Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

na tai super jeigu pastangos nenueina veltui 4u.gif as kazkodel neturiu kuo pasigirti, nes kaip ir nesilaikau jokiu dietu, bei atleidis vadeles ax.gif si menesi turetu islekti vyriskis i darbus tai tada griebsiu jauti uz ragu....bus kaip kartas pavasariui numesti svorio thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
apie aštrius prieskonius ir aš girdėjau, kad į naudą jie metant svorį, tik negalima jų padauginti, nes užpuls visokios virškinamojo trakto ligos. Aš tai kartais mėgstu aštrumą, Čili picerijoje yra sriuba meksikietiška, atrodo taip vadinasi, kurią labai labai mėgstu. Taip pat labai mėgstu armėniškus šašlykus, burna kaip reikalas apkarsta, bet žiauriai skanu. O kai prasidėjo gripo epidemija ir į arbatą įpratau dėtis ne tik citrinos griežinėlį, bet ir imbiero šaknies įsipjaustau. Šiaip skaitau, kad reikia valgyti tai ką mėgsti, tik su protu žinoma. Juk jau taip nelengva kai mažini porcijas ir pan., o dar atsisakyti maisto, kurį mėgsti ir valgyti tai, ko labai nemėgsti (aš pvz., nemėgstu balandėlio kopūsto arba pievagrybių) žiauru. O ir organizmas kiekvieno yra skirtingas. Mano pusryčiai būna gana vėlyvi, kai jau reikia beveik pietauti, o ir kiti valgymai nusikelia. Esu didelė pelėda, galiu naktimis nemiegoti, tada ir energijos turiu daugiausiai darbams nudirbti. Žarnynas taip ir valgyti įpratęs, kiek kartų bandžiau keisti, niekaip nepavyko. Tai dabar ir valgau tada kai norisi, žiūriu, kad tik 3 val. prieš miegą nieko nevalgyčiau, kaip ir rekomendavo gydytojas.
O iš po vakar mano meniu teko pakeisti, nes kai atsikėliau skrandis tokį maršą grojo, kad atrodė jį kas ten iš vidaus veržia. Šiek tiek padidinau racioną:

Pusryčiai: 1 šokoladinis saldainis (blogai, bet labai jau gundė, nes vyras smaližius, tai saldainių kalną radau ant stalo) + kava su 1,5 a. š. cukraus, 3 sumuštiniai su duona, tuno užtepėle ir agurko griežinėliais.
Užkandis: Želė truputį daugiau nei 0,5 vienkartinio puodelio.
Pietūs: 4 vištienos piršteliai + 1 v. š. marinuotų burokėlių + šviežio agurko griežinėliai.
Užkandis: nieko.
Vakarienė: dar laukia 4-5 žuvies piršteliai su tokiu pačiu garnyru kaip ir per pietus buvo vištienos piršteliai.
Ir manau daugiau šiandien nieko neprireiks.
Atsakyti
pusryciai kava su pienu
pietus 3 bulves su raug kopustais
vakariene 3 belesiukai
kava su pienu ir cukrum
Atsakyti
okas tas "belesiukas" blush2.gif

Na as jau šiandien biskiuką bandau susigriebti ax.gif vakar pririjau traškučių tai šiandien jau pedinsiu iš darbo pėstuke thumbup.gif o gryzus tik arbata arbata arbata drinks_cheers.gif
Atsakyti
aš irgi vakar paslydau ir aišku ant naminės picos doh.gif ir šiandien svarstyklės vėl roto 110,7 (vakar109,3) vakarykštis meniu
pusryčiai vienas lietinis blynas su trupučiu bruknių uogienės
pietūs sumuštiniai su juoda duona dešra ir dar pora javinukų su kefyru
vakarienė naminė pica (būtų visai nieko jei tuom mano vakaryklščiai valgymai ir būtų pasibaigę)
naktipiečiai (reikėjo laiku eiti miegoti nebūtų kilusios pagundos) dar gabalas picos ir net didesnis nei vakarienai doh.gif blush2.gif
už naktipiečius galit diržą paiimti

naktį labai blogai miegojau dėl tos picos o šį ryt skrandis skauda jau matyt buvo supratęs kad naktį miegoti reikia o ne dirbti

kažkuri rašėt kad pelėda esat. tai ir aš tokia pati didžiausias darbymetis man prasideda nuo 20:00 ir iki 4:00 galiu kalnus nuversti toks jėgų antplūdis man tada o ir kūrybiniai procesai geriausiai vyksta
Atsakyti
Na as tai patarčiau kiekv dieną nesisverti mirksiukas.gif daryk tai po savaites, tada matysi realiai kiek numetei, nes kiekv diena svoris jug sokineja, nepaisant suvalgei picos ar ne....isgerus stikline vandens pasisversi ir jau rodys + - 300gr. jei meti svori tai sverkis pvz penktadieniais ir matysi koki rezultatą pasiekiai per savaite...kiekv dieną matuot savo svori manau netiklsinga schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2010 01 06, 13:46)
Na as tai patarčiau kiekv dieną nesisverti  mirksiukas.gif  daryk tai po savaites, tada matysi realiai kiek numetei, nes kiekv diena svoris jug sokineja, nepaisant suvalgei picos ar ne....isgerus stikline vandens pasisversi ir jau rodys + - 300gr. jei meti svori tai sverkis pvz penktadieniais ir matysi koki rezultatą pasiekiai per savaite...kiekv dieną matuot savo svori manau netiklsinga  schmoll.gif

man tas lipimas kas ryt ant svarstyklių tai kaip psichologininis paskatinimas nepersivalgyti nes akys kol kas labiau nori matyti svarstyklių rodyklę judančia i kairę, o jei nepasisveriu tai "ai šiandien pavalgyysiu o ryt pasilaikysiu ir svarstyklės rodys mažiau " bet realiai neišeina taip kad sveriandtis rečiuau svoris kristų
Atsakyti
QUOTE(uogyte777 @ 2010 01 05, 20:30)
Šiek tiek padidinau racioną:

Pusryčiai: 1 šokoladinis saldainis (blogai, bet labai jau gundė, nes vyras smaližius, tai saldainių kalną radau ant stalo) + kava su 1,5 a. š. cukraus, 3 sumuštiniai su duona, tuno užtepėle ir agurko griežinėliais.
Užkandis: Želė truputį daugiau nei 0,5 vienkartinio puodelio.
Pietūs: 4 vištienos piršteliai + 1 v. š. marinuotų burokėlių + šviežio agurko griežinėliai.
Užkandis: nieko.
Vakarienė: dar laukia 4-5 žuvies piršteliai su tokiu pačiu garnyru kaip ir per pietus buvo vištienos piršteliai.
Ir manau daugiau šiandien nieko neprireiks.


Sveikos,

šią temą stebiu nuo pat pradžios, aktuali ji ir man blush2.gif Labai jus visas palaikau, šaunuolės!
Jau kelintą kartą pastebiu, kad meniu rašote vištienos ir žuvies pirštelius. Kokie jie? Jei pati gaminate, žiūrite, kiek ko dedate, nekepate riebaluose, tada puiku. Bet jei perkate parduotuvėje, siūlyčiau juos pakeisti kitais produktais: ta pačia vištiena, tik virta arba pakepta orkaitėje su labai nedaug riebalų.
Ant parduotuvinių pusgaminių pakelių būna parašyta, kiek realiai kalorijų yra viename pirštelyje. Ir į juos pridėta visokių priedų, kurie tukina ir dirgina skonio receptorius, kad daugiau suvalgytumėte.
Ir toliau seksiu šią temą, mokysiuos iš jūsų valios, o vėliau gal ir prisijungsiu blush2.gif
Sėkmės smile.gif
Atsakyti
Dianute, šiaip stengiuosi visada valgyti tik tokį maistą, kurį pasigaminu pati. Na gal išskyrus salotas, mišraines dažniau perkame. Gaminti labai mėgstu, o ir piniginei geriau, kai valgai savos gamybos maistą. Tik retkarčiais perkam pusfabrikačius, nes ne visada išeina gaminti 5 asmenų šeimynai, kadangi mokausi, o ir mažajai nuolatos manęs reikia, kad paimčiau ant rankų ir pan., nes labai sunkiai dygsta dantys. Retkarčiais tikrai nėra blogai, o ir suvalgomas kiekis būna mažas. O dėl tų E, tai stengiuosi išvengti tų, kurie gali sukelti vėžinius susirgimus, jei dideliais kiekiais vartosi tą maistą, kuriame jų yra. Nesimokyk valios, o junkis ir ją ugdykis kartu su mumis 4u.gif
Šiaip man labai patinka puslapiukas vienas www.sveikasvaikas.lt, kur pateikiami gana išsamūs duomenys apie daugelį konkrečių maisto produktų.

Šiandien mano meniu (labai trumpas):
Pusryčiai, pietūs, vakarienė ir užkandžiai: 2 kavos puodukai + 1,5 a. š. cukraus, 1 puodelis arbatos su citrina ir vanduo. Planuoju dar gerti daugiau arbatos ir vandens biggrin.gif
Visam žarnyne taip lengva, atrodo jau ir traukiuosi, bet vyras juokiasi iš manęs ir sako, kad jokių procesų nematyti. Bet užtat aš jaučiuosi lengva iš vidaus, nes ten tuščia, neapkrauta, net parduotuvėj vyrui sakau "žiūrėk, matai kaip skraidau. Tuoj nuskrisiu iki duonos skyriaus". Tai vyras pamanė, kad ko prisiuoščiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogyte777: 06 sausio 2010 - 19:06
šaunuolės mergaitės, kad draugiškai kūdinatės. O aš tai vis "va rytoj, tai jau mažiau valgysiu..." Ir taip kasdien. verysad.gif
Galbūt jūsų įkvėpta rytoj tai jau tikrai. biggrin.gif
Atsakyti
na junkis junkis, ir neatideliok 4u.gif
na ka as siandien
pusrytukam sumustinuka su juoda duonyte ir varskes suriu +kavyte 3/1 blush2.gif
uzkandziui bananas
pietu vyras prigamino bulviu keptu kartu su desrele pjaustyta (nelabai jau tinkama ..ale..)
parejau is darbuko pestute (apie 30min) tada tiesiai ant "slidziu" 15 min paplusau ir pratimukus padariau kur kazkuri cia imetus nuoroda buvo.
po to i dusa arbatukes, lengva jogurtuka(mazyte mazyte pakuote 100gr) ir va pomidoriuka sukirtau...ir manau siandienai viskas...sakyciau visai pagarbiai prastumta dienele... ax.gif
rytojui pabandysiu prasivirti kokios kosytes avizines pakramsnoti, nes jau laaabai senei valgiau

kaip kitom mergaitem sekasi??? nelabai aktyviai cia temukej g.gif
Atsakyti
man irgi šiandien kol kas atrodo gerai viskas bet dabar labai noriu kefyro su krapais įtariu kad dar stiklinę įkalsiu pusryčiams šiandien obuolys su kava su pienu pietums bananas ir biškis vakarykštės picos ir vakarienei buvo bananas ir obuolys ir du duoniukai aušku per diena kibiras arbatos ir vandens
Atsakyti