Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

Mano "namelio"gyventojas tai visa laika sedi blush2.gif bande verstis pora kartu,bet gryzta i sedima padeti nors tu ka g.gif Aisku,patogiau sedeti,nei zemyn galva buti dar tiek savaiciu bigsmile.gif Tikiuosi,kad pasirys apsiversti,nes jau 30sav. blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano "namelio"gyventojas taip pat sedi ax.gif Matyt taip patogiau,nei dar sitiek savaiciu zemyn galvyte buti bigsmile.gif smile.gif Bet tikiuosi,kad jau pasirys apsiversti zemyn galvute ,nes jau 30 sav:geda2: ax.gif Keleta vakaru bande gana "triuksimngai"verstis,bet ko gero gryzo i sedima padeti,nes vel jauciu pilvelio apacioje kaip maskatuoja kojytem doh.gif
Atsakyti
Aš taip pat nepajutau,kaip apsivertė smile.gif
Atsakyti
Mano neapsivertė dar ir gali būt kad neapsivers unsure.gif tai gydytoja sake, kad jei anksčiau nubėgs vandenys, tai gult į lovą, kviest greitaja, sakyt kad yra sėdmeninė pirmeiga ir neš mane su neštuvais unsure.gif prigasdino, kad kitaip gali iškrist virkštelė, šikniukas ar kojitė unsure.gif
Atsakyti
Na va,mano kleckiukas jau apsiverte 32sav. bigsmile.gif To lemtingo momento nepajauciau,tiesiog buvo neramus pilvelis kuri laika-ypatingai daug baksnojosi ir sukiojosi rolleyes.gif
Tiesa po vienos nakties man pasidare gerokai lengviau kvepuoti,maziau eme grauzti remuo,pagerejo virskinimas,todel manau,kad mazius apsiverte nakti ir tai itakojo siek tiek geresne savijauta ax.gif
Atsakyti
As tai labai aiskiai pajutau kaip apsiverte. 32 savaiciu buvau pas gydytoja, padare echo ir pasake, kad sedi pilietis... Liepe daryt pratimukus, varciausi nuo sono ant sono, niekaip nesiverte. O 34 savaiciu vaziuojant masinoj pajauciau, kaip isitaise skersas - galvojau kad pilvas truks, ziauriai skaudejo doh.gif paskui tik pliumpt ir palengvejo. Kita diena daktare patvirtino, kad zemyn galva jau smile.gif Tikiuosi nesumanys, atgal atsiverst.
Atsakyti
QUOTE(Cole @ 2008 08 21, 11:15)
Kai 8 mėn pilvukui darė echo, sūnus sėdėjo, kai atvažiavau po 2 sav. gimdyti, jau buvo žemyn galva  good.gif . Bet nieko nepajutau. Matyt gal naktį apsivertė, kai miegojau  g.gif . Jokių pratimukų nedariau.

nezinau kaip tu nepajautei blink.gif man apsiverte 36 sav tai sito jausmo nepajausti buvo neimanoma blink.gif galvojau kad per pilva islys doh.gif
Atsakyti
As tp jau jauciu kaip musu mergytesvartosi, kai pastarajy karta buvau daryt ultra, tai pasirode kad jos abi sau ramiai sedi ir zaidzia galvytes sukise doh.gif bet sia savaite jauciau kad viena apsiverte - ir manau galvyte zemyn, nes labai jau vakarais pusle spaudzia, o nuejus y tualeta - nieko neina padaryt ax.gif O kita - tp pakeite savo vieta - ir manau ysitaise kazkaip gal ystrizai, nes dabar desinej pusej jauciu jos galvyte - labai jau daznai megsta ysiremti ir stumti y lauka doh.gif bigsmile.gif
Bet kiekviena kart kiek dare ultra (o dare jau 5 kartus) kiekviena kart jos vis kitaip - tai sedi, tai guli, tai viena ystrizai, tai dar kaip nors. todel neabejoju kad kai jau aties laikas , maniskes atsiguls taip kaip reikia nestuke.gif nestuke.gif mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
As nepajutau, kai vaikiukas apsiverte pilve, tiesiog mano gyventoja, buvo visa laika labai judri, pastoviai nuo jos gaudavau lotuliukas.gif , gal del to ir nepastebejau blush2.gif
Atsakyti
Su pirmu ir aš jutau, kaip ten pilve mano mergina apsivertė, ką ten jutau, tiesiog mačiau aš ir mano draugės kaip didelis guzas slenka aplink. O dabar su antru nieko nepajutau, tik ginė darydama echo pasakė kad bachūriukas jau žemyn galva plaukioja.
Atsakyti
As jutau. Kaip tik geriau arbata, tai vos neapsipyliau, nes issigandau. Taip netiketai buvo, kad net kruptelejau.
Atsakyti
sveikos mamytes. labai noriu pagalbos, man jau 36 sav vaikutis dar galvyte virsuj, ar normalu? kada jis turi apsiversti? nes gyvenu anglijoj ir cia vakar man daktare ligoninej siule vaiko apvertima, nes dar nera apsivertes. paskaiciau apie ji ir tikrai nedarysiu jokiu apvertimu, nesmaone kazkokia, o su kuo kalbejau sako visi kad vaikas gali apsiversti net paskutine diena. tai vat sunerimau labai....
Atsakyti