Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

As ir girdejau, kad leliukas ir paskutine diena gali apsiversti...
Gydytojos klausiau, sake nuo 35 savaites turetu paprastai apsiversti.
Atsakyti
37 -ą savaitę. po jos jau nebesivarto, yra kaip yra.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 03 17, 17:47)
37 -ą savaitę. po jos jau nebesivarto, yra kaip yra.


deja vartosi
Atsakyti
QUOTE(Aistutia21 @ 2009 03 17, 20:13)
deja vartosi


o iš kur žinai, kad vartosi? g.gif gal tiesiog spardosi. tai judėti jis nenustoja.
Atsakyti
QUOTE(Aistutia21 @ 2009 03 17, 18:14)
sveikos mamytes. labai noriu pagalbos, man jau 36 sav vaikutis dar galvyte virsuj, ar normalu? kada jis turi apsiversti? nes gyvenu anglijoj ir cia vakar man daktare ligoninej siule vaiko apvertima, nes dar nera apsivertes. paskaiciau apie ji ir tikrai nedarysiu jokiu apvertimu, nesmaone kazkokia, o su kuo kalbejau sako visi kad vaikas gali apsiversti net paskutine diena. tai vat sunerimau labai....



nieko baisaus tie apvertimai.
Atsakyti
Mano vaikas paskutinius pora menesiu buvo galvyte i virsu, gydytoja sake, kad iki 36 savaites tai nera svarbu kaip vaikas guli. Bet iki gimdymo termino taip ir nebeatsiverte atgal. Pati jauciau, kad vaikas nebeturi vietos tai padaryti.
Cia mano kaip paprastos mamos, neturincios jokios medicinines praktikos, nuomone, geriausiai, kai vaikas apsivercia iki ~33-34 savaites. Aisku, dar priklauso nuo vaiko dydzio.
Atsakyti
QUOTE(Darling... @ 2009 03 19, 21:19)

Cia mano kaip paprastos mamos, neturincios jokios medicinines praktikos, nuomone, geriausiai, kai vaikas apsivercia iki ~33-34 savaites. Aisku, dar priklauso nuo vaiko dydzio.


mano gydytoja sakė, kad jis iki 37 savaitės vartosi kaip nori, o po 37 savaitės nebeturi galimybių apsiversti. ir, žinoma, jis gali neapsiversti žemyn galva.
Atsakyti
QUOTE(Darling... @ 2009 03 19, 20:19)
Mano vaikas paskutinius pora menesiu buvo galvyte i virsu, gydytoja sake, kad iki 36 savaites tai nera svarbu kaip vaikas guli. Bet iki gimdymo termino taip ir nebeatsiverte atgal. Pati jauciau, kad vaikas nebeturi vietos tai padaryti.
Cia mano kaip paprastos mamos, neturincios jokios medicinines praktikos, nuomone, geriausiai, kai vaikas apsivercia iki ~33-34 savaites. Aisku, dar priklauso nuo vaiko dydzio.


o tai ka tada daeri, cezari? nes as jau susitariau del cezario...
Atsakyti
Sveikos, noreciau paklausti 4u.gif dazniausiai mazuti jauciau pilvo virsuje, tai sone. O dabar jauciu spyrius labai zemai, kartais atrodo, kad pataiko i slapimo pusle. Gali buti, kad jis nusileido ar pakeite poza pilvelije??? unsure.gif g.gif 4u.gif mum 22 savaites nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 03 20, 13:44)
Sveikos, noreciau paklausti 4u.gif  dazniausiai mazuti jauciau  pilvo virsuje, tai sone. O dabar jauciu spyrius labai zemai, kartais atrodo, kad pataiko i slapimo pusle. Gali buti, kad jis nusileido ar pakeite poza pilvelije??? unsure.gif  g.gif  4u.gif  mum 22 savaites nestuke.gif



Tai zinoma, kad pakeite poza! Vaikelis dar pakankamai nedidelis ir gimdoje turi vietos- as tai dar dabar jauciu, kaip jis apsivertineja, keicia pozas, kaip spardo tai virsuje, tai apacioje, tai sone.

Jau jauciu, kaip leliukas dideja ir jam mazeja vietos. Tikiuosi, kad per kelias savaites jis pasirinks poza zemyn galvyte smile.gif

O gal kas nors zino, ar yra kokiu nors budu,- ka daryti ar ko nedaryti, kad leliukui padeti pasirinkti tokia pozicija pilvuke?
Atsakyti
QUOTE(Intimacy @ 2009 03 20, 13:49)
Tai zinoma, kad pakeite poza! Vaikelis dar pakankamai nedidelis ir gimdoje turi vietos- as tai dar dabar jauciu, kaip jis apsivertineja, keicia pozas, kaip spardo tai virsuje, tai apacioje, tai sone.

Jau jauciu, kaip leliukas dideja ir jam mazeja vietos. Tikiuosi, kad per kelias savaites jis pasirinks poza zemyn galvyte smile.gif

O gal kas nors zino, ar yra kokiu nors budu,- ka daryti ar ko nedaryti, kad leliukui padeti pasirinkti tokia pozicija pilvuke?



Tada aisku smile.gif tegu sau plaukioja kol yra vietos wub.gif 4u.gif
aciu uz paaiskinima rolleyes.gif 4u.gif sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 03 20, 11:44)
Sveikos, noreciau paklausti 4u.gif  dazniausiai mazuti jauciau  pilvo virsuje, tai sone. O dabar jauciu spyrius labai zemai, kartais atrodo, kad pataiko i slapimo pusle. Gali buti, kad jis nusileido ar pakeite poza pilvelije??? unsure.gif  g.gif  4u.gif  mum 22 savaites nestuke.gif


va butent pas mane tokia ir yra vaiko pozicija, spardo man slapimo pusle, bet gaila kad jau daug savaiciu didelis vaikutis ir nelabai gales jau pakeisti poza sad.gif
Atsakyti