Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

QUOTE(bambooce @ 2009 11 17, 22:06)

Pasidalinsiu su Jumis davo ideja, butu grazu toki paveiksla issiuvineti, bet gaila kad tai tik paveikslas  blush2.gif


Jai kuri pamatysit daugiau, duokit man zinoti  blush2.gif  aciu


As pries koki menesi irgi prisirinkau tokiu paveiksliuku. bandziau is vieno susikurti schema, bet veliau pabijojau siuvineti - o jei nesigaus taip graziai kaip originalus paveiksliukas... g.gif
bet tavo paveiksliukai super thumbup.gif ypac pirmas wub.gif

tai dar keletas is tos pacios serijos:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnerrr @ 2009 11 18, 18:19)
Labas visoms,

gal kas zinote kaip gauti is kur gauti Tra la la schemuciu? as tokia siek tiek pradedancioji, tai nelabai gaudausi, bet labai labai grazus paveiksliukai tie... 4u.gif

Ir dar prie to pacio, kaipo suprantu geriausias zurnalas apie siuvinejimoi kryzeliu schema yra "Siuvineju kryzeliu"? kur ji galima isigyti?

Atsiprasau uzu tokius klausimukus, bet va dar tik pradzia tai reikia kazkaip susigaudyt  ax.gif


http://dump.ru/search/all/tralala/
Kaip siustis-aprasiau keleta lapu atgal.

Ne LT gyvenu, tai del zurnalo nezinau, nors susidariau ispudi, kad tai lietuviska britisko zurnalo versija, kuria galima rasti tam paciam www.
Atsakyti
gal turit kuri sio paveiksliolio spalvu rakta?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 18, 22:41)
http://dump.ru/search/all/tralala/
Kaip siustis-aprasiau keleta lapu atgal.

Ne LT gyvenu, tai del zurnalo nezinau, nors susidariau ispudi, kad tai lietuviska britisko zurnalo versija, kuria galima rasti tam paciam www.

Galiu pasakyti verta siųsti paskutinį failą, na kur dydis 31 MB ten tikras lobynas smile.gif Vakar kai pamačiau tai net akyse nušvito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2009 11 19, 11:48)
gal turit kuri sio paveiksliolio spalvu rakta?



Parašyk kur siųst, atsiųsiu mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas turit pelėdžiukų su kalėdinėm kepurėm g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 18, 22:41)
http://dump.ru/search/all/tralala/
Kaip siustis-aprasiau keleta lapu atgal.

Ne LT gyvenu, tai del zurnalo nezinau, nors susidariau ispudi, kad tai lietuviska britisko zurnalo versija, kuria galima rasti tam paciam www.





Aciu labai uz pagalba.

Jei netycia dar kas uzmatytumete schemuciu tralala buciau be galo dekinga uz informacija 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2009 11 16, 22:10)


Šį puslapį prežiūrėjusi esu visą. Gal kas dar ką užmatėt iš religinių... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 11 17, 21:32)


gal kas užmatėt kokiam puslapyje yra šita schema - kai ją siunčiausi, mačiau daug gražių dalykų ten, bet nebeatkasu, kokiame puslapyje  blush2.gif


Man labai panasu i Stefy Palma piesini. Jos daug piesiniu yra dump.ru, tik reikia zinoti paveikslo nr. Rytoj pabandysiu paieskoti ir parasyti AZ, nes siandien labai neturiu laiko.
Atsakyti
bambooce


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Safira023 @ 2009 11 19, 19:30)
Šį puslapį prežiūrėjusi esu visą. Gal kas dar ką užmatėt iš religinių...  4u.gif

as turiu paskutine vakariene, bet paveikslelio ikelti nemoku, jei noresi galiu i el.pasta atsiusti.
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2009 11 19, 18:49)
Man labai panasu i Stefy Palma piesini. Jos daug piesiniu yra dump.ru, tik reikia zinoti paveikslo nr. Rytoj pabandysiu paieskoti ir parasyti AZ, nes siandien labai neturiu laiko.


ačiū, lauksiu smile.gif
Atsakyti