Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

atnešu jums mergaitės skanų dietinį desertą. obuolius nuskusti perpjauti pusiau išiimti sėklas ir sudėti į kepimo forma apibarstyti cinamonu ir trupučiu vanilės (cukraus tik jei obuoliai rūgžtūs)
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 01 08, 19:30)
atnešu jums mergaitės skanų dietinį desertą. obuolius nuskusti perpjauti pusiau išiimti sėklas ir sudėti į kepimo forma apibarstyti cinamonu ir trupučiu vanilės (cukraus tik jei obuoliai rūgžtūs)


as irgi atradau skanu deserteli ax.gif almos grudeta varskyte suarktinemis teksemis.
nu zinokit super skanumelis, pabandykit 4u.gif
Atsakyti
Savitre su pirmaja savaitėle thumbup.gif Taip ir toliau.

Žiūriu mes tik tryse belikom.
Ši dienelė irgi man buvo ne kokia. Dukrytei ne gerėja, tai jau nuo šiandien geriam ir antibus. Su ėdimu tas pats. Prisistatau:
Pusryčiai: kava su cukrum, 2 vištienos kotletai su ryžiais ir kopūstų-burokėlių salotos:
Užkandis: 1 šokoladinis meduolis ir kelios džiovintos slyvos.
Pietūs: tokie patys kaip ir pusryčiai.
Užkandis: 0,5 puodelio šviežiai spaustų morkų sulčių ir 1 obuolys.
Vakarienė: 3 virti kiaušiniai su majonezu ir 2 riekės duonos su sviestu.
Naktį tikiuos praleist su arbata ir vandenuku, nes vėl budėsiu prie mažiukės. Gerai, kad vyras kartu namuose, tai bent ryte tris valandas nusnaudžiau, nes jau vos pasivilkau.
Ryt iškrova. Įdomu kaip ištversiu jei dukrai nepagerės, nes ir kitą naktį reikės budėt.
Atsakyti
QUOTE(uogyte777 @ 2010 01 09, 00:01)
Savitre su pirmaja savaitėle  thumbup.gif Taip ir toliau.

Žiūriu mes tik tryse belikom.
Ši dienelė irgi man buvo ne kokia. Dukrytei ne gerėja, tai jau nuo šiandien geriam ir antibus. Su ėdimu tas pats. Prisistatau:
Pusryčiai: kava su cukrum, 2 vištienos kotletai su ryžiais ir kopūstų-burokėlių salotos:
Užkandis: 1 šokoladinis meduolis ir kelios džiovintos slyvos.
Pietūs: tokie patys kaip ir pusryčiai.
Užkandis: 0,5 puodelio šviežiai spaustų morkų sulčių ir 1 obuolys.
Vakarienė: 3 virti kiaušiniai su majonezu ir 2 riekės duonos su sviestu.
Naktį tikiuos praleist su arbata ir vandenuku, nes vėl budėsiu prie mažiukės. Gerai, kad vyras kartu namuose, tai bent ryte tris valandas nusnaudžiau, nes jau vos pasivilkau.
Ryt iškrova. Įdomu kaip ištversiu jei dukrai nepagerės, nes ir kitą naktį reikės budėt.

uogyte laikom kumščius už tavo dukrytę tikimės kad pagerės jau rytoj

o tu savo iškrovos nedaryk tokios vien su vandenuku geriau jau darykis tarkim valgyk vien obuolius ar varškę be priedų nekankink savęs taip juk budėjimas prie vaiko reikalauja daug jėgų, jei tu nusilpsi kas pasirūpins tavo mažyte 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Savitre dėkui už rūpestėlį. Tavo žodžiai tiesiai Dievui į ausį turbūt pataikė, nes naktis dar buvo labai sunki, o dieną jau lengviau, temperatūra nebekyla tokia aukšta, o ir nuotaika saulutei pasitaisė.
Mano iškrovos, matai, gal ir nelabai sveikos, bet anksčiau esu bandžiusi išsikrovinėti kažką valgydama, obuolius, kefyrą ir pan., bet nieko iš to nebuvo, paskui pabandžiau vieną kartą į savaitę nevalgyti visiškai nieko, tik skysčiai, bet tas padėdavo tik žarnyną išsivalyti, pasidarydavo lengviau, bet svoriui nieko nepagelbėjo. O dabartinis mano derinukas nors labai pamažu, bet padeda. Jau įpratau, todėl per daug ir nesikankinu, visą dieną dėl to net galvos nesuku, tik vakare, kai jau visi miega, o mes dar pavakarojam prie teliko.
O prie mažiukės labai pagelbėja vyras, nėra to, ko jis nemokėtų, išskyrus tuos atvejus, kai mažiukei reikia, kad tik mama paguostų, pasuptų. Tai jis labai daug padeda. Pusę nakties jam daviau pamiegoti, o kitą pusę jis man leido, o pats prie saulutės lovytės budėjo, nors vistiek užmigt negalėjau, bet bent pailsinau kūną.
Verdu balandėlius šeimynai dabar, tai taip kvepia visi namai.
Atsakyti
QUOTE(uogyte777 @ 2010 01 09, 20:52)

gera girdėti kad mažylei jau geriau thumbup.gif , aš pati mama esu ir žinau kad vyro pagalba yra labai reikalinga auginant vaikutį (dabar mano vyrai keičiai sauskelnes ir velkasi pižamą). iškrovas ir aš darau vien vandeniu ir arbata (nu kartais dar kokio sultinio truputį išgeriu) bet man tokios iškrovos geriausiai padeda tiek svoriui kristi tiek žarnynui valyti tiek skrandžiui sutraukti.

aš dar vieną dalyka pastebėjau kad ta laiką nuo starto dar nė karto nesinorėjo verkti nebuvo liūdna tokia nuotaika gera laikosi o ir provokuojama sugebu tvirta išlikti thumbup.gif nebesugeba niekas sugadinti man taip nuotaikos kaip ankščiau thumbup.gif , dar mintys apie maistą pradeda keistis seniau galvojau ko čia daugiau ir kaloringiau padarius kokį pyragą iškepti ir pan., o dabar mintys sukasi apie lengvą maistą labai noriu kopūstų salotų su morkom (tokių kaip mokykloj darydavo tik be aliejaus) šiandien kepiau bulves orkaitėj (apvoliotas druskoje ir miltuose recepta supermamaoj radau) man prie jų norėjosi tik kefyro su krapais o vyras norėjo ko nors riebesnio tai pasiiėmė dar naminio pašteto.

taigi mano pusryčiai kava su pienu ir varškė su vanile ir uogom
pietūs bulvės (pagal ankstesnį aprašymą) ur kefyras su krapais
vakariene mandarinai (kiek suvalgiau nežinau nes su mažium pasidalindami ir maitindami viens kita valgėm)ir pusė kriaušės
Atsakyti
Savitre labai džiaugiuosi dėl tavęs. Žinau koks malonus jausmas, kai savimi gali didžiuotis ir atlaikyti mini išbandymus. O pilvelio lengvumas suteikia vilties, kad tikslas gali būti pasiektas.
Mano šiandienos meniu:
Prieš pusrytėlius (neišdegė papusryčiauti, nes mažiukė neleido): kavos puodelis su cukrumi.
Pusryčiai: 2 sumuštiniai su kotletais (duonos riekelės pateptos sviestu ir ant viršaus uždėjau perpjautą kotletą. Labai skanu, sotu ir greita, nes neturėjau laiko šildyt) ir kava su cukrum.
Pietūs: balandėlis su 1,5 v. š. marinuotų burokėlių ir 1 bulvė.
Užkandis: maždaug 80 g varškės su 1 a. š. cukraus ir 2 a. š. grietinės.
Vakarienė: pieniškos grikių sriubos dubenėlis.

Šiandien svėriausi, bet svoris stovi vietoje. Taip pat teko intensyviai pasimankštinti, nes dukrytė nurimdavo tik ant rankų ir nešiojama po visą namą. Tai visuose kambariuose išmyniau taką kaip reikalas per 3 val. ištisai. O prieš tai irgi daug lakstėm. Tai ten nunešu, tai į virtuvę lekiam puodais pagrot, tai gėlyčių einam paglostyti, tai pro lanką pasižiūrėti. Ir taip karuselė sukos maždaug kas 5-10 min. Jaučiuosi labai pavargusi. Gydytoja buvo atvažiavusi, tai pagaliau pritarė man, kad vaikas alergiškas penicilinui. Susimąsčiau kodėl netapau medike, nes savo teorijoms patvirtinti pritrūkau tik popieriaus vadinamo diplomu. O dar vienas giminaitis mirė po sunkios kovos su vėžiu, tai ryt reikės kažkaip ištrūkt į laidojimo namus. Kaip laukiu kada kasnors kad atsitiktų gera, ne vien tik bloga, nes taip ir į depresiją galim pulti.

Įdomu kur dingo VikaPika ir kitos merginos g.gif Negi jau savo tikslą pasiekė ir mus paliko?
Atsakyti
uogyte> kaip tavo dukryte?

o as niekur nedingau tik prie pc nebunu. sakiau gal reikia organizuot svorio judejimo kreives?kiekviena savaitele uzregistruotume savo pakitimus...stimulas gal didesnis butu?

mano svoris nejuda, bet tai nera blogai zinant kad savaitgali teko 3 balius atlaikyt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

tai va, per praeitą sav. numečiau beveik visą per šventes priaugtą svorį (priaugau 2,5 kg, numečiau 2,3 kg). Per savaitgalį, aišku, priaugau, gerai tik tas, kad tik kilogramą. Mano didžiausia bėda - savaitgaliai. Kiekvieną penktadienį sau prisižadu, kad neprisiėsiu, nu neišeina ir viskas, tai dabar bent jau stengiuos nepersiryti. Arba, atrodo, jau išsilakau, nepersivalgau, tai vakare sumąstai kokio vynelio įkalti, su draugais pasėdėti ir viskas šuniui ant uodegos, nes pastebėjau, kad man užtenka pora taurių vyno įkalti ir svoris iš karto pakyla, nereikia net prisivalgyti. Ateinančius du savaitgalius laukia baliai, aišku, maisto ir alkoholio kalnai, o po to jau rimtai reikės atsisakyti vyno, nes žiūriu laikykis dietų kaip nori, jei tik išgeri, svoris ne tik kad nekrinta, bet ir kyla.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(vikaPika @ 2010 01 11, 00:00)
uogyte> kaip tavo dukryte?
o as niekur nedingau tik prie pc nebunu. sakiau gal reikia organizuot svorio judejimo kreives?kiekviena savaitele uzregistruotume savo pakitimus...stimulas gal didesnis butu?

su dukryte tai čiūdų čiūdai. Buvau teisi gydytojai sakydama, kad ji alergiška penicilinui, kaip ir aš. Prasidėjo viduriavimas, temperatūra nukrito visai neaukšta būna jei dabar pakyla. Nutraukėm antibiotikus, mečiau ir kitus vaistus, kur gydytoja išrašė nuo alergijos ir druskų tirpalą, dėl atseit kilusios dehidratacijos. Nors vaikas kaip niekad normaliai geria skysčių. liepė neduot mišinuko, nes viduriavimą ir jis gali sukelt. Tai negi aš marinsiu vaiką badu naktį? Pasilikom tik vaistus nuo temperatūros kai pakyla. Ir pamažu jau gerėja. Tik akivaizdu, kad visos ligos nuo dantų.
O dėl kreivių tai gal ir nieko būtų. labai noriu svarstyklių elektroninių, nes pas mane mechaninių. Bet dabar žiaurioje krizėj esam, tai bet kokie papildomi pirkiniai neleistini.

QUOTE(kulka @ 2010 01 11, 14:11)


Nu kas čia dabar? Tai ką jau prisidirbai g.gif biggrin.gif
Atsakyti
na ka mergytes, renkames, kimbam lasiniams uz sonu ir tesiam toliau

man snd iskrovos diena tik kefyras.

dar nesisveriau nes baisu smile.gif
Atsakyti