Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

QUOTE(muniukas27 @ 2010 01 06, 20:41)
na junkis junkis, ir neatideliok  4u.gif
na ka as siandien
kavyte 3/1  blush2.gif
pietu vyras prigamino bulviu keptu kartu su desrele pjaustyta (nelabai jau tinkama ..ale..)
rytojui pabandysiu prasivirti kokioskosytes avizines[COLOR] pakramsnoti, nes jau laaabai senei valgiau

nono.gif ale nebijok tu man ir tokios kavutes ir dar keptu bulviu (tikiuosi nesupyksi blush2.gif ). O man buvo kazkada manija uzejusi avizines koses tai su dziovintais vaisiais, tai su jogurtu, bet kai paskaiciavau kiek kaloriju susveiciu, tai nustojau valgyt. Kasryt aviziniu dribsniu su dziovintais vaisiais ir jogurtuku uzsipylusi sveisdavau, tai tuo paciu ne tik pavalgydavau, bet ir zandikaulius pamankstindavau biggrin.gif

QUOTE(savitre @ 2010 01 06, 20:52)
man irgi šiandien kol kas atrodo gerai viskas bet dabar labai noriu kefyro su krapais įtariu kad dar stiklinę įkalsiu pusryčiams šiandien obuolys su kava su pienu pietums bananas ir biškis [COLOR=red]vakarykštės picos ir vakarienei buvo bananas ir obuolys ir du duoniukai aušku per diena kibiras arbatos ir vandens


tikiuosi velniu negausiu, kad leidziu sau komentuoti 4u.gif Jei neklystu, tai ir vakar picos neisvengiai, drysciau siulyti tokiu patiekalu nepiktnaudziauti, nebent ji plonapade ir viskas ant virsaus - darzoves ir liesa mesyte. O jei dar namuose pica gaminai, tai ji ir riebesne nei picerijose, nes kepant konjunkcinej (ar konvekcinej) krosnelej arba spec. peciui nebuna tokios riebios.

Muniukas 27 uzmasinai mane cia dabar su tom keptom bulvem doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogyte777: 06 sausio 2010 - 21:15
QUOTE(savitre @ 2010 01 06, 21:52)
man irgi šiandien kol kas atrodo gerai viskas bet dabar labai noriu kefyro su krapais įtariu kad dar stiklinę įkalsiu pusryčiams šiandien obuolys su kava su pienu pietums bananas ir biškis vakarykštės picos ir vakarienei buvo bananas ir obuolys ir du duoniukai aušku per diena kibiras arbatos ir vandens

agaa..ir tu megsti kefyra su krapukais thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(uogyte777 @ 2010 01 06, 22:13)
nono.gif ale nebijok tu man ir tokios kavutes ir dar keptu bulviu (tikiuosi nesupyksi  blush2.gif ). O man buvo kazkada manija uzejusi avizines koses tai su dziovintais vaisiais, tai su jogurtu, bet kai paskaiciavau kiek kaloriju susveiciu, tai nustojau valgyt. Kasryt aviziniu dribsniu su dziovintais vaisiais ir jogurtuku uzsipylusi sveisdavau, tai tuo paciu ne tik pavalgydavau, bet ir zandikaulius pamankstindavau  biggrin.gif
tikiuosi velniu negausiu, kad leidziu sau komentuoti 4u.gif Jei neklystu, tai ir vakar picos neisvengiai, drysciau siulyti tokiu patiekalu nepiktnaudziauti, nebent ji plonapade ir viskas ant virsaus - darzoves ir liesa mesyte. O jei dar namuose pica gaminai, tai ji ir riebesne nei picerijose, nes kepant konjunkcinej (ar konvekcinej) krosnelej arba spec. peciui nebuna tokios riebios.

Muniukas 27 uzmasinai mane cia dabar su tom keptom bulvem  doh.gif

ale ir nebijok tu man keptu bulviu..... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
na matai bijau, bet noriu palaipsniuj mazinti...kad ir to pacio riebaliuko reikia organizmui..tad kas su saiku tas nekenkia mirksiukas.gif
eik isikepsi bulvyciu su desryte...mmmmm...kvepia net dabar drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2010 01 06, 21:48)
kad ir to pacio riebaliuko reikia organizmui..tad kas su saiku tas nekenkia  mirksiukas.gif
eik isikepsi bulvyciu su desryte...mmmmm...kvepia net dabar  drinks_cheers.gif  thumbup.gif



del trupucio sutinku drinks_cheers.gif
negaliu eiti, nors ir bulviu ir desrytes turiu. Maziukei temperatura sukilo iki 38,3 ai dabar ant dusios taip neramu. Manau, kad dantys kalti, nes vargstam mes su jais, bet vistiek baisu, labai jau jautri pasidariau, kai per pastaruosius 3 m. aplinkui patys artimiausi ir mylimiausi zmones sunkiom ligom sirgo ir dar serga, o cia mano kunas ir kraujas verysad.gif cry.gif jei iki ryto temperatura laikysis arba neduok tu man Dieve kils, tai teks gydytoja kviestis.
Atsakyti
QUOTE(uogyte777 @ 2010 01 06, 22:13)
tikiuosi velniu negausiu, kad leidziu sau komentuoti 4u.gif Jei neklystu, tai ir vakar picos neisvengiai, drysciau siulyti tokiu patiekalu nepiktnaudziauti, nebent ji plonapade ir viskas ant virsaus - darzoves ir liesa mesyte. O jei dar namuose pica gaminai, tai ji ir riebesne nei picerijose, nes kepant konjunkcinej (ar konvekcinej) krosnelej arba spec. peciui nebuna tokios riebios.

pica kepiau namie plonas padukas iki 5mm pado sudėtis miltai mielės vanduo druska cukrus ir margarinas (kepu ant popieriaus kad nebūtų riebi. viršus svogūnai kečiupas pomidorai marinuoti žirneliai svogūnų laiškai virta kalakutiena ir truputis sūrio(tiek kad išsilydęs būtų kaip voratinkliu apdengęs , visos picos storį darau max 1,5cm o jos šiandien suvalgiau kaip 1,5kortos dydžio gabalą, o vyrui tai darau storesnę ir su majonezu ir kitais pribumbasais
Papildyta:
QUOTE(uogyte777 @ 2010 01 07, 00:12)
del trupucio sutinku  drinks_cheers.gif
negaliu eiti, nors ir bulviu ir desrytes turiu. Maziukei temperatura sukilo iki 38,3 ai dabar ant dusios taip neramu. Manau, kad dantys kalti, nes vargstam mes su jais, bet vistiek baisu, labai jau jautri pasidariau, kai per pastaruosius 3 m. aplinkui patys artimiausi ir mylimiausi zmones sunkiom ligom sirgo ir dar serga, o cia mano kunas ir kraujas  verysad.gif  cry.gif jei iki ryto temperatura laikysis arba neduok tu man Dieve kils, tai teks gydytoja kviestis.

mano sūnui tai temperatūra kildavo iki 39,5kai dantys dygo ir po sav išsilaikydavo numušdavau tik tam kartui tai visa pagalba vaikui daug skysčių ir masažuodavau vaikuidantukus taip greičiau mums jie pralysdavo
Atsakyti
kokia ramuma cia...jokio judesio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2010 01 07, 19:25)
kokia ramuma cia...jokio judesio  ax.gif


aga, tylu labai. Matyt visos nusižengusios savo dietoms, todėl nesirodo biggrin.gif Juokauju.

Vat aš prisipažinsiu - NUSIDĖJAU blush-anim-cl.gif Visą naktį nė bluosto nesudėjau, dar ir ši naktis tokia žada būti. Tai kai katinas ir vaikščiojau aplink lašinius biggrin.gif Bet ir para buvo sunki, mažiukei diagnozavo tonzilių uždegimą, tai visą naktį praverkė, nevalgė, negėrė, itin mažai miegojo ir labai neramiai. Vis per tuos dantis. Dieną šiek tiek nurimo, tai susitvarkiau namus, pridariau valgyti, nulėkėm iki poliklinikos, išsiėmėm vaistų pasą, išsirašėm antibiotikų, apsipirkom, pietų miegelio mažiukę vos užsupau per valandą ir t.t. Vienu žodžiu karsta.gif o dar prie saulutės budėsiu iki ryto. O dabar mano NUSIDĖJĖLĖS meniu:
Pusryčiai: kava su cukrumi, 5 žuvies piršteliai su šefo salotom (1 v. š.) ir lietuviškom salotom (1,5 v. š.).
Užkandis: Šokoladinis meduolis, bandelė su lašinukais.
Pietūs: kava su cukrum, 2 vištienos kotletai su ryžiais ir burokėlių-raugintų kopūstų salotom su aliejum.
Vakarienė: 2 šviežios kiaulienos dešrelės su ryžiais ir morkų su česnakų ir majonezu mišraine.
Ir net neabejoju, kad tai dar ne viskas. Budėdama prie mažės tikrai kavos bus nemažai, o ir užkąst ko nors rimto užsimanysiu ir neatsispirsiu.
Atsakyti
labas rytas mergaitės aš šiandien švenčiu jau sav laiko kaip metu svorį ir rezultatai tikrai mane tenkina nuo 113,6kg perėjau per sav iki 109,5kg thumbup.gif dar porą sav taip ir skraidysiu padebesiais, tada būsiu savim labai patenkinta (ne tiek dėl numesto svorio kiek dėl to kad turiu valios ir galiu atlaikyti, ir siekti užsibrėžto tikslo)
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 01 08, 10:12)
labas rytas mergaitės aš šiandien švenčiu jau sav laiko kaip metu svorį ir rezultatai tikrai mane tenkina nuo 113,6kg perėjau per sav iki 109,5kg  thumbup.gif  dar porą sav taip ir skraidysiu padebesiais, tada būsiu savim labai patenkinta (ne tiek dėl numesto svorio kiek dėl to kad turiu valios ir galiu atlaikyti, ir siekti užsibrėžto tikslo)


kaip meti? ax.gif nes as kad ir nuo 18nevalgau svoris stovi ant 69 nors tu ką doh.gif jau laukiu kol vyras isleks, tada griebsiu badaut kokias 2sav. nes kito kelio matau nera...na tas badavimas pas mane tai toks nusimato: ryte kokios nors košės diiiiideeli bliūdąąą pvz su kokiu tunu...o paskui visą dieną tik skysciai ir kokie vaisiai...na tai nelabai cia badavimu galima pavadinti..bet va mano draugė taip numete per 2sav.5kg. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2010 01 08, 11:07)
kaip meti? ax.gif  nes as kad ir nuo 18nevalgau  svoris stovi  ant 69 nors tu ką  doh.gif  jau laukiu kol vyras isleks, tada griebsiu badaut kokias 2sav. nes kito kelio matau nera...na tas badavimas pas mane tai toks nusimato: ryte kokios nors košės diiiiideeli bliūdąąą pvz su kokiu tunu...o paskui visą dieną tik skysciai ir kokie vaisiai...na tai nelabai cia badavimu galima pavadinti..bet va mano draugė taip numete per 2sav.5kg.  thumbup.gif

aš tau nesiūlau badauti o aš metu svorį tokiu principu:
1. nebevartoju saldumynų
2. nebededu cukraus nei įkava nei į arbatą (į kavą pilu pieną)
3. valgyti stengiuosi tris kartus per dieną
4. atsisakiau užkandžių nes po truputį valgyti nemoku
5. karta sav darau iškrovą
6. daug skysčių geriu per diena
7. mausto stengiuosi nekepti o virti ir triškinti
8. jei jau jaučiu kad neištvarsiu iki kito valgymo ir vanduo nepadės tai suvalgau obuolį ar duoniuką

dar viena dalyka norėčiau pasakyti atkreipk dėmesį į tai kad aš sveriu labai daug o tavo antsvoris jei ir yra labai jau nedidelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savitre: 08 sausio 2010 - 10:43
na taip, zinau, kuo svorio daugiau tuo jis greičiau krenta...pagal KMI mano svoris normalus, bet vaizdas nelabai lotuliukas.gif tad zinok ir as jau antra savaite bandau nuo 18nevalgyt, bet nejuda rodyklė nors tu ką doh.gif as manau reikia man daryti taip kaip pries 5metus....pabadauti geras 2sav. o tada jau prisiziureti, nes tokiais tempasi as iki vasaros nenumesiu tu 9kg doh.gif jau nervina...kaip siandien uzlipau ryte ant svarstyklių tai diena susigadino net
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2010 01 08, 11:48)
na taip, zinau, kuo svorio daugiau tuo jis greičiau krenta...pagal KMI mano svoris normalus, bet vaizdas nelabai  lotuliukas.gif  tad zinok ir as jau antra savaite bandau nuo 18nevalgyt, bet nejuda rodyklė nors tu ką  doh.gif as manau reikia man daryti taip kaip pries 5metus....pabadauti geras 2sav. o tada jau prisiziureti, nes tokiais tempasi as iki vasaros nenumesiu tu 9kg  doh.gif jau nervina...kaip siandien uzlipau ryte ant svarstyklių tai diena susigadino net

žinai yra geras posakis "niekas nemato kiek sveri mato kaip atrodai" mano atveju jau niekur tų lašiakų nebepaslėpsi (slėpiau jau 4metus) o tavo atveju gal pradėk sveikai maitintis ir sportuoti tau figūrai pataisyti pakaktų to, nesiimk drastiškų priemonių jos laikinos po to vėl viskas sugryš ir vėl teks badauti o taip tik medžuagų apykaitą susilėtinsi pasinaudok šiais vaizdeliais http://www.youtube.c...feature=related ten yra daugiau pasižiūrėk mirksiukas.gif tik nebadauk
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 01 08, 13:21)
žinai yra geras posakis "niekas nemato kiek sveri mato kaip atrodai" mano atveju jau niekur tų lašiakų nebepaslėpsi (slėpiau jau 4metus) o tavo atveju gal pradėk sveikai maitintis ir sportuoti tau figūrai pataisyti pakaktų to, nesiimk drastiškų priemonių jos laikinos  po to vėl viskas sugryš ir vėl teks badauti o taip tik medžuagų apykaitą susilėtinsi  pasinaudok šiais vaizdeliais http://www.youtube.c...feature=related ten yra daugiau pasižiūrėk mirksiukas.gif  tik nebadauk


na, kaip sakiau turiu patirtis sia tema...o siuos vaizdelius stebiu ir darau kiekv diena 4u.gif
Atsakyti