Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

QUOTE(spurgiene @ 2009 03 27, 19:57)
na maziukas gali apsiversti net ir paskutinia diena ta tai tikrai zinau....nes kai man buvo 41 savaite tai apziurejas daktaras pasake kad dar nera pasiruoses...o kita diena..jau buvo pasiruoses ir sekancia diena jau skatino gimdyma... smile.gif

pasiruošęs, kai galvytė įsistačius į dubenį, o nepasiruišęs, kai neįsistačiusi, bet vaikas gali būti galva žemyn
Atsakyti
Maniskis jau galvyte zemyn biggrin.gif , bet turbut dar turi laiko persivertimams - akrobatikai lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis galvyte zemyn gulejau nuo 34 savaites, dabar 36 sav., tai dar vis guli zemyn galva biggrin.gif gydytoja sake, kad gal jau taip ir gules ir nebeturetu apsiversti smile.gif
Atsakyti
Mano mergaitė per nėštumą nebuvo apsivertusi, kiek tikrino - vis galva į viršų.Gimė per cezario pjūvį.
Atsakyti
Kiek skaitinejau knygoj, tai sako kad jei apie 30-33 sav jis yra zemyn galvyte, tai jau atgal nebesivers ax.gif o jei dar sedi, tai tai apie 35-36 sav gydytojas gali bandyt apverst, arba siulyt pratimukus kaip but, kad apsiverstu g.gif pasakojo man anyta kad ejo keturiom ir mazius apsiverte pries gimdyma..

o man jau kai buvo 30 sav gydytoja paziurejo ir sako labai gerai - galvyte zemai, tai matyt ir turejo omeny kad atgal nebesivers..nors jis pas mane nesivarte per visa nestuma atrodo - ne tik kad nejauciau, bet ir judesiukai tik virs bambos buvo g.gif
Atsakyti
Maniskis dar neapsivertes. Kaip gulejo skersai, taip ir tebeguli biggrin.gif
Atsakyti
o kaip atskirti vaikucio padeti ar galvyte zemyn ar uzpakaliukas, kuriuo atveju jauciasi didesni spiriai pilvo apacioje kuriuo pilvo virsuje i sonkaulius ir pan? g.gif nestuke.gif
Papildyta:
as is pradziu daugiau jausdavau spyriukus ir judesiukus pilvo apacioje net ir zagsuliukas pilvo apacioje jautesi... o dabar jis spardo daugiau link sonkauliu ir zagsejimas jauciasi auksciau... kazin kokia jo padetis dabar... wub.gif
Atsakyti
mes buvom prieš porą dienų pas gydytoją, tai mes jau apsivertę galvyte žemyn wub.gif gydytoja sakė, kad jau kitaip ir nebeturėtų persiverst, o ir pagalvojus, pas mane jai ir taip mažai vietos, nebėra kur vartytis biggrin.gif o kada ji taip apsivertė, neaišku, nes jau kurį laiką žagsuliuką jaučiau apačioj, o kojom per šonkaulius gerai pagrodavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 07 20, 09:40)
Maniskis dar neapsivertes. Kaip gulejo skersai, taip ir tebeguli biggrin.gif


Aš ir po antros echoskopijos prieš porą dienų sužinojau, kad pilvinukas skersai guli tarsi lovytėje. Gydytojas liepė daryti pratimus ir po savaitės vėl pasirodyti. Keista, jis atrodė susirūpinęs, nors mums dar 32 savaitėlės g.gif
Atsakyti
Man gydytoja net buvo pratimus israsius smile.gif , nes vaikelis sedejo iki 35 savaites. Bet apsiverte, as pati nieko nejutau. Siaip per kursus sake, kad turbut gimdyt labai bijau, tai ir lelius sedi. Sake, passisnekekit dviese ir apsivers. Taip ir buvo:)
Atsakyti
O pas mane visada zemyn galva.... g.gif
Atsakyti
O mano pirma panelė tai ir neapsivertė. Teko daryt CP. Kodėl irgi nezinau...
Idomu kaip bus su antruoju g.gif
Atsakyti