Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

QUOTE(nakvisa @ 2008 05 13, 17:17)
Tikiuosi ir as tokio stebuklo... blush2.gif

nu va mum jau ivyko stebuklas...esam tinkam pozicijoj... mirksiukas.gif
Atsakyti
Musu mergyte apsiverte 32 savaiciu. Pries tai labai daug su ja kalbejom ir prasem, kad apsiverstu, nes pergyvenom, kad gali taip ir likt sedet. smile.gif Jauciau l.aiskiai- truputi skaudejo, buvo istrizai pilvelio ir po to tik kliunkt. nestuke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
80proc vaikiuku apsiverčia iki 32sav kiti 20proc kaip patys sugalvoja tad nesukit sau galvos kada mažiukui reiks tada ir apsivers
Atsakyti
20 sav mano lelius buvo zemyn galva, vakar dare echo irgi toj pacioj pozicijoj... wub.gif kaip ir liuks 31 savaitei, bet ar nesugalvos dar apsiverst?.. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano taip pat apie 30 savaite, o gal ir anksciau apsiverte zemyn galva. Bet gydytoja sake, kad maze dar gali apsiverst ne viena karta g.gif Na, bet as nepergyvenu - tikiuosi, dar negimdysiu, todel tegu sau vartosi mirksiukas.gif
Atsakyti
maniskis apsiverte kazkur 35-37 savaitem.nepajutau kaip tai ivyko,todel tiksliai pasakyt negaliu.o iki to buvo dar keleta sykiu apsivertes smile.gif dabar tik reikia man ji ikalbet pasukt nugaryte is mano sono link pilvo ir visakas bus tvarkoj
Atsakyti
Mano lėlytę gydytoja prieš kelias savaites iki gimdymo apvertė, kad būtų galvytė žemyn. Bet mažė sugalvojo tongue.gif ir grįžo į ankstesnę padėtį. Gimdžiau pati. O dabar vis pasijuokiu: pirma, ką parodei pasauliui buvo užpakaliukas. hihihi.gif Oi kas bus toliau? g.gif
Atsakyti
Na, mano leliukas 34 sav. skersai gulėjo tai buvo sunku dusino, ir skrandį labai spaudė. Paskyrė echo; iki tol visą savaitę tik ant šoniuko miegojau (juk nelabai leliukui patogu ant galvos miegoti lotuliukas.gif) Kai po savaitėlės darė echo buvo jau apsivertęs žemyn galva. Bet va ima ir vėl persisuka. Kažkodėl neįsitaiso tinkamai, o jau 36 sav. eina, neramu truputi schmoll.gif . Kojos į kepenis įremtos, tai kai sugalvoja pasportuoti jau nejuokais skauda. O rankytes mankšti į šlapimo pūsę, irgi nepyragai blink.gif smile.gif . Tik jau labai tikiuosi, kad prieš pat didžiąją kelionę įsitaisys kaip reikia, visai nenoriu schmoll.gif , kad kas nors leliuka sukiotu.
Atsakyti
[sveikutes,
norejau jusu paklausti kaip suprasti kad maziukas apsivertes? pas mane pilvo virsuj toks kalniukas yra, o ties bamba lyg kaip duobute g.gif na kai atsisedusi bunu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo demoniuke: 10 birželio 2008 - 21:56
QUOTE(demoniuke @ 2008 06 10, 22:55)
[sveikutes,
norejau jusu paklausti kaip suprasti kad maziukas apsivertes? pas mane pilvo virsuj toks kalniukas yra, o ties bamba lyg kaip duobute  g.gif na kai atsisedusi bunu


maniskio galvyte pupsodavo ties skrandziu, toliau matydavosi visa nugaryte isilgai pilvo doh.gif atsisest tik pusiau gulom galedavau, nes kitaip dusindavo ir skrandi spausdavo labai doh.gif
Atsakyti
Mums eina 32 sav., bet vaikelis neskuba taisytis galva zemyn doh.gif Baseine pradejau daryti pratimukus specialius, namuose irgi kartais... Siaip namuose rekomenduojama po kelis kartus per diena tuos pratimus daryt, bet labai jau sunku atitaikyti, kad visos salygos butu - ir pati tuo momentu nevalgius, ir vaikelis judresnis ax.gif O daktare pasake, kad laiko apsiversti dar yra, bet jei ir neapsiverstu, tai tragedijos is to niekas nedarys ir niekas per prievarta jo neapvertines cool.gif
Tik kad labai jau norisi paciai pagimdyt, o ne CP blush2.gif Tai ir prasau dabar maziaus, kad nebutu toks kaip tevelis ir neitu i si pasauli antra gala atkises hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Fudzijama @ 2008 06 20, 13:23)
Mums eina 32 sav., bet vaikelis neskuba taisytis galva zemyn  doh.gif Baseine pradejau daryti pratimukus specialius, namuose irgi kartais... Siaip namuose rekomenduojama po kelis kartus per diena tuos pratimus daryt, bet labai jau sunku atitaikyti, kad visos salygos butu - ir pati tuo momentu nevalgius, ir vaikelis judresnis  ax.gif O daktare pasake, kad laiko apsiversti dar yra, bet jei ir neapsiverstu, tai tragedijos is to niekas nedarys ir niekas per prievarta jo neapvertines  cool.gif
Tik kad labai jau norisi paciai pagimdyt, o ne CP  blush2.gif Tai ir prasau dabar maziaus, kad nebutu toks kaip tevelis ir neitu i si pasauli antra gala atkises  hihihi.gif


dar yra laiko. maniskis jau buvo apsivertes, o kai nuejau patikrint, buvo 30sav, tai vel galvyte aukstyn buvo. biski susinervinau tada, galvojau, kad gal CS nusimato. bet dabar man 35sav ir lelius jau kelias sav galvyte zemyn isitaises. labai labai tikiuosi, kad nebeapsivers. taip, kad nebijk, dar gal ir taviskis apsivers.
Atsakyti