Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

parasiau, kurios praset i el pasta smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
siuvineju dabar labai seniai parsisiusta paveiksla "The lovers"
Bet man truksta vienos dalies, ten kur saule viršuj per vidutį. Gal kuri siuvinėjot, o gal šiaip turit, būčiau labai dėkinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
koks grazus paveikslas... smile.gif as tai viena siuvineju, irgi zmones apsikabine, bet ta schemute pati nusipiesiau..gal nera labai kokybiska, aj bet man grazus tas paveikslas gavosi smile.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti gal kas turit aguonų siuvinėjimui. Gali būti pieva ar kokia puokštė...
Baiginėju siuvinėti namelį, tai jau mąstau apie kitą darbą... bigsmile.gif

grygita@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 22 lapkričio 2009 - 16:50
QUOTE(zuzanele @ 2009 11 22, 16:33)
Norėjau paklausti gal kas turit aguonų siuvinėjimui. Gali būti pieva ar kokia puokštė...
Baiginėju siuvinėti namelį, tai jau mąstau apie kitą darbą... bigsmile.gif

grygita@gmail.com


Pasidairyk čia:
Gėlės
Gėlės 2
Gėlės3

Pasivartyk. Turėtai tikrai rasti. wink.gif
Papildyta:
Aguonos
Atsakyti
QUOTE(Safira023 @ 2009 11 22, 18:45)
Pasidairyk čia:
Gėlės
Gėlės 2
Gėlės3

Pasivartyk. Turėtai tikrai rasti. wink.gif
Papildyta:
Aguonos



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2009 11 22, 17:33)
Norėjau paklausti gal kas turit aguonų siuvinėjimui. Gali būti pieva ar kokia puokštė...
Baiginėju siuvinėti namelį, tai jau mąstau apie kitą darbą... bigsmile.gif

grygita@gmail.com

Pasižvalgyk čia http://vishivalochka.at.ua/load/4 , jei kuri patiks, galėsiu ir parsiųst, nes esu prisiregistravus mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kam akis uzkliuvo uz mazu alyvu schemu ar siaip kazko idomaus su alyvom. rolleyes.gif

Atsakyti
Sveikos user posted image
gal kas turi šią schemą? naminukui@gmail.com
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Spygliukė @ 2009 11 22, 14:01)
Sveikos, merginos,
siuvineju dabar labai seniai parsisiusta paveiksla "The lovers"
Bet man truksta vienos dalies, ten kur saule viršuj per vidutį. Gal kuri siuvinėjot, o gal šiaip turit, būčiau labai dėkinga  4u.gif

user posted image


parasyk i az kur siusti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 22, 20:16)
O gal kam akis uzkliuvo uz mazu alyvu schemu ar siaip kazko idomaus su alyvom.  rolleyes.gif


Pasidairyk nuorodose kur zuzanelei įkelus.

O kaip tokia? (tik nelabai suprantu ar čia alyvos ar kas per daiktas lotuliukas.gif blush2.gif )
http://radikal.ru/F/...9f330f.jpg.html
Atsakyti
QUOTE(Safira023 @ 2009 11 23, 00:11)
Pasidairyk nuorodose kur zuzanelei įkelus.

O kaip tokia? (tik nelabai suprantu ar čia alyvos ar kas per daiktas  lotuliukas.gif  blush2.gif )
http://radikal.ru/F/...9f330f.jpg.html


Aciu, alyvos cia, alyvos. 4u.gif As siandien nusipirkau grazia dezute su alyvom, tai emiau galvoti, kad galeciau sau rinkinuka siuvinejimui grazu susiveikti, na adatine, gal kokia knygute aptraukti, etc. As pati keleta alyvu schemu turiu, bet gal kas uzmate mazu ir isbaigtu, kad nereiketu kokios sakos kapoti. blush2.gif
Atsakyti