Įkraunama...
Įkraunama...

Neščioji ir slidės

Turiu važiuoti po naujųjų slidinėti. Bus vos tik trečias mėnuo, tad gal galima?Kaip manot? Žinoma pasitarsiu ir su gine, tačiau ji mane priims tik kitą savaitę, o spręsti reikia kiek greičiau - atsakyti rezervacijas ir t.t. Patarkit, prašau.
Atsakyti
Aš nevažiuočiau.
Atsakyti
Jei abejoji - eik i i privacia klinika, kur priimtu iskart, veliausiai kita diena ir issiaiskinsi.
As taip pat nevaziuociau, nes I trim. MAN yra pats pavojingiausias. Kita vertus, jei visa laikai gyvenai aktyvu gyvenima, sportavai ir t.t, kazin, ar tures itakos slidinejimas.. g.gif
Atsakyti
jei viskas gerai, nepykina ir t.t.., vaziuok ir gerai praleisk laika, nebutina nuo juodu trasu lakstyti, o siaip , maloniai paatostogauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cruella @ 2008 11 16, 22:58)
Turiu važiuoti po naujųjų slidinėti. Bus vos tik trečias mėnuo, tad gal galima?Kaip manot? Žinoma pasitarsiu ir su gine, tačiau ji mane priims tik kitą savaitę, o spręsti reikia kiek greičiau - atsakyti rezervacijas ir t.t. Patarkit, prašau.


Praktiškai paėmus tai kaip, draudimas neapmoka jeigu tau kas nors slidinėjant atsitiktų, nes su nėštumu susiję komplikacijos nėra dengiamos. Taip kad jeigu blogai pasijaustum, su gydytojais gali būti problematiška ir reikia būti pasiruošus mokėti iš savo kišenės.

Antra, slidinėjant galimos įvairios traumos - kaip ir su bet kuriuo tokiu sportu -kad ir saugosies pati, negali garantuoti kad į tave kas nors neįvažiuos, o tai irgi gali būti pavojinga.

Dar taip pat priklauso ar esi buvusi kalnuose ir kaip jauteisi - reikia turėti galvoje kad oras kalnuose retesnis, todėl gali būti sunkiau kvėpuoti.

Žodžiu, iš esmės manau į kalnus važiuoti gal ir nieko, bet pats slidinėjimas yra gana rizikingas - bet jeigu kelionė tokia kad gali ir ne slidinėti, tik grynam ore pabūti, tada neturėtų būti labai pavojinga.
Atsakyti
QUOTE(Cruella @ 2008 11 16, 23:58)
Turiu važiuoti po naujųjų slidinėti. Bus vos tik trečias mėnuo, tad gal galima?Kaip manot? Žinoma pasitarsiu ir su gine, tačiau ji mane priims tik kitą savaitę, o spręsti reikia kiek greičiau - atsakyti rezervacijas ir t.t. Patarkit, prašau.


8sav. pėsčia išmaišiau Londoną, į kalnus važiavau vasarą 14sav. Ir nesigailiu. ta savaitė kalnuose buvo tikra atgaiva - grynas oras išgelbėjo nuo dienų dienas kamavusio vėmimo. abejose kelionėse nėkart nesupykino (nors grįžus vėl prasidėjo). įsivaizduojat, kokia laiminga buvau? kažkodėl kelionės man vienintelis geras vaistas nuo pykinimo blink.gif

dabar pakartočiau tą patį ax.gif tavo vietoj keliaučiau, grynu oru pakvėpuočiau, pailsėčiau, pasivaišinčiau, pavaikščiočiau. atostogos pirmam trimestre tikrai pravers. bet slidinėti rizikinga. gerai moki? "varlinykas" gal ir nieko baisaus, bet kilometrų raudonom ir juodom trasom tikrai nemėgink įveikt g.gif na, mes kai važiuojam, tai netik slidinėjam, bet ir į baseinus einam, po miestelius trinamės, lankytinas vietas pamatom, galų gale puikiai praleidžiam laiką draugų kompanijoj. kam to atsisakyt?

gydytojai patars. man neuždraudė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donna bona: 17 lapkričio 2008 - 16:04
jei to vaiko nori tai - ne negalima
Atsakyti
jei gerai jauties, ko nevaziuot nesuprantu?
nieks neliepia gi lekt ir slidinet nuo visu trasu...o pasivaiksciojimas
svieziame ore, geras maistas ir poilsis manau, tik i nauda bus...
Atsakyti
Na aš slidinėti nemoku - galvojau po varlinykus pasibandyti. Bet vis tiek galiu pavargti. Bėda tame, kad visą laiką norėjau, bet dabar kai prisiruošiau verysad.gif o su lelium juo labiau dar ne vienerius metus nevažiuosiu.
Atsakyti
Būdama nėščia nevažiuočiau, kad ir kaip norėčiau, kad ir kaip planavus būčiau 4u.gif
Atsakyti
Zinok, siulau nekvailiot. As pati i tokia pat situacija buvau papuolus. Bet pasiziurek informacijos saltiniuose, slidinejima priskiria prie vienu pavojingiausiu uzsiemimu besilaukiancioms. Pati labai atkakliai domejaus. Kosultavaus ne su vienu gydytoju.

As taip norejau vaziuot, maniau, bent pasivaikciosiu ten. Bet kaip tu busi garantuota, kad taves kur neparvers koks snieglentininkas, ar nepaslisi pati. Tikrai daugiau rizikos nei kad bunant iparastai. Plius del skraidymo irgi...slegi ne visi suauge pernesa, o cia maziukas zirniukas. Juk itakos ir jam yra.

Zinoma liberaliu paziuriu mamos turbut mane akmenimis uzmetytu. Pati kadaise tokia buvau. Taciau ar tikrai vertas slidinejimas bet kokios rizikos???

As siulyciau pakenteti. Sekmes tau.
Atsakyti
Situacija viens prie vieno kaip buvo mano smile.gif Važiavau pirmą kartą trečiam mėnesyje, ir su mašina. Nesigailiu nei kiek, nes kaip jau rašė, tą savaitę visai nepykino, labai gerai jaučiausi. Slidinėjau daug, ir ne tik varlinyke, bet stengdavausi nepervargti, kad raumenų neskaudėtų. Griuvau ne kartą, bet pilvo neužgavau, ir būčiau užgavus nebent kažkas su alkūne įvažiuotų, bet per tris slidinėjimo metus, taip nė kart nebuvo nutikę. Kitais metais važiavom ta pati kompanija, tik aš jau su šešių mėnesių leliuku, o abi draugės - pirmam trimestre smile.gif Abi sūpuoja leliukus, nors vienai buvo pradėję slidinėjant mausti pilvą dėl nuovargio.

Tai tik mano patirtis. Bet važiuot tai būtinai važiuok, o slidinėt nėr būtina, pradėk nuo varlinykų ir matysi, kad nieko tame baisaus ar pavojingo. Rinkis vietas, kur mažiau žmonių, nes pavojingiausia kai į tave įvažiuoja, o ne pačiai griūti. Ir svarbiausia - nesijaudinti ir nepervargti.

Beje, nuo to karto kasmet važiuojam su mažais vaikais, slidinėjam pakaitom, ir nė kart nesigailėjom - nusileidi, ant suoliuko pamaitini, ir vėl ant kalno, kol tėtis prižiūri smile.gif
O nutikti visko gali visur, net ir namie gulint.
Atsakyti