Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinėse dovanėlėse dalis širdies

QUOTE(Karolilna @ 2009 11 15, 13:16)
i kalediniu atviruku tema

http://annaone04.blogspot.com/ 

merginos as prisisiuvinejau bet vis mastau kaip tuos atvirukus graziai padaryt? ar kas esat isbandziusios int.parduotuviu jau paruostukus tuos, kur tik paveiksleli iklijuot belieka? ar graziai gaunas? ar vis delto graziau ant virsaus spaloto lapo klijuot?  g.gif

uzrazines nerealios  wub.gif o kur perkat uzrasines beje?  g.gif


Karolilna, pirktinis atvirukas patogesnis tuo, kad nereikia vargti su langelio iškirpimu, bet jei paveikslėlį klijuosi ant viršaus, tada gali naudoti spalvotą storesnį popierių.

O čia mano pirmosios kalėdinės dovanos - raktų pakabukai. Tiesa, kitą pusę, pakeičiau į šviesesnę be žvaigždučių, nes matę sakė, kad per daug ryšku ir užgožia siuvinėtą pusę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 23 lapkričio 2009 - 14:50
QUOTE(pirmaargenta @ 2009 11 23, 14:47)
Karolilna, pirktinis atvirukas patogesnis tuo, kad nereikia vargti su langelio iškirpimu, bet jei paveikslėlį klijuosi ant viršaus, tada gali naudoti spalvotą storesnį popierių.

O čia mano pirmosios kalėdinės dovanos - raktų pakabukai. Tiesa, kitą pusę, pakeičiau į šviesesnę be žvaigždučių, nes matę sakė, kad per daug ryšku ir užgožia siuvinėtą pusę.


Labai grazu, man ypac patiko ta braskiu uogiene wub.gif beje kokio dydzio Tavo atvirukai kur su meskiais? blush2.gif gal galima schemute? blush2.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, ar niekas nedarete zaisliuku ant eglutes?
pasidalintumet gal idejom? ax.gif
Atsakyti
Pernai siuvinėjau labai paprastutę eglutę
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 24 lapkričio 2009 - 14:49
QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 24, 15:49)
Pernai siuvinėjau labai paprastutę eglutę

Iš kur tokie rėmeliai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 11 24, 14:51)
Iš kur tokie rėmeliai?  bigsmile.gif


Toli dovanų davė 4u.gif , reiktu jos paklaust iš kur ji gavo
Papildyta:
Štai ką radau, visai gerai ant eglutės žiūrėtusi
http://www.siuvineji...ge-remelis.html
Atsakyti
[quote=paukščiukas,2009 11 24, 15:49]
Pernai siuvinėjau labai paprastutę eglutę
..

cia toks rimtas zaisliukas ax.gif
as noreciau kad jis butu medziaginis, is abieju pusiu pasiuvineti...
turiu kelis pavyzdelius. bet mazokai.noretusi kad visi zaisliukai ant eglutes butu skirtingi smile.gif
Atsakyti
As turiu tokius
user posted image user posted image
bet jie tokie prie sudetingesniu, bent jau pagal mano sugebejimus, tai galvoju gal kitiems metams pasiliksiu, nes manau man vienam zaisliukui prireiktu savaites o laiko nelabai yra doh.gif

schemas turiu, bet pagedusiam kompe, jei labai reiktu tai gal kaip nors atkapstyciau blush2.gif
Atsakyti
Na ir mano dar vienas darbelis, panašus į Paukščiuko, iš kalėdinės tematikos šiems metams. Bus tiesiog dekoracija blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2009 11 24, 22:02)
As turiu tokius
......
bet jie tokie prie sudetingesniu, bent jau pagal mano sugebejimus, tai galvoju gal kitiems metams pasiliksiu, nes manau man vienam zaisliukui prireiktu savaites o laiko nelabai yra  doh.gif

schemas turiu, bet pagedusiam kompe, jei labai reiktu tai gal kaip nors atkapstyciau  blush2.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
jei jie nedidesni nei 8x8cm tada prasysiu atkrapstyti, jei tai imanoma.. ax.gif
labai fainuciai.
Atsakyti
Pauksciuk, Laujau,nuostabus zaisliukai.Laujau,is kur gavai toki remuka,ar tie remukai su stikliuku?
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2009 11 23, 16:54)
Labai grazu, man ypac patiko ta braskiu uogiene  wub.gif beje kokio dydzio Tavo atvirukai kur su meskiais?  blush2.gif gal galima schemute?  blush2.gif


Atvirukai A5 formato, t.y. pusiau sulenktas A4 spalvoto popieriaus lapas. Siuvinėjimo plotas bus greičiausiai 40x40, dabar nepamenu tiksliai. Schemutes galiu atsiųsti, parašyk AŽ.
Papildyta:
QUOTE(laujus @ 2009 11 24, 22:42)
Na ir mano dar vienas darbelis, panašus į Paukščiuko, iš kalėdinės tematikos šiems metams. Bus tiesiog dekoracija  blush2.gif



Labai graži dekoracija thumbup.gif

Aš irgi norėčiau išsiuvinėti žaisliukų kalėdinei eglutei, bet iki Kalėdų dar turiu tiek darbų padaryti, kad nutariau kitų metų Kalėdoms pradėsiu siuvinėti įvairius darbelius jau nuo sausio blush2.gif
Atsakyti