Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(bonza @ 2010 02 10, 22:03)
10 litru  blink.gif  hm, bandysiu tada daryt puse dozes pirmam kartui... O geles nenugelto, nenuvyto nuo tu nuodu? blush2.gif  g.gif

aš labai nedaug ant žemės pabarsčiau nieks nenuvyto schmoll.gif
Atsakyti
Merginos ,pagalbos.Mano smulkialapis fikusas pradėjo mėtyt lapus.Gelsta ir krenta,bet prie kiekvieno lapelio kotelio yra mažas baltas gumulėlis, kaip vaškinis.Žiūrėjau su padidinamu stiklu, jokių gyvių nematyt.Ką daryt help.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2010 02 11, 19:05)
Merginos ,pagalbos.Mano smulkialapis fikusas pradėjo mėtyt lapus.Gelsta ir krenta,bet prie kiekvieno lapelio kotelio yra mažas baltas gumulėlis, kaip vaškinis.Žiūrėjau su padidinamu stiklu, jokių gyvių nematyt.Ką daryt help.gif

kiekvieną tą gumulėlį teks nukrapštyti dantų krapštuku ir purkšti su
user posted image
ir kartoti kas keturias dienas,kol tikrai išnyks,kartu ir patręši augalėlį per lapus,turėtų atsigauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū.Kur nusipirkt šitą priemonę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 02 11, 13:15)
Įkišiu ir aš čia savo trigrašį tam, kad pasakyčiau kaip man sekėsi su tom musytėm ax.gif Pernai pavasarį priėjus prie kai kurių vazonų net kvėpuot buvo baisu,kad kokios muselės neįtrauktum.Tai nusipirkau neemezalio,palaisčiau tirpalu žemę,tai,patikėkit, dar šiemet niekas neskraido,o gėlės gyvos ir sveikos rolleyes.gif Galima ir kartą metuose profilaktiškai palaistyti thumbup.gif


na as pirma procetura su nemezaliu jau padariau ( 1 buteliuka ant litro vandens ir visas geles nupurskiau) tai tfu tfu tfu kol kas tu zarazu nebeliko bigsmile.gif thumbup.gif bet po savaites liepe pardaveja pakartoti drinks_cheers.gif
o sakyk kaip tu laistei? kiek nemezalio pylei ant kiek vandens? galvoju gal kita savaite ir man palaistyti o ne purksti, nors as purksdama lapus ir i zemes nepamazai pripurskiau.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 02 12, 17:11)
na as pirma procetura su nemezaliu jau padariau ( 1 buteliuka ant litro vandens ir visas geles nupurskiau) tai tfu tfu tfu kol kas tu zarazu nebeliko  bigsmile.gif  thumbup.gif  bet po savaites liepe pardaveja pakartoti  drinks_cheers.gif
o sakyk kaip tu laistei? kiek nemezalio pylei ant kiek vandens? galvoju gal kita savaite ir man palaistyti o ne purksti, nors as purksdama lapus ir i zemes nepamazai pripurskiau..  g.gif

Kiek prisimenu tirpalą padariau stipresnį nei rekomenduojama.Tiesiog surizikavau,bet niekas nenukentėjo rolleyes.gif Ir žemę palaisčiau tik vieną kartą,matyt musėms to brudo iškart užteko biggrin.gif Manau jei viską darei pagal instrukcijas,tai purškimą ir laistymą gali dar kartą pakartot.Po kokių 10-14 dienų žiūrėk,jei musyčių dar matosi,tai ir pilk chemiją joms ant galvos.
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2010 02 12, 10:07)
Ačiū.Kur nusipirkt šitą priemonę g.gif

žalioj stotelėj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2010 02 12, 20:25)
žalioj stotelėj mirksiukas.gif





AČIŪ DAR KARTĄ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 02 12, 16:11)
na as pirma procetura su nemezaliu jau padariau ( 1 buteliuka ant litro vandens ir visas geles nupurskiau) tai tfu tfu tfu kol kas tu zarazu nebeliko  bigsmile.gif  thumbup.gif  bet po savaites liepe pardaveja pakartoti  drinks_cheers.gif
o sakyk kaip tu laistei? kiek nemezalio pylei ant kiek vandens? galvoju gal kita savaite ir man palaistyti o ne purksti, nors as purksdama lapus ir i zemes nepamazai pripurskiau..  g.gif

Beda ta,kad pas mane tu musyciu nesimato... verysad.gif tik pasigyriau,kad ju nei kvapo o po keliu dienu vel man jos lenda i burna... verysad.gif as pakrapsciau zemes, nematau nei jokiu kiausineliu nei kirmeliu ir muses nekyla...nesuprantu kur jos slepiasi... g.gif laukiu nesulaukiu kada praeis 7 dienos (tiek pardaveja sake) tada palaistysiu geles, o ne purksiu cray.gif
Atsakyti
Sveikutės, turiu ir aš problemėlę - gal jūs padėsit, nes visas knygas išvarčiau - tokio parazito neradau. Parsinešiau jį su orchidėja (ji deja, greit numirė), bet dabar užsikrėtė ir kitos gėlės (o džiaugiausi, kad išnyko po vasaros) ir svarbiausa - rozmarinas. Ant lapų ir kamieno atsiranda tokios mažos, rusvos, vos iškilę plokštelės, jos auga. Nukrapščius ir suspaudus išteka rusvas skystis. Orchidėjos lapus visus nuploviau, nukrapščiau tuos padarus, bet po kiek laiko jie vėl atsidranda. Kaip gintis nuo jų??? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2010 02 15, 14:01)
Sveikutės, turiu ir aš problemėlę - gal jūs padėsit, nes visas knygas išvarčiau - tokio parazito neradau. Parsinešiau jį su orchidėja (ji deja, greit numirė), bet dabar užsikrėtė ir kitos gėlės (o džiaugiausi, kad išnyko po vasaros) ir svarbiausa - rozmarinas. Ant lapų ir kamieno atsiranda tokios mažos, rusvos, vos iškilę plokštelės, jos auga. Nukrapščius ir suspaudus išteka rusvas skystis. Orchidėjos lapus visus nuploviau, nukrapščiau tuos padarus, bet po kiek laiko jie vėl atsidranda. Kaip gintis nuo jų???  doh.gif

ar toks? įmetu nuorodą iš RS http://www.rojaussod...i...11&start=45
Atsakyti
O taip, jis smile.gif Dar kaip tik prieš pažiūrint čia ir šovė tokia mintis smile.gif AČIŪ
O sakykit, jei tai prieskonis, ar galiu tuo chemikalu laisyti? Gal geriau tik kalio permanganatu nuprausiu???


QUOTE(pabirze @ 2010 02 15, 14:11)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žuvelė: 15 vasario 2010 - 17:55