Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinėse dovanėlėse dalis širdies

Zuzanele buvau senamiesti katik,toto deco yra vilniaus gatvej,sake kita savaite turetu buti jau tu burbulu,nes uzsakyta, tik nepamena kokio dydzio,ar 7 ar 6cm didziausi.dave vizitine pasiskambint.dar kitur pabandysiu paieskot.
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2010 11 20, 13:50)
Zuzanele buvau senamiesti katik,toto deco yra vilniaus gatvej,sake kita savaite turetu buti jau tu burbulu,nes uzsakyta, tik nepamena kokio dydzio,ar 7 ar 6cm didziausi.dave vizitine pasiskambint.dar kitur pabandysiu paieskot.


Kaip gerai thumbup.gif Aš kaip tik mąsčiau ten važiuot rolleyes.gif Dar žinau, kad Daukšos gatvėj dekupažo parduotuvėlė yra. Kažin kaip ten reikalai? g.gif
Atsakyti
Prijuostėlės buteliams puošti 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laujus @ 2009 10 29, 10:06)
Na ką, parodau, jei nesikartosiu savo pernykščias dovanų idėjas, gal kam pravers:

Briedžiuko schemą gal galima? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2010 11 20, 13:50)
Zuzanele buvau senamiesti katik,toto deco yra vilniaus gatvej,sake kita savaite turetu buti jau tu burbulu,nes uzsakyta, tik nepamena kokio dydzio,ar 7 ar 6cm didziausi.dave vizitine pasiskambint.dar kitur pabandysiu paieskot.


Nu, gal jau buvote tu burbulu pirkti?Jau yra?Ir labai idomu kokia kaina-gal pigiau tiesiog internetu uzsisakyti...?
Atsakyti
as Klaipedoj tai artmanijoj radau pilna ju ten
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2010 11 24, 14:52)
Nu, gal jau buvote tu burbulu pirkti?Jau yra?Ir labai idomu kokia kaina-gal pigiau tiesiog internetu uzsisakyti...?


Aš dar nebuvau. Labai užsiėmus esu. Bet penktadienį jau lėksiu apsidairyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 24, 14:30)
Aš dar nebuvau. Labai užsiėmus esu. Bet penktadienį jau lėksiu apsidairyti mirksiukas.gif

Jeigu rasit gal galesit parasyt kur ir kokia kaina mazdaug?as tik sestadieni vaziuosiu nes paskaita kaip tik man tai nuleksiu pirkt.medziageliu dabar ieskaus. Tik idomu kiek cm medziageles karpytis. ausramor tikiuosi savaitgali jau gaut tu burbuliuku.
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 24, 14:57)
as Klaipedoj tai artmanijoj radau pilna ju ten

Praeitą savaitę Artmanijoj buvo tik didieji (10 cm), na ir mažiukai... O tokių vidutinio dydžio (po 7 ir 5 cm skersmens) nebuvo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 24, 15:57)
as Klaipedoj tai artmanijoj radau pilna ju ten


O kokia kaina?

QUOTE(zuzanele @ 2010 11 24, 16:30)
Aš dar nebuvau. Labai užsiėmus esu. Bet penktadienį jau lėksiu apsidairyti mirksiukas.gif

Tai paskui parasykit kiek kainuoja?

Internete 10cm 2,5lt ir zinoma dar plius siuntimo islaidos... g.gif
Atsakyti
2,50lt tas 10cm,o mazesni buvo tik kiausinio formos
Atsakyti
sveikos auksarankes 4u.gif
zinot as su klausimu, tikiuosi kazka patarsit... uzsipirkau as tu putplascio burbulu is artmanijos, nu galvoju jau cia dabar bus darbelio, man tie jusu burbulai nerealus, ir antra diena bandau ir nesigauna, o nesigauna stai kas: kaip jus apskaiciuojat kokio dydzio medziageles imti? as kai issikerpu ir didesnes ir mazesnes vis pirma sluoksni kai darau tarpas baltas lieka... doh.gif jau pradedu pergyvent, mat esu labai nekurybinga, galiu tik va pasiziurejus kazka padaryt, o kai jau fantazijos reikia tai stop... gal patarsit kaip jus darot? mano burbulai tie dideli 10 cm. aciu jums is anksto ax.gif 4u.gif
Atsakyti