, maza porcija bulvyciu fri ir coca colos 0,33 indelis.
Maistas nesveikas, bet bendroj kaloriju sumoj per visa diena suvartojau apie 1100 cal.
Siandienos meniu:
pusryciai: kava su cukrum ir kiaulienos guliasas su ryziais ir morku su cesnaku salotom, saukstas namines misraines. Bet suvalgiau labai mazai, nes guliasas labai neskanus (matyt nuo kiaulienos atpratau), o ryzius viriau ne as, tai buvo iki galo neisvirti.
Priespieciai: kava su cukrum ir trupuciu pieno.
Pietus: kava su cukrum, 4 sumustiniai su tuno uztepele.
Vakariene: sedziu dar be jos. Manu bus virti koldunai su bulviu ir mesos idaru bei paskaninti grietine.
Ryt vel kraunuosi.
Siandien uzlipau ant svarstykliu, nes maniau busiu priaugusi, bet... -1 kg. Tai vienintelis ivikis, kuris mane pradziugino per jau net nezinau kiek dienu.
Atsakyti
Kuku, kur visos dingot Ka jau savo tiksla pasiekt ar ranka i viska numojot?
Man tai svente, vakar pasisveriau ir net akys vos neisvirto. Per visa kudinimosi laika -10 pasiekiau. Negaliu atsidziaugti.

Nu tik nebandykit pasakyti, kad temele numirau padare?
Atsakyti
QUOTE(uogyte777 @ 2010 01 23, 14:57)
Kuku, kur visos dingot Ka jau savo tiksla pasiekt ar ranka i viska numojot?
Man tai svente, vakar pasisveriau ir net akys vos neisvirto. Per visa kudinimosi laika -10 pasiekiau. Negaliu atsidziaugti.

Nu tik nebandykit pasakyti, kad temele numirau padare?


Sveikutes,

paskaiciau Jusu temuke ir matau, kad tokiu kaip as yra smile.gif na jei susiimu tai valios turi, kad tik motyvacijos butu. Juokingiausia, kad per trumpa laika sugebu persokti per kelis dydzius, jei vasara 36, tai ziema 44 blink.gif
kazkaip kai paleidziu vadeles tai svoris per menesi taip sulipa, kad jauciuosi ruoniu lotuliukas.gif o aplinkiniai vel pradeda sveikinti nestuke.gif kas labiausiai erzina
Jau preita savaite nutariau, kad pirmadienis bus ta lemtinga diena, kada pradesiu save kankinti. Kelis metus is eiles numesdavau labai daug svorio su Delcios dieta, tai net kazkaip man per paprasta budavo, bet kai puse metu paleisdavau vadeles ale tipo lengvai numetu svori, ir tipo vel numesiu. Tai galvoju, kad gal reikia pradeti ne tik drastiskai atsikratyti virsvorio bet numetus ismokti gyventi kitaip.
Taigi einu i Jusu gretas, vakare sversiuos tai nuo pirmadienio pradesiu.
Atsakyti
nenumirau padare, as uzsiemus prisedu daznai, paskaitau o parasyt laiko neuztenka tex man, kaip psichologei pasirupint jusu ir savo motyvacija smile.gif
bet cia planai ateiciai...
mano svoris po biski krenta bet kitos desimties niekaip nepasikeiu... ryt vel kefyrine iskrova
gabby sveika prisijungus, junkis ir dalinkis pasiekimais

uogyte -10 lb didelis pasiekimas saunuole
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 01 25, 00:09)
nenumirau padare, as uzsiemus prisedu daznai, paskaitau o parasyt laiko neuztenka tex man, kaip psichologei pasirupint jusu ir savo motyvacija smile.gif
bet cia planai ateiciai...
mano svoris po biski krenta bet kitos desimties niekaip nepasikeiu... ryt vel kefyrine iskrova
gabby sveika prisijungus, junkis ir dalinkis pasiekimais

uogyte -10 lb didelis pasiekimas saunuole


Aciu smile.gif na as siandien pasisveriau, tai apmasciau, kad startuoju 10kg numesti.
Atsisakiau keliu iprociu, ryte gerti saldinta kava su pienu ir valgyti po 18val
zinoma ir maista dabar gaminuosi sveika ir tik nekaloringa maista.
na iki Delcios taip patemsiu ir paziuresiu, kiek gi numesiu.
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2009 11 02, 02:27)
Situacija labai paprasta:
Niekada nebuvau iš mažyčių ir smulkučių, bet svoriu rūpintis pradejau tik devyniolikos metų. Visada buvau patenkinta juo, o pasilaikyt dietos man net patikdavo (šiokia tokia sado-mazo forma biggrin.gif).
Bandžiau angliavandenių, dieta, po kurios išdidžiai vaiščipjau atstačius krūtinkaulius biggrin.gif na, ir daugybę kitų.Valios laikytis visada užtekdavo.. prieš nėštumą nr.1 pamėgau polį bregą ir išbadaut tris dienas buvo vienas juokas. Nėštumo metu priaugau 15 kg. 7kg pasiliko smile.gif su kuriais kovojau bandudama 90 maisto derinimo dienų.
Antro nėštumo metu priaugau 7 kg (proto neėst buvo matyt biggrin.gif)
suma sumarum šiuo metu mano planuose yra numest n kg skaičių (kuris yra dviženklis).
o ši tema užvesta psichologinei motyvacijai, kuri su amžium kažkur dingo. Visi planai nuo pirmadienio, o pirmadienį nuo rytojaus.kiekvieną dieną atsibundu su mintim ko čia prisikimšt (savotiška priklausomybė matyt smile.gif ).o pradėjus kimšt pojūtis, kad mano pilvas- juodoji skylė, kur gali sulįst viso pasaulio visas maistas biggrin.gif
aišku aš galbūt šiek tiek perdedu, nes nestokoju nei fantazijos nei jumoro bet noriu leistis į kelionę atsikratant svorio ir susigrąžinant valią bei savigarbą, nes jau negaliu savęs tokios mylėt...o visa esmė ir yra tame, nes vyras sakė mylės mane storą, didelę ir riebią, bet esmė juk ne tame...jei negaliu žiūrėt į veidrodį ir nuotraukas tai pats laikas imtis veiksmų, ane?
susirenku paskutinius savigarbos likučius ir valios trupinius ir startuoju nuo rytojaus (nuo rytojaus nes šiaip ar taip šiandien jau per vėlu- nebeėsiu biggrin.gif)

kolkas jaučiuosi kaip viena iš šios trijulės:
user posted image

ryt pradedam nuo iškrovos dienos, o jai reikės kefyro wink.gif

4u.gif Sveika, kadangi esu visiskai zalia forumuose, bet va isbandziau vieta"atsakyti" beto Jusu jumoro jausmas man artimas drinks_cheers.gif akylai seksiu sia temike, nuosirdziai sekmes
Papildyta:
QUOTE(vikaPika @ 2009 11 08, 18:49)
iki pilnos laimes reiktu apie 20. iki laimes 15 smile.gif iki pasitenkinimo 10 o iki bukles (psichologines) pagerejimo 5
laukia ilgas ir rimtas darbas smile.gif

4u.gif o kaip cia mergaites pasidaro apacioj ta liniuote? neisivaizduoju, nupiest ant monitoriaus ar ka lotuliukas.gif siaip su kompiuteriu nesu drauge...
Atsakyti
Sveikos,

na kazkaip per lengvai man cia tas nevalgymas po 18 val ir iki 18 val skaiciavimas kiek as suvalgau kaloriju, kad kaip sakant protingai maitintis.
na iki vasario 6d paziuresiu kaip gausis, o tada bandysiu keisti ka nors smile.gif

Sekmes Jums
Atsakyti
paršliaužia nuodemingoji, gėda gėda, ir net ne tiek gėda, kiek gaila visų pastangų kurios nuėjo perniek sad.gif
nu ką, vėl kasdien atsižymėsiu čia, ir vėl po truputį bandysiu mest tai kas nepatinka ir nereikalinga

startuoju su..... 73 sad.gif
Atsakyti