Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

manasis lelka apsiverte kazkur 30 sav ir dabar tik sukinejasi tai tikiuosi kad ir nebeapsivers, nes kaip klausiau gydytojo tai jis sake nedaryti staigiu judesiu ir tikriausiai neapsivers nes veliau mazeja vandenu ir vietos tuo paciu ir galimybe apsiversti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mama sake, jog as apsiverciau pries pat gimdyma. O mano lelius dar net ne sedi, o guli isilgai..... Ginekologe sake kad apie 36 sav turetu apsiversti.
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2010 01 26, 12:35)
manasis lelka apsiverte kazkur 30 sav ir dabar tik sukinejasi tai tikiuosi kad ir nebeapsivers, nes kaip klausiau gydytojo tai jis sake nedaryti staigiu judesiu ir tikriausiai neapsivers nes veliau mazeja vandenu ir vietos tuo paciu ir galimybe apsiversti mirksiukas.gif

ta pacia informacija pasake ir man smile.gif liepe nesivartaliot, jei uzsiimu sportu ir nebedaryt staigiu judesiu, taigi ir nebeturetu apsiverst smile.gif
Atsakyti
o mano buvo apsivertęs ir vėl atgal atsivertė, ir vėl istrižai guli
Atsakyti
Musiskis 2.gif jau apsivertes... Tikiuosi, kad taip ir liks iki gimdymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saldidruska @ 2010 02 01, 12:28)
Musiskis  2.gif jau apsivertes... Tikiuosi, kad taip ir liks iki gimdymo  smile.gif


mano no pat pradžiu iki 32 sav buvo taip kaip reikai apsivertes, o poto pradėjo kažkaip kitaip gulinėti doh.gif
Atsakyti
Maniškis buvo ir apsivertęs kaip reikia, bet prieš porą dienų kai buvau pas gine pranešė gerą naujieną mažulis atsisėdo doh.gif ir nesuka sau galvos. Ginė sakė iki 36 sav. turėtų apsiversti, tai to ir tikuosi ax.gif
Atsakyti
Neseniai pilvo gyvetojas sugalvojo, kad jam atsibodo būti žemyn galvą, tai apsivertė ir dabar sėdi. Tą apsivertimą pajutau, atrodo, kad kas būtų su rakom žarnas apvertęs. Jausmas neišsmagiųjų schmoll.gif
Atsakyti
O as ne nepajutau, kada apsiverte mano pirmoji mergina. Dariau pratimus, kaip i visos, nes jinai sedejo, galvojau jau Cezari darys, bet nubegus vandenims nuvaziavau i ligonine, o ten pasake, kad lelyte galva zemyn ir pasiruosusi gimti. Taigi kada apsiverte net nezinau... g.gif
Atsakyti
As irgi visai nepajutau rolleyes.gif jau 34 sav. jau buvo pasiruoses cool.gif
Atsakyti
Aš pačio apsivertimo veiksmo nepajutau, bet kad pupa apsivertė supratau pasikeitus judesiukų vietai - vieną dieną judesius jutau žemiau bambos, o kitą - aukščiau, jau prie šonkaulių..Tada ir pasidarė aišku, kad apsivertė dukriukas.. ax.gif
Atsakyti
Musu pipiras vis sedejo, tiesa sakant nepajutau, kada ir kaip apsiverte, tik buvo akivaizdu, kad pasikeite pilvuko forma ir spyriukai kitokie, tada ir supratau, o gine patvirtino, kad galvyte zemyn smile.gif
Atsakyti