Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

na siandien jau kazkaip pavalgiau pietus : makaronu su desrele parpedinau is darbo pestute ir nieko nevalgiau tik arbatos prigeriau thumbup.gif man jau pasiekimas lotuliukas.gif tikiuosi nepalusiu, stengsiesiu jokiu dietu nesilaikyt tik maziau est o po 18 grieztai schmoll.gif nes jau ziauruma man cia ...pamaciau save veidrodi, o ju pas mane kiekv kambari po dideli tai matausi visu kunu lotuliukas.gif ir isigandau baisiai gun_bandana.gif
o gal reikia pradet save mylet tokia kokia esi ???? kaip manot merginos mirksiukas.gif
beje pabandziau tuos pratimukus kur nuoroda imetet...superiniai , sike skaudejo 2dienas thumbup.gif
Atsakyti
o gal reikia pradet save mylet tokia kokia esi ????
o gal reikia pradet save mylet tokia kokia esi ????
o gal reikia pradet save mylet tokia kokia esi ????
nuo to reikia ir pradet kudintis ar ne o ne laika marinuot. pirmiausiai reikia sau atsakyt i si klausima. as saves toookios nemyliu ir stengiuosi pasidaryt savo kuna toki, kad myleciau.
Atsakyti
na zinote ka, ta mankstele, net prakaita isspaude karsta.gif

Bet gera, tai sakes...

As matote taip pat esu viena is tu nepatenkintu savo isvaizda.

Atsiprasau, kad ne is kart prisistaciau, bet pradzioj pasiskaitinejau, po to mankstele papabndzau, o tik tada atsipeikejau, kad net nepasisveikinau. blush2.gif
Tai sveikos visos tos, kurias vienija vinas tikslas- atrodyti "mazagabaritinemis"

Mano kudinimosi istorija papasakosiu gal veliau, dabar net rasyt sunku po tos manksteles.
Cia as kaip suprantat pies miega pavariau.

Einu miegot, nes ryt i darba iki.

blink.gif jau 00.07val
labanakt
Atsakyti
na taip, tikra tiesa.... doh.gif as ir saves tokios pamilti negaliu..nors tu ka...kaip pasiziuriu į ta subinę tai vemti vercia blush2.gif bet jau vakar nusprendziau neest bent nuo 18val. ir pavyko....siandien antra diena bus...turečiau isilaikyt...blyn tų dietų tai nenoriu kazkaip nes jau turiu pakankamai patirties su jom...
pamenu kaip laikiausi arbūzo dietos šią vasarą...per 3 dienas sudziūvau kaip reikiant...jega buvo, bet paskui jau uzsimaniau normalaus maisto ir per tas 3 dienas oplia viskas atgal...tai pamasciau, kad cia neiseitis...reikia mazint porcijas...ir stengtis nekišt visokio š...į burną ..na tik sunkokai sekasi tai padaryt ax.gif
bet manau viskam savas laikas...ziema, būtina priaugti lotuliukas.gif bet isleks mano vyrukas sausi i darbus tai sesiu ant bado....arba est arba visai neest...va kaip manau thumbup.gif
Atsakyti
O cia jus apie kokius pratimukus kalbat? gal galit pakartot nuoroda?
Papildyta:
daluzenik > sveika atvykus, tu ne tik skaitinek bet ir prisiduok kasdien kaip sekas papasakok, tada didesne motyvacija atsiranda

p.s svoris nepakito
Atsakyti
QUOTE(kulka @ 2009 12 16, 12:21)

apie šituos

mano kompas ruošiasi mirt, bandysiu gaivint, bet galiu dinkt trumpam

vakar vėl žiauriai paslydau vakare, nu kur ta mano valia pasidėjo ą?jei kas radod,grąžintik,atsilyginsiu cool.gif

70,9
pasityčiojimas
ryt vyras grįžta, nu kodėl negalėjo po grikių dijetos parvažiuot,būtų nustebės, o dabar turbūt nelabai ir pastebės, nors numečiau visvien šiek tiek rolleyes.gif

bet kaip šūdinai jaučiuosi,tokia patenkinta savim buvau ir te...visgi bumerangu grįšta po tų dijetų svoris... verysad.gif galima kaltint šventes šiuo atveju, bet gi niekas kitas, o pati pyragėlius su grybais kišau sau į koserę verysad.gif ir neveikė jokie stopai,išsijungęs sveikas protas buvo...bet nepasiduodu visvien schmoll.gif gal tik atsisakau drąstiškų veiksmų, vėl reikia po 200 atsilenkimų daryt, pratimukus ir sumažintos porcijos,kad ir kas dvi val,bet po nedaug smile.gif

jei neprisijungsiu, linkiu smagiai Naujus pasitikt ir senuosius išlydėt... kalendoriui šių metų pradžioje buvau įrašius tiklą-numest 10 kg, tik iš dalies jį įvygdžiau, bet tikiuosi pamokas išmokau ir tas tikslas bus įgyvendintas su kaupu,kitamet smile.gif
Atsakyti
svarstykles kitu skaiciu neroso, bet jauciu ryt parodys biggrin.gif nu ka sian paedam, pageriam o ryt stveriam jauti uz ragu

linksmai mergaites sutikit naujuosius, o naujaisiai metais uzsibreztu tikslu pasiekimo, svorio numetimo, valios, laimes ir sveikatos.
Atsakyti
sweikutes , na jau as 2dienos kaip needu nuo 18val. ir dar +einu pestute iš darbo....ir žinokit psichologiskai matyt sau gražesnė pasidariau. lotuliukas.gif
tad siūlau jums naujametinį nekoloringą receptuką rolleyes.gif
Nezinau ar dar spesiu čia užbegti, tad linkiu visoms gražių naujųjų, linkiu troškimų isipildymo ir siunčiu naujųjų receptuką.

Imama 12 mėnesių, nuo jų švariai nuvalomas kartėlis, godumas, baimė.
Kiekvienas mėnuo supjaustomas gabalėliais į 30 ar 31 dalį taip, kad atsargų užtektų vieneriems metams.
Kiekviena dalis ruošiama atskirai: viena dalis darbo, dvi - linksmumo bei
jumoro.
Dar pridedami trys šaukštai optimizmo ir vienas arbatinis šaukštelis
tolerancijos, viena dalelė ironijos ir žiupsnelis takto.
Tada visa masė gausiai užpilama meile.
Paruoštas patiekalas papuošiamas mažais dėmesingumo lapeliais ir kasdien
patiekiamas su gera nuotaika ir vienu geros gaivinančios arbatos puodeliu.

Visoms po
oro_buckis.gif
Atsakyti
Su naujais metais! 4u.gif
Gal priimsit i savo buri? Sakau tokia linksma kompanija bent jau upa palaikys. Save tirbdau tai jau senokai, nuo geguzes men. ir gan ziaurokomis salygomis, bet sraiges greitumu po laaabai biskiuka kustu biggrin.gif
Atsakyti
aisq junkis-kuo daugiau tuo smagiau.pasakok ka kaip ir kiek
Atsakyti
Sakot pasipasakoti g.gif Kad net gėda blush2.gif Na bet kaip nors. Esu minkšta ir puri lietuvaitė biggrin.gif Ūgis 169 (tiksliai nebepamenu jau), o svėriau 97 kg doh.gif Iki to laiko svėriau maždaug 60 kg, kartais svyruodavo, priklausomai nuo to ar kokia šventė, šiaip baliukas ir pan. Po visų uliavojimų grįždavau į normalų gyvenimą ir svoris savaime sumažėdavo. Didžiausia bėda yra ta, kad iš mano abiejų tėvų pusių visa giminė nėra iš lieknųjų. Iš tėvo pusės keik žinau visi buvo stamboko sudėjimo ir labai aukšti, bet iš mamos pusės visos moterys tokios kaip aš dabar. Ir visos kovojo su tais nelemtais kg įvairiom priemonėm, bet pakolkas tik vienai pavyko numesti nereikalingą balastą, tačiau ir ši vėl grįžta į senas vėžias. Genetika negailestinga. Dirbau kaip juodas arklys, dar mokausi, į paskaitas neišleisdavo. Po kelerių metų "užsitarnavau" mėn. atostogų, kad galėčiau važinėti į sesiją. Buvau devintam dangui, bet nuo tada ir prasidėjo mano bėdos. Svoris ėmė kilti nežmonišku greičiu, o valgiau kaip ir įprastai, judėjau irgi. Tačiau sulaukiau to amžiaus, kai nuo tada visos moterys mano giminėje imdavo pūstis. O taip tikėjausi, kad man nebus verysad.gif Apsilankiau pas ginekologę įprastai apžiūrai, prasitariau, kad planuojam vaikelį, bet dabar bijau dėl svorio. O gine patikino, kad svoris gali kilti ir dar dėl to, kad kūnas ruošiasi išnešioti vaikelį, nes žmogaus mintys ir kūnas labai susieti. Neilgai laukus pastojau, nėštumo metu svoris net buvo nukritęs, nes teko pabūti ant bado beveik, kadangi gulėjau ligoninėje ir gydytojai niekaip nerado mano ligos, bet kurią minutę galėjo prireikti operacijos. Paskutiniais nėštumo mėn. svoris tik kilo žaibišku greičiu, net gydytoja jau liepė susiimti, bet nieko negalėjau padaryti. Po gimdymo kg turėjo kristi kaip visi tikino, bet š..., vaikelį maitinau iki mėn. 3 k. per parą, nes daugiau neturėjau pieno. Dėl mažiukės diegliukų buvau priversta valgyti tik virtą mėsą, virtas bulves ir virtus burokėlius, be jokių prieskonių ar pan. Tačiau kg augo. Nutraukusi maitinimą ėmiau kuo sveikiau maitintis, dar daugiau judėti (su mažute kasdien po 10 km pravaikščiodavau ir kuo sunkesniais kelias, plius įv. pratimai namuose). Per dieną pavargdavau kaip šuva, bet svoris tik didėjo. Puoliau į neviltį ir ašaras, nes drabužių paprastose parduotuvėse paprasčiausiai nerasdavau. Ėmiausi drastiškų priemonių. Nuo gegužės mėn. mano dieta yra tokia: kuo mažiau miltinių ir bulvinių patiekalų (nes žinau, kad jie labiausiai mane tukina), riebių patiekalų niekada ir labai nemėgau, itin retais atvejais kažką riebesnio suvalgau, bėda yra saldumynai, bet jaučiau, kad trūksta kažko mano organizmui, tai nusipirkau įprastų vitaminų kompleksą, potraukis apmažėjo. Dvi paras valgau, o vieną nevalgau visiškai nieko, tik vanduo, arbata, ir kava (į kurią įsidedu cukraus, nes kitaip gert negaliu). Daugiau nieko. Prieš daugiau nei porą savaičių pradėjau vartoti clarinol, kurį rekomendavo gydytojas ir vaistininkė jam pritarė. Iki švenčių numečiau 8 kg. Taigi dabar sveriu 89 kg. Bet bijau lipti dabar ant svarstyklių, nes per šventes šiek tiek nusižengiau savo rutinai. Per tokią savo dietą manau, kad įsitaisiau skrandžio opaligę ir dirgliosios žarnos sindromą, bet ko nepadarysi dėl to balasto. Net gydytojas stebėjosi, kad negaliu numesti svorio kitais būdais, o vaistų, gydyti antsvoriui, išrašyti negali, nes svoris tokiam gydymui yra per mažas. Tačiau nepritarė ir mano pasirinktam būdui. Bet kitaip negaliu. Tiesa, pamiršau paminėti, kad iki nėštumo, pradėjus augti svoriui, intensyviai sportavau, kiekvieną dieną ir intensyviai. Bet rezultato 0. Nemesiu savo dietos, nes ji vienintelė išjudino mano kg. Tikiuosi, kad per metus atsikratysiu bent 15 kg. Tik sunku, kai vienintelis žmogus, kuris neėda manęs dėl mano svorio ir palaiko kaip gali yra mano vyras.
Daug čia prirašiau, bet visa istorija užimtų dar daugiau laiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogyte777: 03 sausio 2010 - 23:54
naka uogyte> tai sveika patekus i musu buri. ryt sasaisi viska ka kiek kada kaip valgai ir geri (sultys, pienas, arbata cukraus sauksteliai) cia tam kad pati susimastytum kada ka valgai ir kiek... o ir tai jog vakare turesi priduoti pvz 6 snikers batonelius stimuliuoja su valgyt ne 6 o pvz 3 biggrin.gif
Atsakyti