Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

QUOTE(*Bounty* @ 2008 03 27, 22:21)
Kaip zinau, galvute buna priesingoj pusei tos vietos kur spardos. Tai jei jauti kad apacioj spardos, tai galvute dar virsui.

Mums liko 2,5 savaiteles, o mazius mano net nebando suktis verysad.gif Ir baseine specailius pratimukus kazkur nuo 30-tos savaites dariau, ir namuose kartais padarydavau, bet kad po tu pratimuku jokiu pokyciu nesijaucia doh.gif O dabar, tiesa pasakius, jau baigiu prarast vilti... Reikia kazkaip nusiteikt cezariui, bet negaliu cry.gif Beveik kasnakt sapnuoju kaip vaikelis mano apsivercia ir as pati ji pagimdau... Bet... Ryte prabudus vis uzciuopiu galvyte virs bambos... doh.gif

O del judesiuku - tai labai gerai jauciasi, kaip galvyte man per pilva truputi auksciau bambos brauko - matyt, jo megstamiausias uzsiemimas hihihi.gif O dar ir sona desini, kartais net sonkauliukus paskaiciuoja... Per echo matem, kaip jis sedi ant uzpakaliuko, o kojytes virs galvos kaip koks gimnastas uzsikeles doh.gif lotuliukas.gif Taip kad visai nebutinai galvute buna priesingoj pusej tos vietos, kur spardos mirksiukas.gif Pas mane viskas vienoj "kruvoj" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meina @ 2008 07 29, 16:56)
nejaučiau, kaip apsivertė maniškis, nors labai norėjau pajausti lotuliukas.gif

Pas mane pilvelyje jam matyt daug vietos todėl vartėsi kiek galėjo. Tikrai nepajaučiau kada įsitvirtino žemyn galvyte schmoll.gif
Atsakyti
Na, mano irgi istriziukas... Bet gine liepe dar menesi nieko nedaryt, nes kazkaip vandenu maisas pacioj apacioj ir nuo mano pratimu jis gali plyst unsure.gif unsure.gif unsure.gif Tikiuosi per menesi dar apsivers kaip reikia ax.gif
Atsakyti
na maniske jau seniai zemyn galva, ir net pastovia gyvenama vieta vienam pilvelio sone turi nestuke.gif del to kulniukais dazniausiai duoda i viena soda, ar auksciau bambos lotuliukas.gif bet pora sykiu buvo sumanius persikraustyt i kita sona matomai, taip sakant aplinka pakeisti biggrin.gif tai is kart pajutau, kad judesiai kazkokie ne tokie, ir zagsi kitoj pusej. bet pabandzius nauja vieta po kokios paros gryzdavo i savo pamegta vietele lotuliukas.gif 4u.gif tikiuosi nebesumanys jau kur nors kitur pakeliaut, mum jau 35 savaiteles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitjovi @ 2008 08 08, 18:41)
na maniske jau seniai zemyn galva, ir net pastovia gyvenama vieta vienam pilvelio sone turi  nestuke.gif del to kulniukais dazniausiai duoda i viena soda, ar auksciau bambos  lotuliukas.gif bet pora sykiu buvo sumanius persikraustyt i kita sona matomai, taip sakant aplinka pakeisti  biggrin.gif tai is kart pajutau, kad judesiai kazkokie ne tokie, ir zagsi kitoj pusej. bet pabandzius nauja vieta po kokios paros gryzdavo i savo pamegta vietele  lotuliukas.gif  4u.gif tikiuosi nebesumanys jau kur nors kitur pakeliaut, mum jau 35 savaiteles thumbup.gif

Maniske irgi tokia pacia padeti turi,as dar galvojau kad istriza, bet pries kelias dienas darem echo tai jau apsivertus ir tik i viena sona duodasi sonkaulius skaiciuoja blink.gif mums beveik 33 sav
Atsakyti
O mums jau 36sav smile.gif ir va mane neramina toks jausmas, kad lelius dar gali apsiversti doh.gif nors dabar jis zemyn galva kaip priklauso, bet bijau kad gali sugalvoti apsiversti verysad.gif gal kazkam taip buvo, ar ka zinote apie tai? Ar buna kad lelius likus kelioms sav iki atejimo apsiverstu kojom i prieki? g.gif
Atsakyti
Maniske nuo 13 savaites iki dabar (25 sav) kabo zemyn galva ir vis atsisukusi i mano nugara. Kiek kartu echoskopavo, vis tokioj padety - matyt, jai taip patinka biggrin.gif
Laiko dar daug, tai dar spes kelis kartus apsiverst, jei nores. O gal ir liks pavyzdinga mergyte smile.gif
Atsakyti
Kai 8 mėn pilvukui darė echo, sūnus sėdėjo, kai atvažiavau po 2 sav. gimdyti, jau buvo žemyn galva good.gif . Bet nieko nepajutau. Matyt gal naktį apsivertė, kai miegojau g.gif . Jokių pratimukų nedariau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cole: 21 rugpjūčio 2008 - 10:17
kai pastojau pirma karta, tai iskart zinojau kad darys cezari, nes negaliu pati gimdyti, bet ir vaikelis visa nestuma buvo istrizai ir net neapsiverte. dabar irgi laukiuosi, vel planuotas cezaris, tik idomu ar vaikelis apsiverte, kai dare echo dar nebuvo. ir net nezinau kaip pajausti, nes pilvas banguoja doh.gif , kartais taip duria i pasirdzius, o kartais taip spaudzia pilvo apacia, kad atrodo kad kazkas iskris g.gif
Atsakyti
kartais apsiverta beveik pries pat gimdyma
o mano viena pazystama pilvelyje dvynukes turejo, tai jos jau buvo apsivertusios ir daktarai sake kad pati mama pagimdys
bet kaip gimdyti, tai viena panele, pauks- ir pasisuko atgal bigsmile.gif
teko cezari daryti 4u.gif
Atsakyti
as nepajutau kada mano lelius apsiverte, tik va vakar buvau pas gine, tai sako o jau isitaisius dubenyje gerai bigsmile.gif valioo galvoju, gal greiciau islys thumbup.gif labai laukiam wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
šiandien darė ehoskopiją ir užrašė, kad vaisiaus padėtis galvinė, o aš kaip varna blush2.gif ir nepaklausiau ką tai reiškia. Gal kas galėtu paiškinti 4u.gif, būtu didelis AČIŪ mirksiukas.gif.
Atsakyti