Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

Tai namelių niekas neturit? biggrin.gif Nes tame dump.ru nesigaudau aš biggrin.gif
Atsakyti
Gal turit ar kur užmatėt ožiuko su ragiukais schemutę? ax.gif

siuvinejimo.schemos@gmail.com
Atsakyti
mergaites...as pasikartosiu. 4u.gif gal kas turit ar matet pingvinu.... blush2.gif padekit surast.... verysad.gif man ju reikia skubei...tokiu nevaikisku...rimtam reikialiukui ir tikrai ne kalediniu... unsure.gif ...
Atsakyti
Ieskau kazkokio pavargusio, gal but jumoristinio "gyvio", nedidelio (iki 5-7 cm ant 14 aidos) verysad.gif kad butu aiskiau jis turi dereti prie fraazes "Na kada gi savaitgalis...?" ax.gif
Padekit prasau.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyLadybird* @ 2009 11 01, 04:51)
Tai namelių niekas neturit?  biggrin.gif Nes tame dump.ru nesigaudau aš  biggrin.gif


Luktelk iki vakaro, pasikviečiau pora rusaičiu i draugus, mačiau, kad jos turi smile.gif

tute28
Jau čia turbut man biggrin.gif biggrin.gif Nebereikia, jau išsirinkau ir dabar siuvinėju smile.gif Ačiū už pastangas

Insomnia
Tinka toks?
user posted image
user posted image


masiniukas
Matau kad labai reikia, bet negaliu padėti, visi pas mane vaikiški, va dar tokie gal iš bėdos tiks:
user posted image


Gytė


Spesiu kad ant kokios užrašu knigutės nori tokio biggrin.gif
Aš turiu, tik visi gan didoki doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssamantaa: 01 lapkričio 2009 - 12:43
QUOTE(ssamantaa @ 2009 11 01, 13:43)
Gytė[/b]

Spesiu kad ant kokios užrašu knigutės nori tokio  biggrin.gif
Aš turiu, tik visi gan didoki doh.gif


Neatspejai ax.gif kaledinej temoj pasakojau kaip daryt noriu vaikams pamoku tvarkarascius, tai vat apatiniame kamputyje ir noriu to "pavargelio" sakancio, nu kada gi savaitgalis....? lotuliukas.gif Tai va ir rankioju schemutes visokiom dovanikem...

Beje, reikia kazko ir uzrasu knygelei, bet dar nesumasciau ko.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gytė: 01 lapkričio 2009 - 12:51
QUOTE(Gytė @ 2009 11 01, 14:48)
Neatspejai ax.gif  kaledinej temoj pasakojau kaip daryt noriu vaikams pamoku tvarkarascius, tai vat apatiniame kamputyje ir noriu to "pavargelio" sakancio, nu kada gi savaitgalis....? lotuliukas.gif  Tai va ir rankioju schemutes visokiom dovanikem...


Jo, žinau kad pasakojai, bet va, varna esu ir prašoviau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2009 11 01, 12:43)
Insomnia
Tinka toks?


Dėkui 4u.gif Bet čia visas ožys biggrin.gif Man ožiuko reikia blush2.gif Jauno. Kažko panašaus į šitą

user posted image
Atsakyti
Ieškau kokių nors trijų panašios temos paveiksliukų, kalėdinių. Norisi padovanoti tokios temos bet kad būtų skirtingi nesinori dovanoti vienodų.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(blizgutis11 @ 2009 11 01, 15:46)
Ieškau kokių nors trijų panašios temos paveiksliukų, kalėdinių. Norisi padovanoti tokios temos bet kad būtų skirtingi nesinori dovanoti vienodų.


Čia ne RP dizainas?
Jei ne pasakyk koks, lengviau bus ieškoti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssamantaa: 01 lapkričio 2009 - 14:00
Samanta, ačiū. Mano skype turi, jei nebūsiu prisijungus parašyk biggrin.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2009 11 01, 14:59)
Čia ne RP dizainas?
Jei ne pasakyk koks, lengviau bus ieškoti  bigsmile.gif

Nė pati nežinau pabandyk su RP paieškot jei ka turi.
Atsakyti