Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinėse dovanėlėse dalis širdies

is tikruju kokiu geru minciu pas jus prisirinkau begu ka nors sukurpt 4u.gif
Atsakyti
Ar kuri nors čiupinėjote, kas tai per daiktas?

Kilimėlis pelei paruoštas siuvinėti

Viliojanti dovanėlė, bet ar siuvinėjimas bus kuom nors apdengtas, ar ne? Mano supratimu, tas kilimėlis turi atlaikyti didesnį krūvį net nei stalo padėkliukai. Kažkaip neįsivaizduoju savo vyro kompiuterasto nuolatos brūžinančio pelę į siuvinį, o ir kilimėlis, jei niekuo neapdengtas, bus nelygus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2009 11 13, 18:53)
Ar kuri nors čiupinėjote, kas tai per daiktas?

Kilimėlis pelei paruoštas siuvinėti




Deja, ir man neteko čiupinėt bet gali brūkštelt parduotuvėlės savininkei Siditai laiškutį čia - ji tikrai maloniai atsakys į klausimus.

Na ir pasirodau dar vieną dovaną jau į Kalėdų fondą - užrašinę. Kas dar nedrįstate apvilkinėti užrašinės - drąsiau, tikrai nieko labai sudėtingo

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laujus: 13 lapkričio 2009 - 19:42
Čia gal ne į temą, bet švenčių belaukiant galima pasidarbuot bigsmile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
laujus, jau kokia nuostabi uzrasine wub.gif labai grazus motyvas, o ir ta vysnine lino spalva taip dera. nu super, isimylejau wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
i kalediniu atviruku tema

http://annaone04.blogspot.com/

merginos as prisisiuvinejau bet vis mastau kaip tuos atvirukus graziai padaryt? ar kas esat isbandziusios int.parduotuviu jau paruostukus tuos, kur tik paveiksleli iklijuot belieka? ar graziai gaunas? ar vis delto graziau ant virsaus spaloto lapo klijuot? g.gif

uzrazines nerealios wub.gif o kur perkat uzrasines beje? g.gif
Atsakyti
Savo darytas daiktas nuo... iki... visada mielesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2009 10 28, 23:38)
user posted image
user posted image

labai noreciau schemu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2009 11 13, 17:53)
Ar kuri nors čiupinėjote, kas tai per daiktas?

Kilimėlis pelei paruoštas siuvinėti



Aš čiupinėjau - turiu nusipirkus, bet dar nebandžiau siuvinėti. Žodžiu yra kilimėlis ir pridėta vinilinė kanva siuvinėjimui. Išsiuvinėtas darbelis įkišamas į kilimėlį, t.y. darbelis būna uždengtas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inuks @ 2009 11 19, 22:57)
Aš čiupinėjau - turiu nusipirkus, bet dar nebandžiau siuvinėti. Žodžiu yra kilimėlis ir pridėta vinilinė kanva siuvinėjimui. Išsiuvinėtas darbelis įkišamas į kilimėlį, t.y. darbelis būna uždengtas  mirksiukas.gif

tai kodel nesiuvineji? blink.gif smile.gif
manau kad turetum puikia dovana wub.gif wub.gif
Atsakyti
http://handmade.idvz.......;PN=2&TPN=1
gal kam pravers
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2009 10 31, 14:39)
Merginos, noriu jūsų apie kalėdines kojines paklausti. Idėja aiški - pasiimi schemą kojinei ir išsiuvinėji. Bet man neaiškus pats procesas. Visų pirma, ar galima siuvinėti ant Aida 14 (o gal reikia ant plastikinės?) ir kas toliau, kai siuvinėjimas baigtas. Gal kuri galit patalpinti nuorodą apie patį kojinių gamybos procesą?


Šiandien atradau šią nuostabią temą apie kalėdines dovanas, taigi ir aš nori įkišti savo trigrašį šia tema. Aš klausiau vienos amerikietės, kaip ji siuva kojines, nes ji išsiuvinėjusi kojinių daugybę. Jos patarimas buvo toks: siuvinėto audinio kitoje pusėje priklijuoti flizeliną, kad pakietinti, kitą kojinės pusę ji siuva iš flanelės su panašių į jos siuvinėtus paveiksliukus piešiniu. Kojinę (siuvinėtą dalį ir kitą pusę iš flanelės) susiuva aplink pagal kontūrą, palieka tik viršų nesusiūtą, tada pasiuva iš pamušalo, kuriam naudoja neirstantį audinį, pvz medvilnę, tokią pačia kojinę, sudeda išsiuvinėtąją išverstą į gerą pusę, pamušalą blogąja puse į kojinę, įlenkia viršaus kraščiukus į vidų ir susiuva abi dalis. Nežinau, ar aiškiai parašiau, bet jei kam įdomu, klauskite.
Atsakyti