Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

Gal kas pasakys, ko mano raudmino lapas dziut pradejo? g.gif Siaip pradejo augt pries menesi, jau 2 naujus lapus leidzia, neperlaistau, vietos nekeiciau, nepersodinejau. g.gif

user posted image
Atsakyti
Laba diena,
Ant palanges auginu dvi paprikas ir puansetija. Kadangi gele paliko buve nuomininkai ir vargsele jau buvo beveik zuvus, persodinau ir daznai laisciau, paprikas taip pat, nes dar ugliukai tik buvo. Zodziu laistau iki dabar kasdien, atsirado musyciu, tai supratau kad per daznai lieju.. Gal galetumet patarti kas kiek laiko laistyti augaliukus?
Atsakyti
QUOTE(j-urgit-a @ 2011 07 17, 13:36)
Gal kas pasakys, ko mano raudmino lapas dziut pradejo?  g.gif Siaip pradejo augt pries menesi, jau 2 naujus lapus leidzia, neperlaistau, vietos nekeiciau, nepersodinejau.  g.gif



Gal nudegė nuo saulės? Beje, teko skaityti, kad per sezoną tik 2 lapus jis ir teišleidžia g.gif
Atsakyti
Kitoje temoje man ta pati pasake, kad nuo saules turbut, o jos jis gauna daug. Reiks nukelt nuo palanges. O del lapu, tai nezinau kiek jis cia ju man prileis, nes jau trecias matosi lendantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2011 07 23, 21:08)
Laba,gal kas galetu pasakyti,kas nutiko mano keniui?Sodinom birzelio vidury,is vazono. O jau kelias savaites naujai isleisti spygliu kuoksteliai ir virsune kaip isleipe,lyg ir spygliai nori byreti. Vandens kaip ir netruksta.Kazin kas jam nutiko?

Is kitos temos kartojuosi su savo klausimu, gal cia kas pagelbes 4u.gif
Atsakyti
Labukas, mergaitės, padėkit prašau! blush2.gif
Aš prieš kurį laiką gelbėjau savo pinigų medį nuo sliekų, o dabar grižau po atostogų ir radau vazone tokiu mažus gal iki 1 cm kaip siūliukus baltus kirminiukus unsure.gif Kas čia tokie gali būti? kaip juos nugalabyti? g.gif ačiū iš anksto!
Atsakyti
man taip pat reikia jusu pagalbos. nors matau, kad cia mazai kam atsakoma i pagalbos sauksma ....bet bandau savo laime


gal galit pasakyti, kas cia do velnias uzpuole mano augaleli?

user posted image

user posted image

user posted image

labai labai prasau padeti?
Atsakyti
QUOTE(Jonažolė @ 2011 07 31, 21:55)
Labukas, mergaitės, padėkit prašau!  blush2.gif
Aš prieš kurį laiką gelbėjau savo pinigų medį nuo sliekų, o dabar grižau po atostogų ir radau vazone tokiu mažus gal iki 1 cm kaip siūliukus baltus kirminiukus  unsure.gif Kas čia tokie gali būti? kaip juos nugalabyti?  g.gif ačiū iš anksto!

gali būti sliekų vaikučiai 4u.gif žemę reikėtų iškaitinti orkaitėj prieš sodinant gėles 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dovis @ 2011 07 25, 09:19)
Is kitos temos kartojuosi su savo klausimu, gal cia kas pagelbes 4u.gif

ar su šaknytėm augalui viskas tvarkoje? galima būtų pabandyti palieti su šaknų augimą skatinančiu heteroauksinu
Papildyta:
QUOTE(Zirzė @ 2011 08 04, 12:35)
man taip pat reikia jusu pagalbos. nors matau, kad cia mazai kam atsakoma i pagalbos sauksma ....bet bandau savo laime
gal galit pasakyti, kas cia do velnias uzpuole mano augaleli?


ropinėjančių padarėlių nėra, taip? man panašu į virusinį susirgimą verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radvyle: 06 rugpjūčio 2011 - 07:01
QUOTE(Radvyle @ 2011 08 06, 08:00)

ropinėjančių padarėlių nėra, taip? man panašu į virusinį susirgimą  verysad.gif


nea,jokiu gyviu nesimato. O kuom gydyti?
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 08 06, 09:11)
nea,jokiu gyviu nesimato. O kuom gydyti?

Jei purški kada augalus kokius,gali purkšti ir geles profilaktiškai. Jei kur naudoju fungicidus,nupurskiu kaledukus ,nes nekaip atrodo,rododendrus,kaip pvz.
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 08 06, 09:11)
nea,jokiu gyviu nesimato. O kuom gydyti?

kiek žinau, su virusais nelabai pakovosi, nes jie su augalų sultimis visame augale pasklinda 4u.gif tos gelsvos dėmelės mano galva yra chlorozės - čia pats augalas lokalizuoja sukėlėją tose vietose. Bet chlorozės gali atsirasti ir jei mikroelementų trūksta/per daug g.gif jeigu žinot, kad nepertręšėt augalo - galima bandyt kompleksinėm trąšom paliet, gal ir padės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 08 06, 12:28)
Jei purški kada augalus kokius,gali purkšti ir geles profilaktiškai. Jei kur naudoju fungicidus,nupurskiu kaledukus ,nes nekaip atrodo,rododendrus,kaip pvz.


tu geliu tai turiu tik ta ir pora pinigu medeliu, tai reiks kazkuom papurksti g.gif
QUOTE(Radvyle @ 2011 08 06, 18:19)
kiek žinau, su virusais nelabai pakovosi, nes jie su augalų sultimis visame augale pasklinda  4u.gif  tos gelsvos dėmelės mano galva yra chlorozės - čia pats augalas lokalizuoja sukėlėją tose vietose. Bet chlorozės gali atsirasti ir jei mikroelementų trūksta/per daug  g.gif jeigu žinot, kad nepertręšėt augalo - galima bandyt kompleksinėm trąšom paliet, gal ir padės  4u.gif


net ju vidury yra juodi taskeliai, is kur tie atsirado,kazin ar ten nebus kokia grybine liga? g.gif g.gif
Atsakyti