Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

QUOTE(tute28 @ 2009 11 01, 19:46)
Prašau.Spaus ant pav

nerodo man tai pasiprašiau į draugus blush2.gif (tita)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 01 lapkričio 2009 - 18:59
sveikutes ax.gif

Tute28, aciu, bet ta schemute as turiu, ja idejau kaip pvz kokio stiliaus paveiksliuko noreciau, tokio viena spalva ir subtilaus.. tad kazkurios kitos merginos pasiulyti vaikiski spalvoti paveiksliukai nors ir labai grazus, bet nera tai ko as ieskau... verysad.gif
Atsakyti
Ieškau gyvunėlių burbuliukų schemų.
nomedapat@takas.lt
Atsakyti
QUOTE(r_tina @ 2009 11 01, 17:01)
sveikutes ax.gif

Tute28, aciu, bet ta schemute as turiu, ja idejau kaip pvz kokio stiliaus paveiksliuko noreciau, tokio viena spalva ir subtilaus.. tad kazkurios kitos merginos pasiulyti vaikiski spalvoti paveiksliukai nors ir labai grazus, bet nera tai ko as ieskau... verysad.gif

Tai iš RP netinka? Pas pauksčiuką visas lobynas.
Atsakyti
user posted image
mergaitės ką galėčiau išsiuvinėti ant šios butelio prijuostėlės? čia būtų Kalėdinė dovanėlė ant vyno butelio, tai gal kuri galit patarti ar su vynu kažką susijusį siuvinėti ar su Kalėdom? niekaip neapsisprendžiu ir neišsirenku blush2.gif laukiu patarimų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 01 lapkričio 2009 - 19:56
user posted image
Atsakyti
Radau as pingvinukus thumbup.gif ..bet negaliu ju pasiimti...gal galite kas juos is ten iskrapstyti... blush2.gif PRASAU LABAI cray.gif
http://stitchfanclub...1183-po-22.html buciau laaabai dekinga linagaliauskiene@inbox.lt flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 11 01, 21:56)
mergaitės ką galėčiau išsiuvinėti ant šios butelio prijuostėlės? čia būtų Kalėdinė dovanėlė ant vyno butelio, tai gal kuri galit patarti ar su vynu kažką susijusį siuvinėti ar su Kalėdom? niekaip neapsisprendžiu ir neišsirenku  blush2.gif  laukiu patarimų  4u.gif


Turi praitų metų siuvineju kryželiu numeri?
Man ten tie kaledu seniukai nuostabus
Atsakyti
QUOTE(masiniukas @ 2009 11 01, 21:19)
Radau as pingvinukus  thumbup.gif ..bet negaliu ju pasiimti...gal galite kas juos is ten iskrapstyti... blush2.gif PRASAU LABAI cray.gif
http://stitchfanclub...1183-po-22.html buciau laaabai dekinga  linagaliauskiene@inbox.lt flirt.gif

tuoj atsiųsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(letena95 @ 2009 11 01, 19:08)
Ieškau gyvunėlių burbuliukų schemų.
nomedapat@takas.lt



Ar kalbama apie šituos ?
Atsakyti
QUOTE(masiniukas @ 2009 11 01, 20:19)
Radau as pingvinukus  thumbup.gif ..bet negaliu ju pasiimti...gal galite kas juos is ten iskrapstyti... blush2.gif PRASAU LABAI cray.gif
http://stitchfanclub...1183-po-22.html buciau laaabai dekinga  linagaliauskiene@inbox.lt flirt.gif


Esu registruota šitoj svetainėj, bet man neatidaro parsisiųsto paveikslėlio. Pattern Maker nepadeda.
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2009 11 01, 21:24)
Turi praitų metų siuvineju kryželiu numeri?
Man ten tie kaledu seniukai nuostabus

nea, neturiu schmoll.gif sakau gal su vynu kažką geriau rinktis o ne su Kalėdomis kad liktų visam laikui atminčiai, kažkur pasidės namie ir bus gražu biggrin.gif
Atsakyti