Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

net nepajutau kaip mano lelka apsiverte galvyte zemyn wub.gif ...ir tikiuosi nebesumastys apsiverst atgal ax.gif ...is vis auksinis leliukas, nes nera nei sonkauliu apspardes, nei taip ka nors per daug skausmingo padares wub.gif
Atsakyti
maniskis didelis ir sedintis, tai gydytoja pasake net nesvajok, kad jis apsivers, nes siauri klubai plius didelis, kiek ziuredavo echo tai visada sedimoj pozicijoj jis budavo, vis sakydavo tinginiukas, o dabar jo nepasodinsi bega lekia lotuliukas.gif
Atsakyti
Mamytes as cia gal ne i tema,bet n0rejau paklausti,kaip ten su tu0 nusileidimu i dubeni man jau 39 sav.,0 as ir nzn jis nusileides ar ne blush2.gif Ar vis0s jaucia ta pr0cesa?

user posted image
Atsakyti
mes pries savaite tikrinomes(29sav), tai daktariuke pasake, kad mano Kleckas jau zemyn galvyte. taip ir galvojau, nes sonkaulius barskina kaip paseles blink.gif jauciu, kad vartosi dar nemazai, bet tikiuosi, kad veliau isitaisys kaip ir turi rolleyes.gif
Atsakyti
mums 30 sav ir mes jau zemyn galvyte, tad kojytem sonkaulius pabarskina dznokai blink.gif laiko dar nemazai, tikiuosi nepasikeis padetis. girdejau, kad jei leliukas apsivercia veliau , mama tai gali pajusti nes pradeda lengviau kvepuoti ir vaiskcioti.
Atsakyti
QUOTE(andzelikab @ 2008 07 02, 11:15)
Mamytes as cia gal ne i tema,bet n0rejau paklausti,kaip ten su tu0 nusileidimu i dubeni man jau 39 sav.,0 as ir nzn jis nusileides ar ne blush2.gif Ar vis0s jaucia ta pr0cesa?

user posted image

Man taip nebuvo, nes pagimdziau per anksti, bet skaiciau kad kartais nusileidzia tik prasidejus gimdymui ir cia nieko baisaus 4u.gif
Atsakyti
Merginos,

o tuos apvertimus daktarai dar daro? kazkur girdejau, kad tai pavojinga ir nebepraktikuojama. tiesiog jeigu neisistato galvute zemyn, tai daro cezari ir viskas. Nezinau ar maniske jau apsivertusi (jau beveik 30 sav. turim), bet jeigu patingetu, tai dvejociau ar leistis tam "rankiniam" apvertimui...
Atsakyti
Nu nezinau, gal dar kur nors ir daro g.gif Bet kazkaip abejoju...
Man tai vienareiksmiskai pasake - jei ir neapsivers, niekas mano vaikelio nekankins ir per prievarta neapvertines ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2008 07 02, 22:24)
mums 30 sav ir mes jau zemyn galvyte, tad kojytem sonkaulius pabarskina dznokai  blink.gif  laiko dar nemazai, tikiuosi nepasikeis padetis. girdejau, kad jei leliukas apsivercia veliau , mama tai gali pajusti nes pradeda lengviau kvepuoti ir vaiskcioti.



Na nežinau kam lengviau kvėpuojasi, bet man su pirmuoju tikrai netapo lengviau blink.gif
O dabar jau 33sav., apsivertęs, bet jei nesėdžiu kaip styga, tai ir šonkaukius palanksto ir kvėpuoti sunkoka lotuliukas.gif . O ką padarysi, juk dabar pilvelis - karalius lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai net nepajutau kada pas mane lialius apsiverte smile.gif pries pora sav kai buvau pas akusere tai ir paklausiau ar jis jau apsivertes tai ji patikrino ir pasake kad jau biggrin.gif o kada tiksliai jis ten nusprende apsiverst tai nieko nejutau smile.gif
Atsakyti
nejaučiau, kaip apsivertė maniškis, nors labai norėjau pajausti lotuliukas.gif
Atsakyti
gaila, bet tokio dalyko neteko patirt schmoll.gif ...apsiverte lelka ir absoliuciai nieko nepajutau, o taip idomu butu buve smile.gif ...tik kuo toliau tuo sunkiau darosi, kai jis uzsimano pajudet tam pilvuke smile.gif
Atsakyti