Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(Nidulia @ 2010 01 15, 14:09)
kitoje foto, didziojo sakeles nuplike is arti sad.gif

mano stovi visas plikas ,tikiuosi pavasari atsigaus
Atsakyti
pagelbekit ir man ka daryti jei pirkti ne actara nuo muselikiu o ka kita?JAU ISKANKINO NEGYVAI JOS MANE
Atsakyti
QUOTE(half @ 2010 01 24, 21:51)
pagelbekit ir man ka daryti jei pirkti ne actara nuo muselikiu o ka kita?JAU ISKANKINO NEGYVAI JOS MANE

Tik actara vienintelė naikina gyvius
Atsakyti
QUOTE(half @ 2010 01 24, 21:51)
pagelbekit ir man ka daryti jei pirkti ne actara nuo muselikiu o ka kita?JAU ISKANKINO NEGYVAI JOS MANE

neemazalis naikina,aphisolis,jie augaliniai,todėl ne tokie kenksmingi žmogui,kaip actara,tik su jais reikia pakartoti purškimą po savaitės ar penkių dienų,o su aphisoliu gal ir kokias keturias savaites papurškinėti,bet jis ir kaip trąša gerai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2010 01 25, 21:35)
neemazalis naikina,aphisolis,jie augaliniai,todėl ne tokie kenksmingi žmogui,kaip actara,tik su jais reikia pakartoti purškimą po savaitės ar penkių dienų,o su aphisoliu gal ir kokias keturias savaites papurškinėti,bet jis ir kaip trąša gerai rolleyes.gif

schmoll.gif nenaikina bandžiau
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2010 01 26, 08:22)
schmoll.gif  nenaikina bandžiau

jei vieną kartą nupurškei,aišku,kad nepadės unsure.gif

dar pabandyk va tokius miltelius
user posted image
tiesiog įmaišyk paviršiuje į žemę cool.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, turiu problemykę mano didžiulę gėlę(man atrodo fikusas) užpuolė musytės, o pakrapščius žemę matosi kažkokie balti vabaliukai šokinejantys,matyt museliu lervutes turiu neemazalio, bandžiau laistyt( nes jie visi žemeje) ne ką tepadėjo, bandžiau gėlę kuo mažiau laistyt gi neišnyko nebežinau ką ir daryti,o kita didelė (pavadinimo nežinau) gėlė visa baigia numesti lapus šakelės džiūna nebeisivaizduoju ka ir bedaryti ir kokios pagalbos klausti kai net pati neįsivaizduoju ką jai padaryt kad atsigautų, na tiesiog dygsta nauji lapeliai ir tie patys nudžiūna, kambaryje šilta tai neturėtų nušalti, nebent nuo grindų jai šalta.O ir pakeičiau antrosios gėlės kambario vietą, vistiek netinka,labai gaila gėlių verysad.gif ir nebeišmanau ka padaryt, gal ką ne taip darau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandr_e: 26 sausio 2010 - 22:08
Labas vakaras ir mane uztiko beda, merginos darbe padovaonojo gardenija (zinau, kad tai labai lepi gele), bet matyt jau uzkresta atnese is parduotuves. Pradziai lygtai nieko, bet veliau pastebejau, kad keiciasi lapu spalva ir pamaciau judancius baltus vos izvelgiamus parazitus. Siandien visa gele apipurskiau vandeniu ir pakraupau - vien voratinkliai. Net nezinau ka daryti. Gal ka nors patarsite? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2010 01 27, 21:52)
Labas vakaras ir mane uztiko beda, merginos darbe padovaonojo gardenija (zinau, kad tai labai lepi gele), bet matyt jau uzkresta atnese is parduotuves. Pradziai lygtai nieko, bet veliau pastebejau, kad keiciasi lapu spalva ir pamaciau judancius baltus vos izvelgiamus parazitus. Siandien visa gele apipurskiau vandeniu ir pakraupau  - vien voratinkliai. Net nezinau ka daryti. Gal ka nors patarsite? g.gif

pirkt actarą ir palaistyt 4u.gif
tokie? http://vinemealybug....D-OMBadults.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 27 sausio 2010 - 20:59
QUOTE(ERUGĖ @ 2010 01 26, 20:52)
jei vieną kartą nupurškei,aišku,kad nepadės unsure.gif

dar pabandyk va tokius miltelius
user posted image
tiesiog įmaišyk paviršiuje į žemę cool.gif

keletą kartų purškiau smile.gif o va actara pabarsčiau palaisčiau ir dingo musės, dings ir kirminai
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 01 27, 20:57)


Gal ir tokie, manau taip jie atrodo ziurint i juos per mikroskopa ax.gif

Aciu uz patarima, rytoj pirksiu actara ir laistysiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, labai prireikė patarimo. Gal žinote kaip išnaikinti vabalėlius Kolembolos.
Domintų kokie nors chemikalai jas veiktų, nes visu kitus būdus išbandžiau. Driovinti žemės negaliu nes augalai, kurie labai mėgsta drėgmę.

Jei žinote kas galėtų padėti, kur ieškoti ir kokios bent apytiksliai kainos?

Labai iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti