Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

Man tai vakar, kai echo ziurejo (34 sav.) tai sake jau isitaise galva zemyn, o pries 3 sav., kai ziurejo, dar buvo neapsivertes.
Atsakyti
pas mane ziurejo 30sav tai dar buvo neapsivertes. sake gine reik tiketis kad iki 34sav apsivers 4u.gif tai dabar vis seku kur spardo bet dar neapsivertes, bet dar turim 3sav thumbup.gif
Atsakyti
pirmasis - 28sav, antrasis - 38 sav., todėl virkštelė buvo apsivijusi kakliuką unsure.gif , o mažoji - 34 sav. 4u.gif
Atsakyti
Mūsų lelius 30 savaičių dar buvo aukštyn galva, mano ginė jau siuntė ir mankšteles daryti, bet kadangi žinau, kad galima laukti iki 36 savaitės, tai nusprendžiau palaukti.
O 31 savaitės jau įsitaisė žemyn galva, tikiuosi, kad neapsivers. smile.gif
Atsakyti
Siandien buvo vizitas pas gydytoja - tai pranese, kad jau zemyn galvo musu saulyte nestuke.gif . smagu. tikiuosi, kad tokioj padetyje ir liks. mums 28 savaites.
Atsakyti
Man 34 sav ir gydytoja sake, kad jau lelius isitaises i reikiama padeti rolleyes.gif
Atsakyti
Maniske apsiverte 37sav 4u.gif
Atsakyti
Musiske apsiverte 36sav
Atsakyti
mano vaikutis tai labai anksti kazkur 25-26sav jau apsiverte zemyn galva
Atsakyti
O jus pacios suprantat, kada leliukas apsivercia? As tai nesuprantu, nes duodasi, spurda visam pilve. Pagal ka sprendziat, kad jau apsiverte g.gif ?
Atsakyti

Musu mazyle 33savaiciu buvo galvyte zemyn, o dabar 36 savaites tai pries kelias dienas apsiverte galvyte i virsu g.gif , tai dar tikiuosi kad pakeis padeti i teisinga ax.gif
Atsakyti
mes kaip buvom echo 32sav.tai gine pasake kad leliuko padetis gera-galvyte zemyn,o kada apsiverte nezinau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo celly666: 11 gruodžio 2008 - 17:40