Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinėse dovanėlėse dalis širdies

QUOTE(zuzanele @ 2010 11 19, 17:21)
O atlasinės juostelės netinka?
O kur galima tų rutuliukų nusipirkt? Pakerėjo jie mane wub.gif

Ne itin jos gerai: siauros, suaustos netankiai, dėl ko išlenda smeigtukai, labai brangios.

Dekupažo parduotuvėse (tiek realiose, tiek internetinėse), Tiimari Vilniaus Panoramoj, audinių parduotuvėj prie Kalvarijų turgaus Vilniuj, kartais būna Gerose Akyse.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 11 19, 18:32)
Ne itin jos gerai: siauros, suaustos netankiai, dėl ko išlenda smeigtukai, labai brangios.

Dekupažo parduotuvėse (tiek realiose, tiek internetinėse), Tiimari Vilniaus Panoramoj, audinių parduotuvėj prie Kalvarijų turgaus Vilniuj, kartais būna Gerose Akyse.


Ačiū 4u.gif Bandysiu ieškot ir gamint bigsmile.gif
Atsakyti
Nu, tikrai nerealus tie burbulai... wub.gif wub.gif wub.gif O svarbiausia, kad rodos taip paprastai padaromi-ir as bandyciau pasidaryti, bet va tikrai-kur gauti tu putplascio burbulu??? g.gif

ups, pavelavau jau su klausimu.Ieskosiu ir bandysiu gaminti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausramor: 19 lapkričio 2010 - 16:44
QUOTE(laujus @ 2010 11 18, 17:47)
Pernai Dvi rodėsi su Kalėdiniais žaisliukais, tai šiemet, manau, irgi turėtų parodyt, kokių grožybių pritvėrė rolleyes.gif Užsikabinom mes čia šiemet irgi burbulų darymu... tik truputį kitoniškų blush2.gif Ne siuvinėjimas kryželiu čia, bet "veža", žinokit, ne mažiau  lotuliukas.gif
Pasirodau savo burbulų variantą (ir labai laukiam Dvi bei kitų auksarankių, kurios pačios žino apie kurias aš čia kalbu  mirksiukas.gif , pasirodant)



QUOTE(Dvi @ 2010 11 19, 10:31)
Rodausi  rolleyes.gif


Baikit erzinti su tokiais grožiais wub.gif Tuoj mesiu visus siuvinius ir bėgsiu burbulų daryti doh.gif
Tik noriu paklausti, o kaip karoliukus tvirtinat? Nors manau dar karoliukų man greitai neprireiks, nes reikia patį gamybos būdą išmokti, bet vis tiek smalsu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 11 19, 21:08)

Tik noriu paklausti, o kaip karoliukus tvirtinat?


Dvi regis karoliukus karštais klijais klijavo, o mano tai medžiagytė viena tokia su smulkučiais karoliukais
Atsakyti
Man jau niežti nagai pabandyti tuos burbulus padaryti smile.gif Radau kur galima jų įsigyti: http://www.artmanija...bulas-10cm.html
Reiks bandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 11 19, 20:08)
Baikit erzinti su tokiais grožiais  wub.gif Tuoj mesiu visus siuvinius ir bėgsiu burbulų daryti  doh.gif

Mes jau metėm siuvinėt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 20, 00:26)
Man jau niežti nagai pabandyti tuos burbulus padaryti smile.gif Radau kur galima jų įsigyti: http://www.artmanija...bulas-10cm.html
Reiks bandyt  smile.gif


O Kaune kažin kur galima rast? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 20 lapkričio 2010 - 08:05
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 20, 08:04)
O Kaune kažin kur galima rast? g.gif

Mane irgi pakerejo tie burbulai. Tik reiks ieskot kaune tu burbulu. Zuzanele jeigu netycia kur rasi parasyk,as ir ieskot vaziuosiu kita savaite bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 20, 09:04)
O Kaune kažin kur galima rast? g.gif

Pagooglinau:
http://www.decoupage...c...2&Itemid=62
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2010 11 20, 11:00)
Mane irgi pakerejo tie burbulai. Tik reiks ieskot kaune tu burbulu. Zuzanele jeigu netycia kur rasi parasyk,as ir ieskot vaziuosiu kita savaite bigsmile.gif


Būtinai. Viena kitai pagelbėsim mirksiukas.gif

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 20, 11:06)


ačiū už nuorodą, bet nematau aš čia burbulų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 11 19, 10:31)


notworthy.gif neapsakomai nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti