Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

Kad skaičiau kad naikina.. hm... Tai kuom jas naikinti. Aš su ūkinio muilo tirpalu purškiau. kolkas nesimato
Atsakyti
tai niekas neauginat svogunu ir nezinot kas gali pagelbet nuo kirmeliu...
Atsakyti
QUOTE(pursliukas @ 2011 06 30, 10:03)
tai niekas neauginat svogunu ir nezinot kas gali pagelbet nuo kirmeliu...

Pasiskaitykit,gal pasiseks susidoroti,jei pas Jus tokia bėda
http://www.sodasirda...os-ir-kenkejai/
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2011 06 30, 10:55)
Pasiskaitykit,gal pasiseks susidoroti,jei pas Jus tokia bėda
http://www.sodasirda...os-ir-kenkejai/

aciu
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Universiteto baigimo proga gavau dovanu bonsiuka. Bandau isisavint auginimo techika. Bet cia tiek to, tobulet ir tobulet bigsmile.gif
Bet va istiko toks reikalas. Vakar ant padekliuko, po vazonu, radau mazu miniatiuriniu skruzdelyciu. Namai niekada tokiu kenkeju neturejo. Kame cia reikalas? Kaip jas isnaikint, nepakenkus bonsiukui? g.gif unsure.gif
Gal kas buvot susidure su panasia problema, ir/ar zinot kaip kovot?
Bonsas naujoje aplinkoje jauciasi puikia, leidzia naujus lapiukus, zaliuoja tolka tak smile.gif Bet tos skruzdes... g.gif
Atsakyti
gal kas esat susidure su nezinomu padaru, kuris mane jau baigia isvest is kantrybes doh.gif Kad zinociau kas tai, tai ir priemonemis jam naikint domeciausi.

Pas mus visas sklypas veja, o jos sonuose, palei tvora gal metro plocio gelynu ir medeliu-krumeliu juosta. Visus augalus toje juostoje mulciuoju nupjauta zole. Gal pries menesi pastebejau kazkokio gyvyno po mulcu israustus tekelius ir urvus, kurie nueina gilyn. Plocio uzvai kaip kad butu rausta kurmio, bet tai vyksta tik toje uzmulciuotoje zonoje, o kurmis manau kurmiarausiais pazenklintu ir pievute.

Dauguma tu takeliu tiesiog dirvos pavirsiuje, po muzlciuotos zoles sluoksniu. Tikrai ne kiminas, nes urvai, kur raustasi gilyn, gilus ir platus (kaip minejau kaip kad butu kurmio rausti). Kas per padaras juos daro g.gif Ir kurmiui sunku butu pas mus patekt, nes tvoros pamatas igilintas iki kieto zvyro sluoksnio, o virsuje iskiles gal per 15cm virs dirvos maziausiai , o kai kur ir zymiai daugiau.

Ir matau, kad tas gyvynas eina vis tolyn, nes jau puse 12,5a, musu skypo jo pazenklinta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 07 07, 12:36)
gal kas esat susidure su nezinomu padaru, kuris mane jau baigia isvest is kantrybes doh.gif Kad zinociau kas tai, tai ir priemonemis jam naikint domeciausi.

Pas mus visas sklypas veja, o jos sonuose, palei tvora gal metro plocio gelynu ir medeliu-krumeliu juosta. Visus augalus toje juostoje mulciuoju nupjauta zole. Gal pries menesi pastebejau kazkokio gyvyno po mulcu israustus tekelius ir urvus, kurie nueina gilyn. Plocio uzvai kaip kad butu rausta kurmio, bet tai vyksta tik toje uzmulciuotoje zonoje, o kurmis manau kurmiarausiais pazenklintu ir pievute.

Dauguma tu takeliu tiesiog dirvos pavirsiuje, po muzlciuotos zoles sluoksniu. Tikrai ne kiminas, nes urvai, kur raustasi gilyn, gilus ir platus (kaip minejau kaip kad butu kurmio rausti). Kas per padaras juos daro g.gif  Ir kurmiui sunku butu pas mus patekt, nes tvoros pamatas igilintas iki kieto zvyro sluoksnio, o virsuje iskiles gal per 15cm virs dirvos maziausiai , o kai kur ir zymiai daugiau.

Ir matau, kad tas gyvynas eina vis tolyn, nes jau puse 12,5a, musu skypo jo pazenklinta doh.gif

man panasu i peles
Atsakyti
QUOTE(pursliukas @ 2011 07 07, 14:34)
man panasu i peles

Tai ,greiciausiai,kad peles.Pas mane mulciuotam siltnamyje tas pats-urvu,urveliu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(pursliukas @ 2011 06 30, 09:03)
tai niekas neauginat svogunu ir nezinot kas gali pagelbet nuo kirmeliu...

O margancovke laistet?

Jau radau,kad laistet blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smala: 08 liepos 2011 - 09:41
Mergaitės SOS! Atidavė draugė orchidėją. Visai nupiepus, manau kad perlaistyta, žiedeliai per naktį nubyrėjo visi, šaknys nupuvusios. Šiandien visas nukirpau, viena tik sveika atrodo šaknelė, bet tokia trumputė kaip per pusę piršto. Žiedelių stiebelius irgi nukirpau. Ką man toliau su ja daryti? Apie orchidėjas nieko neišmanau. Vieną turiu, bet aš tik kartą į savaitę jai vonelę padarau ir jinai man be problemų pati auga. O šita va tokia vargšelė. Kaip manot dar gyvens, ar jau jai dangus?
Atsakyti
Ko gero jai reikia reanimatoriaus. Eikit į orchidėjų temą, ten rasit kaip tai daryti
Atsakyti
Sveiki,

Turejom be galo grazu storalapi (atrodo jis taip vadinasi...), daugybe metu augo puikiausiai, paskutiniu metu labai nusilpo, pries pora dienu matau, kad labai nulinkes i prieki, apziuriu - ogi visas kamienas ispuves, tusciaviduris blink.gif Kazin kas cia jam nutiko, ar jau viskas, mesti augala? Ar galima nupjauti saka ir ja ikisti? Perlaistytas tikrai nebuvo unsure.gif

user posted image

Ir dar, jis augdavo ne tiesiai i virsu kaip kiti, bet i sonus, kaip koks vijoklis g.gif

user posted image

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 07 11, 15:16)
Sveiki,

Turejom be galo grazu storalapi (atrodo jis taip vadinasi...), daugybe metu augo puikiausiai, paskutiniu metu labai nusilpo, pries pora dienu matau, kad labai nulinkes i prieki, apziuriu - ogi visas kamienas ispuves, tusciaviduris blink.gif Kazin kas cia jam nutiko, ar jau viskas, mesti augala? Ar galima nupjauti saka ir ja ikisti? Perlaistytas tikrai nebuvo unsure.gif


Aš šiemet irgi panašią gėlę išmečiau nutiko tas pats, manau , kad jau nėra vilčių, mėgink pasiskinti šakelių išaknydinsi gal augs g.gif




gal kas žinot kas užpuolė astras , dar vadinamas ratiliais, puršliau nuo vabalų nors jų ir nesimato, patręšiau , o jos vistiek kažkoikos nepatenkintos , susisukę, susiglamžę lapai?
Atsakyti