Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(noras1 @ 2010 02 05, 14:41)
Sveikos, labai prireikė patarimo. Gal žinote kaip išnaikinti vabalėlius Kolembolos.
Domintų kokie nors chemikalai jas veiktų, nes visu kitus būdus išbandžiau. Driovinti žemės negaliu nes augalai, kurie labai mėgsta drėgmę.

Jei žinote kas galėtų padėti, kur ieškoti ir kokios bent apytiksliai kainos?

Labai iš anksto dėkoju 4u.gif

palaistyk su fastaku,0,5 ml. atskiesk su litru vandens.Turėtų padėti,tik būtinai po savaitės dar pakartok cool.gif
ieškoti reiktų sėklų parduotuvėse,pvz Žalioj Stotelėj,kaina apie 5lt.,tas buteliukas visas kibirui vandens taisosi,tai gausi matuoti su švirkštu,ir laikyk palaisčius kitam kambary,nei būnat jūs,kad neprisikvėpuotumėt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ERUGĖ: 05 vasario 2010 - 21:06
QUOTE(ERUGĖ @ 2010 02 05, 22:04)
palaistyk su fastaku,0,5 ml. atskiesk su litru vandens.Turėtų padėti,tik būtinai po savaitės dar pakartok cool.gif
ieškoti reiktų sėklų parduotuvėse,pvz Žalioj Stotelėj,kaina apie 5lt.,tas buteliukas visas kibirui vandens taisosi,tai gausi matuoti su švirkštu,ir laikyk palaisčius kitam kambary,nei būnat jūs,kad neprisikvėpuotumėt smile.gif



Labai labai ačiū už patarimus. Bandysiu gelbėti gėlytes 4u.gif
Atsakyti
Ateinu pagalbos 4u.gif Namuose nuo geliu pradejo visur skraidyti tokios mazos musytes kaip drozofilos sakyciau buna nuo darzoviu... O cia nuo geliu tokios, miniatiurines juodos.. Kol kas suprantu tik tiek kad jos veisias kazkur zemese geliu g.gif Kas cia per velnias ir kaip jas isnaikint? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 02 08, 12:10)
Ateinu pagalbos  4u.gif Namuose nuo geliu pradejo visur skraidyti tokios mazos musytes kaip drozofilos sakyciau buna nuo darzoviu... O cia nuo geliu tokios, miniatiurines juodos.. Kol kas suprantu tik tiek kad jos veisias kazkur zemese geliu  g.gif Kas cia per velnias ir kaip jas isnaikint? 4u.gif

NUO GĖLIŲ. aš tik actara išnaikinau
Atsakyti



QUOTE(Avocetė @ 2010 02 08, 12:14)
NUO GĖLIŲ. aš tik actara išnaikinau

kur ta Actra pirkti? kiek kainuoja blush2.gif 4u.gif Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 02 08, 15:43)
kur ta Actra pirkti? kiek kainuoja  blush2.gif  4u.gif Labai aciu  4u.gif

aš pirkau žalioj stotelėj už nediduką maišelį mokėjau apie 7lt
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 02 08, 16:43)
kur ta Actra pirkti? kiek kainuoja  blush2.gif  4u.gif Labai aciu  4u.gif

Senukai ( stiklinėj spintoj), žalioj stotelėj 4u.gif
Atsakyti
labas vakaras. Turiu viena vienintele gele tai jai nuo lapu dulkes puciu, bet kelia nerima viena saknis. Neseniai persodinta gal kiek i per dideli vazona. Ar tai pelesis? http://public.fotki....kyte/orchideja/ esu jau pasiruosi po ranka efector, bet ar reikia ir ar tiks? ar nenumes ziedo, kuri krauna? Is anksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(ana-marija @ 2010 01 22, 13:52)
labas mergaites rasau pirma karta ir prasau pagalbos turiu nemazai geliu ir jas visas uzpuole mazos musytes ju pilni namai jau nezinau ka daryti gal kas buvot susidure su sia problema is anksto dekoju


Labukas visoms ir as cia atejau pasiskaitineti apie mane uzpuolusias musytes doh.gif baigiu isproteti nuo ju verysad.gif va ir dabar Jums rasau ir lenda jos vos ne i burna doh.gif pilnas kambarys, bet kaip supratau tik su actara jas isnaikinsiu, nes mergaites ir nuo kaktuseliu baltus parazitus liepe naikinti su actara g.gif taip kad einu rengtis ir vaziuoju i parduotuve!!

p.s. o sakykit gal ir mano fikuselis delto vienoj pusej plikt pradejo? del tu mysyciu??? g.gif ar sviesos jam maza...as jo visai nepurskiu... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pomona33: 09 vasario 2010 - 13:29
user posted image
sveikos mamytes,nezinau ar cia pataikiau,turiu ciką,ir jos lapai pagelto,nudzuvo.skaiciau kad,jai pagelsta reiskias oras per sausas,lapus apkarpyti ir siltu vadeniu daznai purksti.o kaip tuos lapus apkarpyti.patarkite wub.gif
Atsakyti
Na pasakysiu kaip man siand.sekesi pirkti Actara... pasitaike labai pikta pardaveja, kuri pradejo saukti, kad Actara tik lauke ir darzui tinka, kad namie jis nuodingas ir negalima doh.gif (vos ne kvaisa mane isvadino),kad ka cia prisigalvojau..
tai ikiso man NeemAzal -T/S g.gif buteliuka ant litro reikia istirpinti ir po savaites kartoti, sake pades nuo musyciu... tai bandysiu su situo tas niekadejas naikinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 02 10, 17:04)
Na pasakysiu kaip man siand.sekesi pirkti Actara... pasitaike labai pikta pardaveja, kuri pradejo saukti, kad Actara tik lauke ir darzui tinka, kad namie jis nuodingas ir negalima  doh.gif  (vos ne kvaisa mane isvadino),kad ka cia prisigalvojau..
tai ikiso man NeemAzal -T/S  g.gif  buteliuka ant litro reikia istirpinti ir po savaites kartoti, sake pades nuo musyciu... tai bandysiu su situo tas niekadejas naikinti  doh.gif

na taip,actara yra kenksmingesnis nei neemazalis,tas tai augalinis,bet vistiek šioks toks nuodas cool.gif
o pardavėja pikta tau pasirodė,nes jos pareiga žmones įspėti.


Uodegyte
,jei tavo ciko lapai tikrai jau nepataisomai apdžiūvę,tiesiog nukirpk juos,bet man nuotraukoj atrodo,kad turėtų jie atsigauti,pabandyk persodinti į naują gruntą,tik nesodink į per didelį vazoną ir nepergiliai,o dėl drėgmės,šalia pastatyk lėkštutę su vandenuku,kad garuotų ir nors šiek tiek drėkintų orą,nes cikui patinka drėgnas oras,tik nedrėgna žemė,ir pastatyk į patį šviesiausią kambarį,ir dar,cikas nemėgsta tręšimo,todėl geriausiai jam tiktų trąšų lazdelės,kurios labai lėtai tirpsta,ir tik kada laistoma smile.gif
Atsakyti