Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinėse dovanėlėse dalis širdies

QUOTE(Ievukaas* @ 2009 11 06, 14:02)
Aš tai sugalvojau daryti padėkliukus siuvinėtus puodeliams
nebent pirkti iš interneto iš karto padarytus su stikliuku  bigsmile.gif
va radau:

mano viena dovanėlių tokia ir bus.. padėkliukų rinkinukas. Jau turiu išsiuvinėtus paveikslėlius, belieka gauti padėkliukus drinks_cheers.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image

audžiu mintį, kad ir be akrilinių padėkliukų būtų galima tiesiog išsiuvinėt, kitą pusę gal kokiu veltiniu apsiūt..manau būtų gražu. tik va praktiška nelabai, nes teptųsi g.gif
Atsakyti
niam niam kaip skaniai atrodo essen.gif
Atsakyti
tyli_tyla
Aš negaliu, bet jau tavo sumanumas wub.gif wub.gif wub.gif
O iškur tokiu gražiu schemučiu gauni? ax.gif
Jos visos tokios nematytos ir labai skoningos wub.gif
Atsakyti
Sveikos.
Klausykit gal kuri turit ar kur matet angeliuku schemuciu, tokiu mazuciu(kaip ant eglutes zaisliukai siuviejasi), bet man reikia dvipusiu. kad ir is vienos puses siuvinetusi ir is kitos. Sugalvojau broliams ir vyrui tokius pakabukus i masinas issiuvinet.
Dar toks vienas klausimukas iskilo-siuvineju duktereciai seilinuka, bet galvoju, juk po apacia vistiek reik kazoki pagrinda det...bet va tik koki??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2009 11 06, 15:01)
Sveikos.
Klausykit gal kuri turit ar kur matet angeliuku schemuciu, tokiu mazuciu(kaip ant eglutes zaisliukai siuviejasi), bet man reikia dvipusiu. kad ir is vienos puses siuvinetusi ir is kitos. Sugalvojau broliams ir vyrui tokius pakabukus i masinas issiuvinet.
Dar toks vienas klausimukas iskilo-siuvineju duktereciai seilinuka, bet galvoju, juk po apacia vistiek reik kazoki pagrinda det...bet va tik koki??? g.gif


Pažiūrėk čia
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 06, 14:28)
niam niam kaip skaniai atrodo essen.gif

paukščiuk, čia tokia ir idėja - prie kavytės tik paveiksliuku pasisotint hihihi.gif
QUOTE(ssamantaa @ 2009 11 06, 14:54)
O iškur tokiu gražiu schemučiu gauni?  ax.gif

ačiū ssamantaa 4u.gif šitie pyragėliai iš Marabout Rose knygos. (nuoroda)
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 11 06, 14:25)
paukščiuk, čia tokia ir idėja - prie kavytės tik paveiksliuku pasisotint  hihihi.gif



nežianu kaip kitiem, bet man suveikė atvirkščiai, pirkaus keksiuką prie arbatos lotuliukas.gif
Atsakyti
man kilo mintis del padekliuku.. smile.gif o nenorit paprasciausiai padaryti mazas, puoduko dydzio serveteles? del tepliojimosi aisku cia nieko naujo, niekuo neapsaugosi, bet man serveteles kazkaip labiau viliojanciai atrodo nei tie padekliukai.. puoduko dydzio, mazos, apvalios.. ax.gif kazkaip jaukiau, bent jau man.. smile.gif as tai del tepliojimosi neimu i galva, man svarbu grazu butu, o paskui jau galvosiu kaip skalbt ar valyt biggrin.gif
Atsakyti
dar galima kaledom po uogienes stiklaini padovanot. ant dangtelio tokia apvaliaservetele issiuvineta aprist mirksiukas.gif
Atsakyti
Gerų idėjų čia pakišot.
Arba į tuos stiklainius galima kokių saldainių pridėt ir prirašyt ant lapelių palinkėjimų ir panašiai, arba kokių arbatžolių pripilt. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Speju dirbat, kad niekas nerasot, o as vis ieskau ideju ir minciu, bet jauciu, kad beieskodama taip nieko ir nespesiu doh.gif Bet kad tiek visokiu grozybiu yra... wub.gif
Dedu dar viena nuoroa, kuria bevartydama gali ir galva pamest... blink.gif
Zurnalai zurnaleliai
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
del padekliuku puodeliams tai ir as tokia minti turiu, labai noriu situos katinelius panaudot ax.gif
user posted image
Tik va kad siaip pirkti nemaciau, o uzsakinet brangokai gaunasi, nebent prisirinkt uz 100lt kad siuntimas nemokamas butu, bet nelabai galiu daug islaidaut verysad.gif
Gal matet kokiose Gerose akyse ar kur nors "gyvai" tokiu padekliuku? ax.gif
Atsakyti