Įkraunama...
Įkraunama...

Neščioji ir slidės

QUOTE(Snukute @ 2012 02 26, 11:20)
O as slidinejau kai buvo 6-7 sav. Labai svarsciau, nors gydytoja ir leido. Nusprendziau issinuomuoti slides ir ziureti kaip jausiuos. O jausmas buvo toks - kad geriau nebuna smile.gif tikra atgaiva sielai. Tai praslidinejau visa savaite melynom ir raudonom trasom, su daug pertrauku ir kad nepavargciau. Ir negriuvau net smile.gif
Atostogos buvo nuostabios smile.gif manau laiminga mama - laimingas vaikelis smile.gif

Sekmes visoms sprendziant. Darykit, kaip sako sirdele.

kol mazas nestumas tai kodel gi ne
Atsakyti
Lygumu slidemis slidinejau 5 menesyje, uz 3 savaiciu sesuo atvaziuoja, tai vaziuosim slidineti, o man bus jau 31 savaite. Su kalnu slidemis nerizikuociau nuo tos minutes, kai tik suzinojau apie nestuma. Lygumu slidinejimas - visai kas kita - kaip lengvas pasivaiksciojimas, pats tempa pasirenki, nei nugriusi kur. O smagu kalnu oru pakvepuoti!
Atsakyti
Man gyd sakė, kad nėštumo metu negalima slidinėti, jodinėti ir važinėti dviračiu. Viską labai mėgstu, bet dėl vaikučio atsisakiau.
Papildyta:
QUOTE(rrasselle @ 2011 03 23, 21:55)
Kad ir kaip šiemet norėjau paslydinėti, bet nerizikavau smile.gif net nesvarsčiau tokio varianto, juk leidžiantis nuo kalno, dirba pilvo raumenys, o neduok dieve  parvirsi sad.gif tu gali būt labai atsargi, bet kitas tavęs gali nepamatyti... nežinau, nedrįsčiau smile.gif juolab, jei kas nutiktų, niekad sau neatleisčiau...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pritariu toms ,kurios nerizikuoja drinks_cheers.gif ...Šiemet labai norėjosi,bet dėja,geriau jau pakentėti ir žinoti,kad leliui viskas gerai negu paskui verkti graudžiom ašarom...
Vykom su vyru slidinėti,jis slidinėjo,aš vaikštinėjau,žinoma,labai norėjosi,bet atsigriebsiu kitą žemą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lyra* @ 2013 02 17, 16:59)
Man gyd sakė, kad nėštumo metu negalima slidinėti, jodinėti ir važinėti dviračiu. Viską labai mėgstu, bet dėl vaikučio atsisakiau.
Papildyta:

drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif


Esu kaip tik po vakarykscio slidinejimo (siuo metu man 12-ta savaite). Jauciuosi puikiai, nors ir skauda visus raumenis smile.gif Labiausia turbut griuvimu reik saugotis - bet as is melynu trasu nelendu smile.gif
Pries tai kai buvau nescia irgi slidinejau (na, mes tik po viena diena, niekur toli is Lietuvos nelekiam), po keliu dienu nuejusi pas daktare suzinau, kad pas mane placentos primeiga, oj oj oj, kaip sudetinga - manes net i suplanuota pazintine kelione neisleido (grieztai rekomendavo nevykti). O va kai nezinojau nieko, tai galvos neskaudejo ir nieko net ir sportuojant nenutiko...

Bet man vat kyla klausimas del tos rekomendacijos dviraciu nevazinet - juk ir apkrova nedidele, palyginus su kitais sportais... Gal kas zino kodel? Del lygsvaros sutrikimu? O as taip noreciau sniegui nutirpus ant dvieju ratu sesti ir porai valandziukiu islekt pasivazinet...
Atsakyti
Nors tema jau senai miegai, pabandysiu ja prikelti smile.gif Juk slidinejimo sezonas thumbup.gif
Slidinejau 4 tam nestumo menesyje, del vaikucio buvusio pilvelyje gal ir galejau atsisakyti rizikos, bet tada butu nukentejes vyresnelis, su teveliu slidineti jis nenorejo, tai mes slidinejom kartu , ciuozem ir melynom ir raudonom traselem, letai, niekur neskubedami, tik visa laik sekiau situacija, niekada nesustoti kazkur, kur buciau blogai matoma, kad kas i mane neatsitrenktu, visada nulipusi nuo pakeltuvo apsiziuredavau kad nebutu zmoniu anpludzio, jei toks budavo, pirma praleisdavom juos, po to su vaiku leisdavomes mes, emocijos buvo tokios nuostabios, oras toks grinas, kad buvau tikra jog nekenkiu savo mazyliui, juo labiau kad slidinejimo patirtis buvo virs 10 metu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M. @ 2013 02 18, 16:13)
Pritariu toms ,kurios nerizikuoja  drinks_cheers.gif ...Šiemet labai norėjosi,bet dėja,geriau jau pakentėti ir žinoti,kad leliui viskas gerai negu paskui verkti graudžiom ašarom...
Vykom su vyru slidinėti,jis slidinėjo,aš vaikštinėjau,žinoma,labai norėjosi,bet atsigriebsiu kitą žemą  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
slidinėjau, buvau arti termino, bet nuo visai mažų kalniukų, praktiškai vaikščiojau atsargiai smile.gifsmile.gif

čiožinėjau nestuke.gif pradžioje, dviračiu važinėjau taip pat per kažkurį neštumą kai tai buvo aktualu. Dabar gyvenu miestelyje, pažįstu moterų kurios ir jodinėjo iki nestuke.gif vidurio, na tai buvo jų darbas ax.gif ir jos savim labai pasitikėjo
Atsakyti
Absurdiška tema, slydinėti nėštumo metu.. blink.gif
nu man niekaip tas nesuderinama, argi negalima to atsisakyti vaikučio labui..? nieko neatsitiktų, jei viena žiemą ir nepaslydinėtumėt..
pavojų negalima numatyt, jei jūs puikiai valdot slides tai atsiprašant koks žioplys jus parmuš, kad ir patyrusiems slidininkams visko pasitaiko ir krenta ir traumas patiria.. tai skamba juokingai, tas: turiu 10m. patirti..
nu tai del to jau nieko blogo negali nutikt?
gyvenu šalia kalnų, slidinėjimo kurortų ale apie tai nei menkiausios minties neturiu, mano akimis del to neverta taip rizikuot.. schmoll.gif
Atsakyti
o jei slidinėji sau ramiai tarp pušelių berželių, miškuose, kur tų žioplių nėr? Tai kas gali blogo atsitikti?
ne visada slidinėjimas būtinai kalnuose ir juodose trasose.

vat turėčiau normalesnes slides, varyčiau ir aš su vaikais kokią dieną pasnigus.
Atsakyti
QUOTE(Amedea @ 2013 12 29, 19:48)
Absurdiška tema, slydinėti nėštumo metu..  blink.gif
nu man niekaip tas nesuderinama, argi negalima to atsisakyti vaikučio labui..? nieko neatsitiktų, jei viena žiemą ir nepaslydinėtumėt.. 
pavojų negalima numatyt, jei jūs puikiai valdot slides tai atsiprašant koks žioplys jus parmuš, kad ir patyrusiems slidininkams visko pasitaiko ir krenta ir traumas patiria.. tai skamba juokingai, tas: turiu 10m. patirti..
nu tai del to jau nieko blogo negali nutikt?
gyvenu šalia kalnų, slidinėjimo kurortų ale apie tai nei menkiausios minties neturiu, mano akimis del to neverta taip rizikuot..  schmoll.gif

mieloji, su tokiu poziuriu, tai ir i parduotuve eiti negalima, negi su tokia patirtimi vaiksciojimo i parduotuves , nieko negali nutikti? o jei stogas igrius, arba vaziuojant automobiliu i Jus kas nors atsitrenks, o gal i autobusa lipant Jus prispaus, arba isstums, neduok Dieve, visur ir visada gali visko nutikti, apie patirti rasiau, todel, kad kas supranta apie slidinejima, tas zino, ka reiskia stoveti ant slidziu pirmus, antrus metus ir ka tai reiskia, kai jau ant slidziu jautiesi, kaip gatveje su batais, tada jau tu kontroliuoji kaip ir kur tau ciuozti, apie greiti cia net kalba neina, kas gali atsitikti blogo, tai gali i tave kas nors atsitrenkti, bet uz kitus negali buti garantuotas ir gatveje, o jei slidinejimas ir grinas oras kalnuose man sukelia nuostabiausias emocijas, tai manau kad tikrai savo vaikui nekenkiu. As gerbiu Jusu nuomone, kad Jus neslidinejate nestumo metu, bet yra galvojanciu ir kitaip, todel ir yra sukurta si tema wink.gif
beje, as ir i treniruokliu sale ejau nestumu metu ir musu vaikai gime be jokiu problemu ir auga, aciu Dievui sveikuciai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ge.: 29 gruodžio 2013 - 21:26
Kodel apsurdiska tema?! g.gif As stai 4 men vaziuoju slidineti, nes gydytojas ne tik leido, bet ir liepe...sake bus i nauda ir tau, ir vaikui, ir vyrui...tad atsargiai, kaip kazkuri cia saket, apsiziuredama, melynom trasikem manau tikrai ciuosiu. Kaip pagalvoji musu promociutes laukuose dirbdavo, tampydavo, keldavo dar kokie 10 vaiku aplinkui sukdavosi...aisku rizika yra...bet ji yra ir einant slidzia gatve, ir apsiperkant Maksimoje stogas gali igriuti, ir i avarija kelyje gali papulti...kitiems dar aisku apsurdiska, kad vaika mociutei savaitei palieku...na kaip kas nori, taip tas daro. mirksiukas.gif
Atsakyti