Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinėse dovanėlėse dalis širdies

QUOTE(Gytė @ 2009 11 03, 20:00)
Net neklausk, - fantazuoju..... ax.gif su uzrasais ne problema, o toliau visokiu schemuciu prisirankiojau ir derinu pati blush2.gif  na nezinau koks bus galutinis rezultatas, bet kol kas-, tarpinis, man patinka blush2.gif  nedaug jau ir liko, greit pasirodysiu mirksiukas.gif pakentek mirksiukas.gif
Papildyta:
Supratau... reiskia tik vienas sluoksnis arbe keleta det nesulankscius, o po viena prilygint.... ax.gif  ACIU  4u.gif Ir dar, pasakykit man varnai, kaip zinot kuri puse su klijais??? blush2.gif

na, kai uzdesi karsta lygintuva ir prie jo prilips, tai reiskia ne ta puse lotuliukas.gif .O jei rimtai, tai ta puse kur su klijais yra grubi tokia, kai lieti. Kita puse yra lygi. Nors ,niekada nesuklysi pabandzius ant kokio gabalelio atskirai ir isitikinus, kad rezultatas tau patinka mirksiukas.gif Nu, sory, pavelavau truputi, bet gal kitam kartui bus kazkiek aiskiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3Zzz: 04 lapkričio 2009 - 22:19
QUOTE(vastulka @ 2009 11 04, 20:28)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif

Kas cia per reakcija tokia? lotuliukas.gif
As kai visokiuose religiniuose dalykuose neitin gaudausi, tai nelabai ir zinau kokia reiskme to kalendoriaus blush2.gif bet paskutinis grazus wub.gif tik neduoda is arciau paziuret, ot beda su ta gallery.ru kad visi schemas uzsirakine arba butinai turi but prisiregistraves doh.gif

O Gytes futliaras koks grazus wub.gif is tiesu tai niekaip neisivaizdavau kaip jis turetu atrodyt, o cia gi elementaru vatsonai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dantiste: 05 lapkričio 2009 - 00:18
O ar negalima būtų to futliaro kaip nors impregnuoti?
Čia aš apie ilgaaamžiškumą galvoju, kad siūlai netyčia užkabinti nešlįstų.
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2009 11 05, 04:13)
O ar negalima būtų to futliaro kaip nors impregnuoti?
Čia aš apie ilgaaamžiškumą galvoju, kad siūlai netyčia užkabinti nešlįstų.


Dekui visoms, kam jis patiko 4u.gif

O del impregnavimo nepagalvojau tikrai. Kadangi siuvau ant plastikines kanvos ir 3 siulais, tai labai tampriai traukiau kryziukus, jie labai itempti ir tvirti. Na nieko amzino ner...... blink.gif ir parduotuvej nusipirkes gali padaryt ji neilgaamzi, jei nesaugosi.... blink.gif Manau kad jis pakankamai ilgaamzis ir pakankamai tvirtas- i rankas paemus tikrai toks jausmas (gal kiek kitaip nei is nuotraukos....) ax.gif
Papildyta:
QUOTE(3Zzz @ 2009 11 04, 23:14)
na, kai uzdesi karsta lygintuva ir prie jo prilips, tai reiskia ne ta


Aciu aciu lotuliukas.gif uztat ir klausiu kad is svetimu klaidu mokytis lotuliukas.gif o ne paciai jomis girtis cia blush2.gif
O jei rimtai tai dekui uz atsakyma 4u.gif bus ateiciai, nes vis vien as to velnio klijais isteplioto nusipirksiu blush2.gif o vat radau plono veltinio GA ir paemiau kad po miesta nelakstyt, nes ir vienas sprendimas buvo priimtinas ir kitas thumbup.gif tik labai jau sunku ji buvo prinert g.gif
Atsakyti
Pasinaudosiu proga, kad vaikai nemato ir parodysiu tvarkarascio procesa.

user posted image

Liko varna "nuspalvint" ir BS ant jos uzdet, dar galvoju del BS ant langeliu pamokoms, bet nesu apsisprendusi..... g.gif
O vat kadangi norejosi langeliu panasaus dydzio, tiksliau vienodu, o tas "ketvirtadienis" netilpo, tai nusprendziau biski "varniskos" nuotaikos ikvept i ji.... O dukros vardas panaudotas tam, kad nieks nesakytu kad dukra- mokine varna .... blush2.gif
Taigi taip kepa pirmas blynas... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gytė: 05 lapkričio 2009 - 08:10
[quote=Gytė,2009 11 05, 10:08]
Pasinaudosiu proga, kad vaikai nemato ir parodysiu tvarkarascio procesa.
Liko varna "nuspalvint" ir BS ant jos uzdet, dar galvoju del BS ant langeliu pamokoms, bet nesu apsisprendusi..... g.gif
O vat kadangi norejosi langeliu panasaus dydzio, tiksliau vienodu, o tas "ketvirtadienis" netilpo, tai nusprendziau biski "varniskos" nuotaikos ikvept i ji.... O dukros vardas panaudotas tam, kad nieks nesakytu kad dukra- mokine varna .... blush2.gif

Nu, saunu Gyte-ta varniska nuotaika mano manymu labai liuks thumbup.gif . Kas del BS dineu langeliams, tai as manu nedeciau-labai gerai jie ir taip atrodo smile.gif Gal ir man reik pabandyt padaryt, jei aisku spesiu...
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2009 11 05, 09:59)

Gal ir man reik pabandyt padaryt, jei aisku spesiu...


Pabandyk pabandyk- labai maloniai darbas juda ir tikrai greitai mirksiukas.gif as bent jau nenusivyliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 04, 20:34)
vastulka necituok nuotraukų


Atsiprašau, labai skubėjau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Dantiste @ 2009 11 05, 01:14)
Kas cia per reakcija tokia?  lotuliukas.gif
As kai visokiuose religiniuose dalykuose neitin gaudausi, tai nelabai ir zinau kokia reiskme to kalendoriaus  blush2.gif bet paskutinis grazus  wub.gif tik neduoda is arciau paziuret, ot beda su ta gallery.ru kad visi schemas uzsirakine arba butinai turi but prisiregistraves doh.gif



Apakus, nuo grožių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vastulka: 05 lapkričio 2009 - 09:22
Sukelsiu visus rastus Advento kalendorius, kam įdomu, prašom 4u.gif
http://pauksciukas.g...atch?a=Bic-dzkH
Atsakyti
manau mano darbas tinka prie kalediniu, gal kam kils minciu

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 05, 11:40)
Sukelsiu visus rastus Advento kalendorius, kam įdomu, prašom 4u.gif
http://pauksciukas.g...atch?a=Bic-dzkH

ačiū. tu auksas wub.gif 4u.gif žvalgiausi kalendorių ir aš.
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 11 05, 13:42)
ačiū. tu auksas  wub.gif  4u.gif žvalgiausi kalendorių ir aš.


siuvinėtų daug neradau, bet šiaip kiek jų visokių užmačiau, net galva apsisuko. Yra SM temikė atskira sukurta bigsmile.gif
Atsakyti