Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

user posted image

gal kuri turit sio meskio schema.. nebeprisimenu kuriame forume buvau radus smile.gif
jei galit atsiuskit kird.inga@gmail.com

ACIU!!!
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2009 11 24, 23:30)
user posted image

gal kuri turit sio meskio schema.. nebeprisimenu kuriame forume buvau radus smile.gif
jei galit atsiuskit kird.inga@gmail.com

ACIU!!!

sia schemute rasi pas pauskciuka galerijoje smile.gif atrodo pas ja maciau 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turit šios gėlės schemą ar galit atsiųsti? Ji yra iš http://stitchfanclub...ly/rozy/page/3/
user posted image

grygita@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 25 lapkričio 2009 - 09:48
QUOTE(zuzanele @ 2009 11 25, 09:44)
Gal kas turit šios gėlės schemą ar galit atsiųsti? Ji yra iš http://stitchfanclub...ly/rozy/page/3/

Siunčiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.k @ 2009 11 24, 20:43)
Merginos gal galit padeti ieskau


Ar dar negavus ? nes kazkur jį mačiau galėčaiu paieškoti.

QUOTE(zundyte @ 2009 11 24, 22:23)
Merginos gal kuri turit metrikų su katinais?Viena močiutė užsiprašė anūkui išsiuvinėt,būtinai su katinu ,nes naujagimio pavardė Katinas lotuliukas.gif ,pas Paukščiuką vieną radau ,tokį katiną miegantį ir tai ant ružavo debesėlio lotuliukas.gif ,spalvą gal ir  galėčiau pakeisti į melsvą ,bet kad iš esmės tas metrikas man ne prie širdies..gal kuri turit ką gražesnio,arba žinot kur ieškot? jei turit  manociuja@gmail.com  atviras 4u.gif  4u.gif

Turiu su mikės pukuotuko katinu tuo metrikiuką. ar tiktų? (nežinau kaip ten jis vadinasi , pamiršau) blush2.gif

QUOTE(Meka @ 2009 11 24, 23:30)

gal kuri turit sio meskio schema.. nebeprisimenu kuriame forume buvau radus smile.gif
jei galit atsiuskit kird.inga@gmail.com

ACIU!!!

Turiu ar is dar reikia. Turiu PM formatu ir paprastam.
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2009 11 25, 11:59)



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 11 24, 22:23)
Merginos gal kuri turit metrikų su katinais?Viena močiutė užsiprašė anūkui išsiuvinėt,būtinai su katinu ,nes naujagimio pavardė Katinas lotuliukas.gif ,pas Paukščiuką vieną radau ,tokį katiną miegantį ir tai ant ružavo debesėlio lotuliukas.gif ,spalvą gal ir  galėčiau pakeisti į melsvą ,bet kad iš esmės tas metrikas man ne prie širdies..gal kuri turit ką gražesnio,arba žinot kur ieškot? jei turit  manociuja@gmail.com  atviras 4u.gif  4u.gif


zundyte - o nenori pabandyt ką nors sukurti - ta prasme kokį nors paveiksliuką pasiimi ir padarai metriką mirksiukas.gif Čia rasi visokių kačiukų, nors kažkas labai peikė šias schemas, bet yra ir labai mielų, o man tai jos patinka, nes nesudėtingos, nereikia daug spalvų - gal kas patiks: http://cross-stitche... #pagination_pr
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2009 11 25, 07:44)
Gal kas turit šios gėlės schemą ar galit atsiųsti? Ji yra iš grygita@gmail.com

Turiu DMC originalia labai panašią,tik čia begonija
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 25 lapkričio 2009 - 12:32

Gal kas galetu pagelbeti,labai reikia mazu grybuku. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2009 11 25, 13:40)
Gal kas galetu pagelbeti,labai reikia mazu grybuku.  4u.gif

kur siųsti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Prašau meginų pagalbos
Little House Needleworks ,,Baking"
user posted image
ir Robin (Kazuko Aoki) paukštuko.
Iš anksto dėkoju
letena95@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 11 25, 13:43)
kur siųsti?  mirksiukas.gif

parasiau i a/z 4u.gif
Atsakyti