Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

Manoji įsitaisiusi jau buvo 26 savaičių. Tuomet sakė, kad dar gali apsiversti, bet dabar jau 32 sav., o ji vis dar galvyte žemyn thumbup.gif
Atsakyti
Mano pirmasis apsiverte 28 savaiciu, o antrasis jau 31 savaite vis dar galvyte virsuj, niu tikekimes apsivers ax.gif
Atsakyti
Nieko nejutau, kol gydytoja 34 savaite pasake, kad jau zemyn galvute mano sunelis biggrin.gif
Atsakyti
nieko nejauciau...tik nezinau ar pries savaite uzeje 3 dienu spazmai su tuo susije ar ne...gal butent tada jis ir vertesi,o gal cia paprasciausias magnio trukumas.
bet labai keista kad maniskis taip anksti ir jau apsivertes,26 savaiciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 09 07, 12:34)
nieko nejauciau...tik nezinau ar pries savaite uzeje 3 dienu spazmai su tuo susije ar ne...gal butent tada jis ir vertesi,o gal cia paprasciausias magnio trukumas.
bet labai keista kad maniskis taip anksti ir jau apsivertes,26 savaiciu g.gif


aš kai paskaitau, kad apsiverčia kokią 32 savaitę, tai nustebau, kad mano ginė atrado apsivertusi lelių jau 29 savaitę. Pasirodo, dar daug greitesnių būna bigsmile.gif
Atsakyti
mano lelius jau nuo 24sav zemyn galvyte lotuliukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
as nejutau kaip apsiverti
tik aisku kad su pedutem wub.gif i sonkaulius spardo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viti @ 2009 09 24, 15:30)
aš kai paskaitau, kad apsiverčia kokią 32 savaitę, tai nustebau, kad mano ginė atrado apsivertusi lelių jau 29 savaitę. Pasirodo, dar daug greitesnių būna  bigsmile.gif

tokiu metu dar vartosi visaip biggrin.gif maniškis ir 20 sav ir 30 sav žemyn galva buvo, o va 35sav nutarė pasėdėt cool.gif bet dabar jaučiu, kad vėl žemyn galvyte smile.gif
Atsakyti
Man dar pilnai 30 sav nėra, bet aš jau stresuoju, kad mano mažylis sėdi. Suprantu, kad apsiverst gali ir paskutinę dieną, bet kaip norėtūsi viską iš anksto žinoti ir viskam būti pasiruošusi, o ne galvoti: gimdysiu pati ar CP...
Atsakyti
o mano mergike apsiverte gimdimo diena ,tai per saremius nelabai ka ir jauciau tongue.gif svere 4 ,080g 4u.gif manau nereik pergyvent del cezariu ,vaikai daznai apsivercia pries gimdyma ... bigsmile.gif
Atsakyti
Kai apsivertė nejutau, nes buvo naktis. Bet ryte iškart pastebėjau, kad pilvukas ne taip, žemiau ir kvėpuoti buvo lengviau. Kaip tik ėjau pas gydytoją ir pasakė, kad apsivertęs leliukas ir įsistatęs galvutę į dubenį. Buvo kažkur 34 savaitės.
Atsakyti
mums 33 savaites ir mes jau galvyte zemyn ax.gif turbut neapsiversim, nes laaaabai dideli esam ax.gif
Atsakyti