Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinėse dovanėlėse dalis širdies

Labai gražu...
Atsakyti
rodausi kalėdines dovanėles,nes gavau foto
user posted image
prigaminau 16,ačiū Laujau už schemutes bigsmile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Pasaka... O ar pati siuvinėjai? Labai daug darbo, bet atrodo tai super. thumbup.gif
Atsakyti
taip taip,pati siuvinėjau,tai didžiulei sūnaus kojinei per šias kalėdas sukako 2metai,o kitos č kalėdinės kojinės iškeliavo į Siciliją....vienas prijuostukas taip pat
Atsakyti
Bani, labai gražu thumbup.gif bigsmile.gif
Aš irgi tą angeliuką praeitoms kalėdoms siuvinėjau. Tai man jo akys kažkokios keistos ir ašaringos pasirodė, tai perdariau kitaip. Ir spalvas iš akies pagal paletę rinkau iš turimo savo rinkinio. Ar pas tave kaip originale nurodyta?

http://donalita.gall...ch?ph=2Nn-bYVTH
Atsakyti
Deja, man nepavyksta apsiūti gražiai prijuostėlių... Gal banni paaiškintum? Gal aš netinkamą medžiagą pasirinkau. Ir iš kampo kirpau, bet vistiek raitosi tie kraštai. cry.gif

Beje, gal tos senelio galvos schemutę į AŽ galima būtų gauti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žolelė: 10 vasario 2010 - 08:48
QUOTE(žolelė @ 2010 02 10, 09:46)
Deja, man nepavyksta apsiūti gražiai prijuostėlių... Gal banni paaiškintum? Gal aš netinkamą medžiagą pasirinkau. Ir iš kampo kirpau, bet vistiek raitosi tie kraštai. cry.gif

Siuvimo prekiu parduotuvej nusipirk kantuotes. Taip ir paprasyk - jos zinos.
Atsakyti
Banni, nu bet Tu šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2009 12 22, 16:27)
Mano arbatos maišelis jau padovanotas- tad rodau jį ir jums smile.gif

user posted image

labai grazus maiseliai smile.gif
Atsakyti
Dvi kalediniai zaisliukai nerealus, jau grozis tai neispasakytas. Bravo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Alinalina: atrodo super gražiai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 02 08, 02:59)
Bani, labai gražu  thumbup.gif  bigsmile.gif
Aš irgi tą angeliuką praeitoms kalėdoms siuvinėjau. Tai man jo akys kažkokios keistos ir ašaringos pasirodė, tai perdariau kitaip. Ir spalvas iš akies pagal paletę rinkau iš turimo savo rinkinio. Ar pas tave kaip originale nurodyta?

http://donalita.gall...ch?ph=2Nn-bYVTH


spalvas visas emiau kokios parodytos schemoje,tik zandu spalva pakeiciau nes kaip nurodyta buvo man per ryskus ir negrazus pasirode,ir tuos blizgius siulus ne kreinika emiau o dmc,taikiau is akies is to koks pasirinkimas pardej buvo.

QUOTE(žolelė @ 2010 02 10, 09:46)
Deja, man nepavyksta apsiūti gražiai prijuostėlių... Gal banni paaiškintum? Gal aš netinkamą medžiagą pasirinkau. Ir iš kampo kirpau, bet vistiek raitosi tie kraštai. cry.gif

siuvau ne pati,apsiuvo drauge.kaip DVI sake,audiniu parduotuvej kantuote pirkt reikia

Beje, gal tos senelio galvos schemutę į AŽ galima būtų gauti?

nesupratau ko nori,tu seniuku kur ant prijuostuku schemu?patikslink ko nori,ir be abejo kad gausi!
Atsakyti