Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

QUOTE(i2kas @ 2009 11 12, 03:45)
turiu tokius user posted image
user posted image
4u.gif


Labai aciu!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 11, 22:13)
O kas tau yra sexy? Ma tai ne sexy, bet zinau, kad kitoms sexy yra visokios juodos/rudos ir panasiai nuogales, serija konturiniu alia kamasutra ir pan.  ax.gif
Issiunciau.  4u.gif


Taip as noriu nuogumo, geriau juodam fone.
QUOTE(grasimm @ 2009 11 12, 11:05)
neaisku kas tas sexy vadinasi,bet gal kazkas tokio g.gif

user posted image
noreciau ateiciai ir sitos schemos wink.gif
user posted image

user posted image
va sita man tiktu noriu sitos schemos smile.gif
user posted image
sita isiuvinejau jau ir noriu prie sitos dar pora paveikslu priderinti, nes miegamajame didele siena. Koki patartumet trecia paveiksla siuvineti?
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

na tikiuosi bus is ko pasirinkti mirksiukas.gif


didelis ACIU visoms thumbup.gif
Atsakyti
Prašau, necituokit paveikslėlių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssamantaa: 12 lapkričio 2009 - 13:20
QUOTE(narita @ 2009 11 11, 23:55)
4u.gif  sveikos siuvinėtojos. Kaip gerai, kad čia užsukau, jau taip apsidžiaugiau, kad radau norimą schemutę "igolki.net" ir bac  doh.gif  viena mergina perspėja, kad iš ten jos nekokybiškos, kaip gaila verysad.gif .... esu naujokė siuvinėjime, tad ačiū, kad pasidalinat patirtim, nes tikrai neverta tada rizikuoti su nekokybiškom schemom.



Man irgi įdomu šių schemų kokybėm nes dabar siuvinėju paveikslą iš šio puslapio. Schemą sudaro 40 lapų, išsiuvinėjau 4, piešinys ryškėja, bet labai būtų liūdna, jei krūva darbo įdėjus, tektų išmesti darbelį. Ar kas siuvinėjote pagal "igolka.net" schemas? Kaip atrodo darbeliai?
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2009 11 12, 12:23)
Man irgi įdomu šių schemų kokybėm nes dabar siuvinėju paveikslą iš šio puslapio. Schemą sudaro 40 lapų, išsiuvinėjau 4, piešinys ryškėja, bet labai būtų liūdna, jei krūva darbo įdėjus, tektų išmesti darbelį. Ar kas siuvinėjote pagal "igolka.net" schemas? Kaip atrodo darbeliai?

sveika,
as siuvinejau katina ir esu visiakai juo nepatenkinta... jauciu net nereminsiu... o irgi darbelio buvo nemazai.. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2009 11 12, 10:05)
o butu galima suzinoti kaip tuo www.dump.ru  naudotis g.gif nes as jo nesuprantu blush2.gif


Panasiai kaip google. As dazniausiai ieskau angliskai. Tarkime nori Nimue paveiksliuku, tai rasai Nimue, nori kalediniu atviruku, rasai Chrismas Cards ar Xmas cards. Tada tau ismeta sarasiuka, renkiesi norima faila, spaudi ant jo.
Tada ismeta:
user posted image
Spaudi ant pazymetu raudonai link'o, pora sekundziu palauki ir ismeta standartine lentele open/save/cancel. Pasirenki kur issisaugoti, tau ji parsiuncia, o tada belieka issiarchyvuoti su Winzip ar Winrar, nes jie ten suspausti. 4u.gif
Atsakyti
Atsiprasau kad citavau 4u.gif Gal dar kas turi nuogaliu schemu?
Atsakyti
Labukas,gal kas turit sias shemutes1,3,4 (kur Grassim rode)pm formate?Buciau labai dekinga 4u.gif
ingius272@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingius272: 12 lapkričio 2009 - 15:56
QUOTE(Florestina @ 2009 11 11, 22:30)
Spausk ant nuotraukos- pasididns:
user posted image user posted image user posted image



Nieko nerodo... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos reik pagalbos 4u.gif gal kuri turit vaikiska abecele? Butent man reik mikes pukuotuko , barbiu, pandu ir kempiniuko abeceliu smile.gif gal kas pagelbes ? ax.gif
Atsakyti
sveikutes... zadu MB issiuvinet raktu pakabuka.... ot ir uzduotis, kelianta diena vis ziurineju schemas, o 15*15 kryziuku dydzio schemuciu ne taip ir daug, apart viena sirdute ten kokia.... pati neisivaizduoju jau dabar ka daugiau i toki ir galetu italpint... kadangi gimtadienio proga jam jau pradejau toki dideli jam darba, tai dabar taip tik smulkmenele norejau pridet prie dovanos... gal ka pasiulysit? el. pastas romanciuke@gmail.com is anksto aciu uz pagalba ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2009 11 12, 17:27)
Sveikos reik pagalbos  4u.gif  gal kuri turit vaikiska abecele? Butent man reik mikes pukuotuko , barbiu, pandu ir kempiniuko abeceliu smile.gif gal kas pagelbes ?  ax.gif

http://picasaweb.google.com/anypooh1
paieskok cia 4u.gif
dar tokia turiu 4u.gif
http://picasaweb.goo.../kleinsvet/ABC#
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adiavl: 12 lapkričio 2009 - 17:19