Įkraunama...
Įkraunama...

Neščioji ir slidės

As su pirmu nestumu slidinejau kazkur 14 sav. kai buvau. Nieko neatsitiko smile.gif , tik neilgai, kadangi persalau ir likusias atostogu dienas praleidau namelyje kalnuose ...

Dabar jeigu gerai jausciausi ir tureciau litu vel neatsisakyciau biggrin.gif

Atsakyti
Nerizikuociau ax.gif
Atsakyti
6 savaiciu as slidinejau, veliau jau nerizikavau 4u.gif
Atsakyti
Pirmame trimestre (kažkur 7 sav.) leidau sau trumpą pramogą pusdienį paslidinėti Lenkijoje, o dabar (20 sav.) reikėtų didesnių slidinėjimo drabužių smile.gif . Ir rizikinga slidinėti būtų dėl kitų nepatyrusių slidininkų...
Atsakyti
aš 5 mėn slidinėjau, bet tik LYGUMŲ slidėm.... nuo kalno jau labai labai baisu būt buvę ir neprotinga manau... ax.gif
Atsakyti
Kad ir kaip šiemet norėjau paslydinėti, bet nerizikavau smile.gif net nesvarsčiau tokio varianto, juk leidžiantis nuo kalno, dirba pilvo raumenys, o neduok dieve parvirsi sad.gif tu gali būt labai atsargi, bet kitas tavęs gali nepamatyti... nežinau, nedrįsčiau smile.gif juolab, jei kas nutiktų, niekad sau neatleisčiau...
Atsakyti
dievinu slidinet, bet net neisivaizduoju kaip gali toks klausimas kilti... nemanau, kad imanoma isslididnet visa savaite nepargriuvus. nebent lygumu slidemis, jei sportiska esat jei ne - ir tai kruvis per didelis.
Atsakyti
as manau, kad rizikuoti neverta. susilaikiau nestumo metu net nuo dviracio smile.gif
Atsakyti
7 savaiciu slidinejau, pries kelione suzinojau apie nestuke.gif
Bet ant slidziu stoviu puikiai ir daug metu... Tai nelekiau kaip be proto...ir viskas thumbup.gif
Slides tik vyras tampe mano bigsmile.gif thumbup.gif
Man net du daktarai leido slidineti tokiame laike nestumo,veliau manau nelabai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PaulaL: 03 vasario 2012 - 14:00
Mokiausi slidinėt Italijoj kai buvo 6-7sav., irgi sužinojau kad nestuke.gif kai jau kelionė suplanuota buvo. Viskas buvo gyd. palaiminimu, pasak jos tai jeigu tik viskas OK - taip paprastai nepamesi. Tai ir slides pati tampiausi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Myciute @ 2011 01 10, 11:55)
keliu tema i virsu. na gerai, jei neslidinetuemt budamos  nestuke.gif , o ar vaziuotumet mikroautobusu 2000km i kalnus, tiesiog pasivaiksciot, pakvepuot grynu oru, pasisemt geros kalnu energijos? g.gif

Terminas buvo spalio vidury, o rugpjūčio pradžioj su MB išvažiavom po Slovakijos Tatrus pasivaikščiot smile.gif. Ir sakyčiau puikios aktyvios atostogos buvo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaspasakemiau: 03 vasario 2012 - 14:47
Mano nuomone, jei moteriškė sportuojanti, o ne pirmą kartą sugalvojusi ant slidžių atsistoti, tai kodėl gi ne. Nėštumas - ne liga, o ir tas pats aktyvumas yra rekomenduotinas. Raudonų ir juodų trasų nesirinkčiau, bet ramus paslidinėjimas dar niekam nepakenkė wink.gif Pati beje, neslidinėjau, nors ir turėjau labai viliojantį pasiūlymą.. bet savo jėgomis tiek nepasitikiu. Bet tuos pačius draudimus girdėjau iš lietuviškos daktarės, kai paklausiau ar galiu tęsti su tenisu. Atrodo sportas saugus, ir pargriūti nelengva, bet daktarei užkliuvo rankų kilnojimas ir energingi judesiai... olandiška akušerė tik pasijuokė ir leido ne tik tenisą žaist, bet ir dviračiu važinėt (kas, moterys šneka, 9-tą mėnesį yra lengviau nei pėščiom savo pilvą tampyt smile.gif). Sportuokit į sveikatą, moterys! biggrin.gif
Atsakyti
O as slidinejau kai buvo 6-7 sav. Labai svarsciau, nors gydytoja ir leido. Nusprendziau issinuomuoti slides ir ziureti kaip jausiuos. O jausmas buvo toks - kad geriau nebuna smile.gif tikra atgaiva sielai. Tai praslidinejau visa savaite melynom ir raudonom trasom, su daug pertrauku ir kad nepavargciau. Ir negriuvau net smile.gif
Atostogos buvo nuostabios smile.gif manau laiminga mama - laimingas vaikelis smile.gif

Sekmes visoms sprendziant. Darykit, kaip sako sirdele.
Atsakyti