Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinėse dovanėlėse dalis širdies

QUOTE(rasiux- @ 2009 12 16, 11:57)
Puiki rankinė  wub.gif
Ši gėlytė (šiek tiek modifikuota  smile.gif ) nutūpė ant arbatos maišelio, kuris bus dovanojamas Kalėdoms. Pabaigusi parodysiu  smile.gif

pritariu drinks_cheers.gif tikrai šauni rankinė wub.gif wub.gif Na ir aš pasirodau ax.gif Pasiuvau sesės vaikams kuprines user posted image
Atsakyti
Laujau,Čiole, nuostabios dovanos thumbup.gif
aš pasirodyt negaliu,draugei išnešiau apsiūt 16 prijuostukų ant butelių,vargšė vargsta... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laujus @ 2009 12 16, 10:26)
Na  ir dar viena mano dovana į Kalėdinį fondą
Sukurpta tašikė iš manosios tašių serijos  :%  Iš juodo reto lino, po apačia paklijuotas flizilinas. O papuošimas siuvinėtas ant balto lietuviško lino juodu siūliuku 2x3 siūlus, keli juodi karoliukai, o tada prisiūtas. Pamušaliukui irgi siuvau tokį patį baltą liną, čia kad elegantiškiau būtų  :%





wub.gif wub.gif Koks grožis thumbup.gif thumbup.gif Nepaprastai elegantiškas tašiukas, aš irgi tokio norėčiau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(čiolė @ 2009 12 16, 18:10)
pritariu  drinks_cheers.gif tikrai šauni rankinė  wub.gif  wub.gif  Na ir aš pasirodau  ax.gif Pasiuvau sesės vaikams kuprines



4u.gif 4u.gif Tokios kuprinės net ir suaugusį nudžiugintų, ką jau kalbėti apie vaikus lotuliukas.gif Manau jie įsimylės šias kuprines.
Atsakyti
Mano arbatos maišelis jau padovanotas- tad rodau jį ir jums smile.gif

user posted image
Atsakyti
rasiux-, nu fantastiškas vaizdelis.....
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2009 12 22, 16:27)
Mano arbatos maišelis jau padovanotas- tad rodau jį ir jums smile.gif



Kuklu ir labai miela wub.gif
Atsakyti
Ačiū blush2.gif - taip ir buvo sumanyta biggrin.gif
Atsakyti
Oi, visai pamiršau pasirodyti, čia dar buvo kelios dovanėlės - maišeliai įpakavimui ir širdelė. Technika - dekupažas ant audinio, o tada siuvau siuvau rankelėm, nes siuvamoji sugedus...
user posted image user posted image
Atsakyti
OHO- tai bent dovanėlės.... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pirmosios knygelės sesėms. Lietuviško lino atraiža, seni darbo kalendoriai (naudojami kaip užrašinės).
Spalvos rinktos iš akies.
Motyvai:
Katinai iš Bothy Threads "Row of Cats"
Gėlytės iš Acufactum.

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
mielos dovanėlės wub.gif
Atsakyti
Ne visai dovanos, bet visgi Kalėdiniai darbai. Gal kam nors kitais metais panašūs darbai pavirs ir Kalėdinėmis dovanomis ax.gif
Eglutės žaislliukai. Lugana ewas, DMC perle ir metalic siūlai, Kreinikas.
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti