Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

jutau, kaip maniškis atsisėdo 27 sav. (iki tol gulėjo skersas)
tai, pasakyčiau, pojučiai ne iš maloniausių. atrodė, kad jis mane plėšia iš vidaus wacko.gif.
tad momento, kada jis sugalvos verstis (o mano mažiui jau 32 sav.) laukiu su siaubu
Atsakyti
Aš tikrai nejutau.. schmoll.gif
Atsakyti
mano leliutis irgi sedi sau sake gydytoja nestuke.gif idomu ar apskritau sugalvos verstis, nes kiek teko girdeti, sitie tinginukai - sedintys dazniausiai ir prasedi mirksiukas.gif manau pajusiu jeigu sugalvos padeti keisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(lioniukė @ 2008 01 10, 13:12)
manau pajusiu jeigu sugalvos padeti keisti g.gif

gali ir nepajusti, jeigu jis tai darys naktį, kai tu miegosi mirksiukas.gif
Atsakyti
O galima kazkokiu budu be echoskopijos nuspeti kokia mazulio padetis? Pagal spardymu vieta? Netoli bambos karts nuo karto visokios apimties iskysuliukus galima apciuopt rolleyes.gif

O kai apsivercia galvute zemyn, tai svarbu kur jo nugaryte nukreipta (mamos nugara, pilvas, sonai)? Ar gimdymo metu jis turi tik viena galimybe teisingai ivairuoti (ir antra maziau palankia naturaliam gimdymui be plysimu)? g.gif
Atsakyti
QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2008 03 10, 11:53)
O galima kazkokiu budu be echoskopijos nuspeti kokia mazulio padetis? Pagal spardymu vieta? ...


Kaip zinau, galvute buna priesingoj pusei tos vietos kur spardos. Tai jei jauti kad apacioj spardos, tai galvute dar virsui.

As tai nelabai pajutau kada apsiverte, tik vienu momentu buvo skersai pilvo, tai kai issitiesdavo tai is abieju sonu pasimatydavo thumbup.gif , o po to pradejo sonkauliais vaiksciuot, tai spejau kad apsiverte, ir gine patvirtino veliau. rolleyes.gif
Atsakyti
Niu as mane maziukas, tai nuo 20-tos savaites kaip bvo zemyn galva taip ir yra...... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Niu o del spardymosi tai ivairiai buna, dazniausiai tai sonkaulius kapoja, bet kartai ir apacioje rankyciu tikriausiai judesiukai jauciasi bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos nestukes, siandien ligoninej del isberto pilvuko buvau , tuo pat metu man ir eko ten padare pasirodo manoji jau irgi galvyte zemyn isitaisiusi, net ir nepajutau kaip ji pakeite saavo istriziukes poza, ko gero nejutau nieko, nes dar man nedaug tik uzbaigem 31 savaite.....
nestuke.gif
Atsakyti
kai laukiausi mergaites jutau kaip apsiverte labai idomus jausmas lotuliukas.gif galvojau kad ir dabar pajausiu bet ne kai padare eko pasake kad jau zemyn galvute o as buvau isitikinus kad sedi nes judesiukus jauciu daugiau apacioi thumbup.gif
Atsakyti
Nieko nejaučiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2008 04 08, 17:41)
Nieko nejaučiau  schmoll.gif


sveikos nestuke.gif

norejau paklusti jei nuo 32 savaites vaisius isitaises galvute zemyn, tai cia jau 100% kad leliukaas nebepakeis pozos iki gimdymo ar kaip tan? g.gif g.gif g.gif
nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Geneve @ 2008 04 10, 13:15)
sveikos  nestuke.gif

norejau paklusti jei nuo 32 savaites vaisius isitaises galvute zemyn, tai cia jau 100% kad leliukaas nebepakeis pozos iki gimdymo ar kaip tan? g.gif  g.gif  g.gif
nestuke.gif

Gali ir pakeisti... Tik tikimybe mazeja, kai lelius darosi didesnis ir didesnis smile.gif
Atsakyti