Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

o sis vazonas per didelis,o kokia zeme turetu buti,juodzemis,durpes,gal smelio sumaisyti.gal kokiais akmenukais.ir laistyti kiek kartu.didelis jum aciu uz informacija.
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 02 10, 17:04)
Na pasakysiu kaip man siand.sekesi pirkti Actara... pasitaike labai pikta pardaveja, kuri pradejo saukti, kad Actara tik lauke ir darzui tinka, kad namie jis nuodingas ir negalima  doh.gif  (vos ne kvaisa mane isvadino),kad ka cia prisigalvojau..
tai ikiso man NeemAzal -T/S  g.gif  buteliuka ant litro reikia istirpinti ir po savaites kartoti, sake pades nuo musyciu... tai bandysiu su situo tas niekadejas naikinti  doh.gif

o as parsinesiau Actara bigsmile.gif


Bet ner jokios instrukcijos kaip ji naudot? Kaip skiest, kokiu santykiu ir laistyt ar ka daryt? HELP 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 02 10, 19:36)
o as parsinesiau Actara  bigsmile.gif
Bet ner jokios instrukcijos kaip ji naudot? Kaip skiest, kokiu santykiu ir laistyt ar ka daryt? HELP  4u.gif

man kai pardavė sakė tą kiekį skiesti 10l vandens. bet aš pabarčiau po nedaug ir palaisčiau thumbup.gif musių nė kvapo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 02 10, 18:48)
o sis vazonas per didelis,o kokia zeme turetu buti,juodzemis,durpes,gal smelio sumaisyti.gal kokiais akmenukais.ir laistyti kiek kartu.didelis jum aciu uz informacija.

cikui patiktų aukštesnis vazonas
user posted image
,o plotis kad būtų bent jau toks pats,kokiame dabar auga.Būtinai apžiūrėk šaknis,gali būti,kad per šaltai buvęs ir perlaistytas,gal šaknys pūva.Žemę nusipirk palminiams augalams
user posted image
Būtinai dėk drenažo sluoksnį apie 5 cm vazono dugne
user posted image
tas smulkesnis man geriau patinka ax.gif

Ir neskubėk dar nukirpti šakų,viskas bus aišku,kai pamatysi šaknis.Blogasias pašalink,jei turi kalio permanganato,pasiruošus tirpalą,nuplauk šaknis smile.gif

O laistyti žiemos metu reikia tikrai retai,na nors kas pora mėnesių,vasarą dažniau,kas tris savaites maždaug.

Linkiu,kad gėlytė dar būtų gyva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2010 02 10, 20:01)
man kai pardavė sakė tą kiekį skiesti 10l vandens. bet aš pabarčiau po nedaug ir palaisčiau  thumbup.gif musių nė kvapo  rolleyes.gif

10 litru blink.gif hm, bandysiu tada daryt puse dozes pirmam kartui... O geles nenugelto, nenuvyto nuo tu nuodu? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 02 10, 22:03)
10 litru  blink.gif  hm, bandysiu tada daryt puse dozes pirmam kartui... O geles nenugelto, nenuvyto nuo tu nuodu? blush2.gif  g.gif

o man tai sake pardaveja, kad actara ant 5 l, o ta kur as pirkau ant litro.. g.gif
tai tada nzn, gal pilk kaip pataria cia labiau zinancios ant 10l... poto per daug "patresi"... blink.gif
ir kaip as pasakiau, kad actara pabarstyti ir palaistyti geles ar galiu, tai isvis i mane kaip i nesusipratima paziurejo doh.gif sake kokie dar pabarstymai, negalima ir t.t. doh.gif bet manau moterys labiau viska cia isbandziusios ir trupiuka galima pabarstyti rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 02 10, 23:10)
o man tai sake pardaveja, kad actara ant 5 l, o ta kur as pirkau ant litro.. g.gif
tai tada nzn, gal pilk kaip pataria cia labiau zinancios ant 10l... poto per daug "patresi"... blink.gif
ir kaip as pasakiau, kad actara pabarstyti ir palaistyti geles ar galiu, tai isvis i mane kaip i nesusipratima paziurejo  doh.gif  sake kokie dar pabarstymai, negalima ir t.t. doh.gif  bet manau moterys labiau viska cia isbandziusios ir trupiuka galima  pabarstyti rolleyes.gif  tongue.gif

litrai priklauso nuo kokio kiekio pakuotę nusiperki.
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 02 10, 22:14)
litrai priklauso nuo kokio kiekio pakuotę nusiperki.

mano pakuotej 4 gramai 4u.gif Maziukas pakiukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 02 10, 22:10)
ir kaip as pasakiau, kad actara pabarstyti ir palaistyti geles ar galiu, tai isvis i mane kaip i nesusipratima paziurejo  doh.gif  sake kokie dar pabarstymai, negalima ir t.t. doh.gif  bet manau moterys labiau viska cia isbandziusios ir trupiuka galima  pabarstyti rolleyes.gif  tongue.gif

man irgi keistoka pasirodė,nes actara veikia per lapus,tiksliau įsigeria į augalą,o kenkėjas mindamas augalą apsinuodija ir žūsta,kad ant žemės barstyti čia pirmą kartą sužinojau g.gif
barsymui tinka muravin,ar kaip ten jis vadinams,na jis yra skrusdėlėm naikinti,bet padeda ir nuo musyčių smile.gif

o dėl kiekio atskiedimo,tai tas mažasis pakutis 2gr. rašo,kad penkiems litrams vandens,bet gėlėm(tiksliau nevalgomiems) galima ir stipriau taisyti,netgi dvigubai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ERUGĖ: 11 vasario 2010 - 11:30
QUOTE(Pomona33 @ 2010 02 10, 18:04)
Na pasakysiu kaip man siand.sekesi pirkti Actara... pasitaike labai pikta pardaveja, kuri pradejo saukti, kad Actara tik lauke ir darzui tinka, kad namie jis nuodingas ir negalima  doh.gif  (vos ne kvaisa mane isvadino),kad ka cia prisigalvojau..
tai ikiso man NeemAzal -T/S  g.gif  buteliuka ant litro reikia istirpinti ir po savaites kartoti, sake pades nuo musyciu... tai bandysiu su situo tas niekadejas naikinti  doh.gif

Įkišiu ir aš čia savo trigrašį tam, kad pasakyčiau kaip man sekėsi su tom musytėm ax.gif Pernai pavasarį priėjus prie kai kurių vazonų net kvėpuot buvo baisu,kad kokios muselės neįtrauktum.Tai nusipirkau neemezalio,palaisčiau tirpalu žemę,tai,patikėkit, dar šiemet niekas neskraido,o gėlės gyvos ir sveikos rolleyes.gif Galima ir kartą metuose profilaktiškai palaistyti thumbup.gif
Atsakyti
Gal galite patarti.. mano geles uzpuole kazkokios keistos musytes.. Jos baltos ir vangiai skraido, bet ant lapu guli kaip pagaliukai.... Kas cia? Pastebejau, kad ju ir zemeje yra..
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2010 02 11, 14:53)
Gal galite patarti.. mano geles uzpuole kazkokios keistos musytes.. Jos baltos ir vangiai skraido, bet ant lapu guli kaip pagaliukai.... Kas cia? Pastebejau, kad ju ir zemeje yra..

tokios? g.gif
user posted image
ar tokios? g.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ERUGĖ: 11 vasario 2010 - 16:44