Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

na maziukas gali apsiversti net ir paskutinia diena ta tai tikrai zinau....nes kai man buvo 41 savaite tai apziurejas daktaras pasake kad dar nera pasiruoses...o kita diena..jau buvo pasiruoses ir sekancia diena jau skatino gimdyma... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgiene @ 2009 03 27, 18:57)
na maziukas gali apsiversti net ir paskutinia diena ta tai tikrai zinau....nes kai man buvo 41 savaite tai apziurejas daktaras pasake kad dar nera pasiruoses...o kita diena..jau buvo pasiruoses ir sekancia diena jau skatino gimdyma... smile.gif


siaip gali vaikelis ir paskutine diena apsiversti, bet paprastai jis ta turetu padaryti iki 37 savaites, kaip ne viena mamyte ir sake.
Atsakyti
sveikos esu 33 sav nestuke.gif , net nezinau kodel maniskis lielius nuo 6 menesio vis i desini sona baksnoja ir niekur kitur unsure.gif ar tai reiskia kad jis istrizai taip ir liks? ar kam taip yra buve?
Atsakyti
Man irgi i desini sona ir virsuj, ir apačioj baksnoja. Mums 29 savaites. Nepergyvenk, manau, kad viskas bus savo laiku, t.y. dar yra pakankamai laiko
Atsakyti
Mano 34 sav. dar sėdėjo, o 37 jau buvo apsivertęs.
Atsakyti
QUOTE(Aistutia21 @ 2009 03 17, 17:14)
sveikos mamytes. labai noriu pagalbos, man jau 36 sav vaikutis dar galvyte virsuj, ar normalu? kada jis turi apsiversti? nes gyvenu anglijoj ir cia vakar man daktare ligoninej siule vaiko apvertima, nes dar nera apsivertes. paskaiciau apie ji ir tikrai nedarysiu jokiu apvertimu, nesmaone kazkokia, o su kuo kalbejau sako visi kad vaikas gali apsiversti net paskutine diena. tai vat sunerimau labai....

gali apsiversti net paskutine diena,mano draugei buvo paskirtas cezaris nes leliukas neapsiverte,bet pagimde pati,nes leliukas apsiverte ir nutare pats atkeliauti greiciau nei buvo suplanuota cezario diena thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o gali ir visai neapsiversti ir eiti uzpakaliuku zemyn, taip as gimiau, ir mano vaikas nesverte, siaip tu paklausk mamos apie jos gimdyma, ens dazniausiai vaikai akartoja mamos gimdymo istorijas... na neleidzia LT gimdyti paciai tokia pirmaeiga, nesinervink, nuo taves niekas nepriklauso. viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Man db 30savaiciu ir pries kelias dienas buvau darytis echoskopija tai gydytojas sake,kad mazylis sedi aukstyn galva,bet sake,kad tai dar nieko nereiskia,nes gali bet kada pakeisti padeti i reikiama,nes laiko turi dar daug,taip kad as rami dar,o ar jis nuspres apsiversti pamatysim,bet noreciau,nes man geriau jau gimdyti paciai nei daryti cezario pjuvi,bet jei nebus kitos iseities tai teks...na o su tais apvertimais,kai isikisa gydytojai tai as nesutiksiu nenoriu traumuot savo leliaus,geriau tegul bando pats smile.gif
Atsakyti
Maniske apsiverte 36 sav tongue.gif
Atsakyti
maniskis jau 30 sav buvo zemyn galva,tikiuosi nebekeis padeties smile.gif
Atsakyti
o mano lėliukas irgi paskutinėm dienom tik apsivertė ir gimė kaip priklauso, manau, jei vaikutis gana nedidelis tai dar gali ir paskutinėm dienom apsiverst, o jei prie didesnių, - gali tekt daryt CP rolleyes.gif
Atsakyti
kai 32 sav lankiausi bas gine - sake, yra lialius zemyn galva, o db po savaites vel tikrins, tai turbut pasakys ar neapsiverte vel rolleyes.gif
Atsakyti