Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau pagalbos

Sveika

Atsiusk man i AZ mamytes tikslu adresa - galiu padeti vitaminais, tiek vaikui, tiek mamytei. 4u.gif
Atsakyti
Jeigu kas paimtu is Vilniaus-ideciau keleta drabuzeliu ax.gif
Atsakyti
4u.gif Pazvelkit i datas - gal jau nebereikia pagalbos, nes rasyta buvo pries metus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eegle @ 2011 02 14, 16:27)
4u.gif Pazvelkit i datas - gal jau nebereikia pagalbos, nes rasyta buvo pries metus doh.gif

Sveiki, taip ši tema buvo atidaryta prieš gerus metus. Deja situacija joje nepasikeitė... Vaiko mama pradėjo gerti į vaiką jai nusispjauti. Namo negrįžta mėnesiais. Vaiko močiutė nebeturi jėgų jį auginti. Tad neturėjau kitos išeities kaip jį pasiimti pas save į Vilnių. Užrašiau į darželį. Noriu Jūsų paklausti ar aš galėčiau pasiimti vaiko globą? kur kreiptis kokių dokumentų reikia? busiu labai dėkinga už informacija.
Atsakyti
QUOTE(Erikiux @ 2011 02 21, 12:11)
Sveiki, taip ši tema buvo atidaryta prieš gerus metus. Deja situacija joje nepasikeitė... Vaiko mama pradėjo gerti į vaiką jai nusispjauti. Namo negrįžta mėnesiais. Vaiko močiutė nebeturi jėgų jį auginti. Tad neturėjau kitos išeities kaip jį pasiimti pas save į Vilnių. Užrašiau į darželį. Noriu Jūsų paklausti ar aš galėčiau pasiimti vaiko globą? kur kreiptis kokių dokumentų reikia? busiu labai dėkinga už informacija.


reikia kreiptis į VTAT,ten duos sąrašą kokių dok reikia,bet pirmiausia motinai turi apriboti teises,tai ilgas procesas doh.gif gali užtrukti ir metus ir dar daugiau doh.gif kantrybės ir jei tvirtai apsisprendėt tai nebedelskit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliukas13 @ 2011 02 21, 21:54)
reikia kreiptis į VTAT,ten duos  sąrašą kokių dok reikia,bet pirmiausia motinai turi apriboti teises,tai ilgas procesas  doh.gif  gali užtrukti ir metus ir dar daugiau  doh.gif  kantrybės ir jei tvirtai apsisprendėt tai nebedelskit  4u.gif

Esu tvirtai nusprendusi. O ar nebtu galima kad mazylio mama pati sutiktu atiduoti vaika globoti man? Gal taip viskas vyktu greiciau?
Atsakyti
QUOTE(Erikiux @ 2011 02 22, 10:29)
Esu tvirtai nusprendusi. O ar nebtu galima kad mazylio mama pati sutiktu atiduoti vaika globoti man? Gal taip viskas vyktu greiciau?


iš savo patirties galiu pasakyti kad buvau globėja vaikui kuris man ne giminaitis,pasikonsultavau su advokate ir parašėm tokį "pakvitavimą" kad mama išreiškia savo valią kad vaikas augtų su manimi (mamai buvo vėžys,neužilgo ji mirė). tas raštas man daug davė,tad manau jei mama sutinka tai būtinai parašykit kažką panašaus,bet kreipkis į advokatus. jei kada atsitiktų taip kad kas sugalvos ar iš giminės ar pati mama paimti vaiką atgal, tas raštas tau gali pagelbėti 4u.gif jei nori greičiau tai lėk į vaikų teises ir pradėk rinkti reikiamus dokumentus,vaiką gražiai pakalbėjus gal leistų iškart pasiimti pas save mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=stebukliukas13,2011 02 23, 10:50]
iš savo patirties galiu pasakyti kad buvau globėja vaikui kuris man ne giminaitis,pasikonsultavau su advokate ir parašėm tokį "pakvitavimą" kad mama išreiškia savo valią kad vaikas augtų su manimi (mamai buvo vėžys,neužilgo ji mirė). tas raštas man daug davė,tad manau jei mama sutinka tai būtinai parašykit kažką panašaus,bet kreipkis į advokatus. jei kada atsitiktų taip kad kas sugalvos ar iš giminės ar pati mama paimti vaiką atgal, tas raštas tau gali pagelbėti 4u.gif jei nori greičiau tai lėk į vaikų teises ir pradėk rinkti reikiamus dokumentus,vaiką gražiai pakalbėjus gal leistų iškart pasiimti pas save mirksiukas.gif
Kai vaikas pasveiks iškarto lėksiu į vaikų teises smile.gif
Atsakyti
oi kokia šaunuolė draugė...
net širdį suspaudė....
daugiau tokių atsakingų žmonių.
STIPRYBĖS JUMS!!!!!!
Atsakyti
Oi, pas kokios geros širdies žmones iškeliavo manasis Tango... 4u.gif wub.gif . Džiaugiuosi už Jį. O dėl berniuko... Kuo gali būti naudinga? Į až.
Atsakyti
QUOTE(linkakalinka @ 2011 03 13, 20:57)
oi kokia šaunuolė draugė...
net širdį suspaudė....
daugiau tokių atsakingų žmonių.
STIPRYBĖS JUMS!!!!!!

Ačiū 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Erikiux @ 2011 02 21, 13:11)
Sveiki, taip ši tema buvo atidaryta prieš gerus metus. Deja situacija joje nepasikeitė... Vaiko mama pradėjo gerti į vaiką jai nusispjauti. Namo negrįžta mėnesiais. Vaiko močiutė nebeturi jėgų jį auginti. Tad neturėjau kitos išeities kaip jį pasiimti pas save į Vilnių. Užrašiau į darželį. Noriu Jūsų paklausti ar aš galėčiau pasiimti vaiko globą? kur kreiptis kokių dokumentų reikia? busiu labai dėkinga už informacija.


Taipo Jus tai padaryti galite. Ir gausite vaikui pinigelius. Tik reikia, kad mama atsisakytu jo. Jus aksine sirdis
Atsakyti